DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 636 z 675
  • 1
  • 634
  • 635
  • 636
  • 637
  • 638
  • 675
 #990212  autor: PBArtek
 23 kwie 2018, 10:27
_karolka_ pisze:Czy jest jakiś inny numer do duk? Ponieważ mieszkam za granicą numer *220 nie działa.
Nie wiem jak teraz, ale kiedyś można było zadzwonić do biura obsługi (501 100 100) i poprosić o przełączenie do DUK. Kiedyś mi się zdarzyło nawet, że konsultant stwierdził, że on najpierw musi przedstawić mi ofertę. Szybko przedstawił. Powiedziałem, że mi ona nie pasuje i przełączył do DUK ;)
 #990214  autor: mk5891
 23 kwie 2018, 11:00
Witam. W weekend złożyłem wnioski na przeniesienie 3 numerów do T. Długo trzeba czekać na kontakt z orange, czy samemu dzwonić i walczyć o ofertę?
 #990216  autor: perdos1
 23 kwie 2018, 11:34
Po co czekać? Zadzwoń sam wtedy kiedy ci pasuje.
 #990244  autor: kwiatek
 23 kwie 2018, 13:39
PBArtek pisze:
perdos1 pisze:@PBArtek, 3 to za mało :) . Czasami trzeba rozmawiać kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy. Mała rada, jeśli odbierze kobieta - rozłącz się, zaoszczędzisz dużo czasu :) .
Dzięki :)
Próbowałem jeszcze i próbowałem (raz było chyba całkiem blisko, bo konsultant niby poszedł zapytać kierownika)... W każdym razie bez efektu. W końcu sami do mnie zadzwonili - i od razu zaproponowali 2x20% i jeszcze 3 miesiące za zero mimo, że o to nie prosiłem :D
Ważne, że w końcu zaproponowali mi satysfakcjonującą ofertę.
No ja już jestem po około 8-10 rozmowach i nie udało mi się więcej ugrać niż 39,98 zł za 2 numery i pierwsze 3 miesiące za zero zł... Generalnie różnie się toczą te rozmowy, jedni muszą sprawdzać coś, inni pytają kierownika, kolejni dają wszystko jak im się wydaję, albo są mega nieuprzejmi, ale wszyscy dochodzą do tego samego i mówią, że nie ma innej oferty, że nie da się już taniej. Jak się nie podoba to cześć... Tracę pomału zapał... Ale mam pytania:
1) jest sens jeszcze negocjować czy przyjąć te warunki, bo numery zostaną przeniesione do T-mobile z dniem 11 maja?
2) jeśli TAK to kiedy ewentualnie podjąć decyzję, żeby nie było za późno? (mam na myśli czy mogę przedłużyć umowę np. 10 maja czy lepiej wcześniej - kiedy?)
3) czy jak przedłużę umowę to czy muszę coś zgłaszać do T-mobile? Co mam zrobić z kartami SIM (oddaje się)?
Dzięki!!!
 #990250  autor: PBArtek
 23 kwie 2018, 14:36
kwiatek pisze:
PBArtek pisze:
perdos1 pisze:@PBArtek, 3 to za mało :) . Czasami trzeba rozmawiać kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy. Mała rada, jeśli odbierze kobieta - rozłącz się, zaoszczędzisz dużo czasu :) .
Dzięki :)
Próbowałem jeszcze i próbowałem (raz było chyba całkiem blisko, bo konsultant niby poszedł zapytać kierownika)... W każdym razie bez efektu. W końcu sami do mnie zadzwonili - i od razu zaproponowali 2x20% i jeszcze 3 miesiące za zero mimo, że o to nie prosiłem :D
Ważne, że w końcu zaproponowali mi satysfakcjonującą ofertę.
No ja już jestem po około 8-10 rozmowach i nie udało mi się więcej ugrać niż 39,98 zł za 2 numery i pierwsze 3 miesiące za zero zł... Generalnie różnie się toczą te rozmowy, jedni muszą sprawdzać coś, inni pytają kierownika, kolejni dają wszystko jak im się wydaję, albo są mega nieuprzejmi, ale wszyscy dochodzą do tego samego i mówią, że nie ma innej oferty, że nie da się już taniej. Jak się nie podoba to cześć... Tracę pomału zapał... Ale mam pytania:
kwiatek pisze: 1) jest sens jeszcze negocjować czy przyjąć te warunki, bo numery zostaną przeniesione do T-mobile z dniem 11 maja?
Ciężko ocenić. Z własnego doświadczenia (co opisałem w zacytowanym poście) mogę tylko potwierdzić, że faktycznie obecnie samemu wynegocjowanie większego rabatu jest prawdopodobnie nieosiągalne. Jeśli ktoś ostatnio dostał rabat 2x20% podczas kontaktu z własnej inicjatywy z DUK, miło byłoby gdyby dał znać.
Dawno dostałeś potwierdzenie z Orange o przeniesienie numeru? Do mnie zadzwonili z tym największym obecnie rabatem po kilku dniach od SMSa.
kwiatek pisze: 2) jeśli TAK to kiedy ewentualnie podjąć decyzję, żeby nie było za późno? (mam na myśli czy mogę przedłużyć umowę np. 10 maja czy lepiej wcześniej - kiedy?)
Wg strony Orange (https://www.orange.pl/omnibook/anulowan ... u-z-orange):
Anulowanie przeniesienia numeru musimy otrzymać najpóźniej 2 dni robocze przed datą jego przeniesienia.
kwiatek pisze: 3) czy jak przedłużę umowę to czy muszę coś zgłaszać do T-mobile? Co mam zrobić z kartami SIM (oddaje się)?
Na tej samej stronie jest informacja:
Dodatkowo, oświadczenie o rezygnacji z przeniesienia numeru, złóż również u nowego operatora.
I chyba warto to zrobić, choć wg moich informacji dodatkowe działania raczej potrzebne nie są
 #990253  autor: kwiatek
 23 kwie 2018, 14:47
PBArtek pisze:Dawno dostałeś potwierdzenie z Orange o przeniesienie numeru? Do mnie zadzwonili z tym największym obecnie rabatem po kilku dniach od SMSa.
PBartek, SMSa dostałem jakoś w ten sam dzień, w który złożyłem przeniesienie, tj. 28 marca. Ale chyba nikt do mnie nie dzwonił od tamtej pory (przynajmniej nie pamiętam). Wcześniej, gdy miałem złożone wypowiedzenie, to może były jakieś 3-4 telefony.
Dzięki za rady!
 #990257  autor: emeriks_torun
 23 kwie 2018, 15:13
Witam, właśnie rozmawiałem z DUK. Złożyłem rezygnację w połowie marca, sami zadzwonili po paru dniach, dostałem ofertę ale potem coś namieszali, koniec końców - zrezygnowałem z aneksu...dzisiaj zaproponowali 20% rabatu na abo (twierdzą, że to max.); nie ma już -5pln do raty za telefon. Oferta: 29,99 plan standard + h mate 10 lite = 76,99pln...słabo; nie wiem, gdzie tu zgody marketingowe, terminowe płatności i e-faktury
Jutro zadzwonię ponownie ;)
 #990283  autor: perdos1
 23 kwie 2018, 18:10
kwiatek pisze:1) jest sens jeszcze negocjować czy przyjąć te warunki, bo numery zostaną przeniesione do T-mobile z dniem 11 maja?
Oczywiście, że jest. Masz jeszcze ponad 2 tygodnie na negocjacje. Nie poddawaj się tak łatwo. Przyjmować warunków nie ma sensu, bo to jest słaba oferta. Lepiej przejść na Plush/A2mobile i mieć to samo bez umowy za te same pieniądze (a nawet taniej).
kwiatek pisze:2) jeśli TAK to kiedy ewentualnie podjąć decyzję, żeby nie było za późno? (mam na myśli czy mogę przedłużyć umowę np. 10 maja czy lepiej wcześniej - kiedy?)
Do 9go maja załatw sprawę.
kwiatek pisze:3) czy jak przedłużę umowę to czy muszę coś zgłaszać do T-mobile? Co mam zrobić z kartami SIM (oddaje się)?
Dzięki!!!
Nic nie musisz robić, Orange samo zablokuje przeniesienie, zostaniesz o tym dodatkowo poinformowany smsem. Karty sim do kosza.
PBArtek pisze:Z własnego doświadczenia (co opisałem w zacytowanym poście) mogę tylko potwierdzić, że faktycznie obecnie samemu wynegocjowanie większego rabatu jest prawdopodobnie nieosiągalne.
DUK to DUK i raczej nie ma znaczenia czy ty dzwonisz, czy dzwonią do ciebie. Wszystko zależy od konsultanta na którego trafisz. Tobie akurat udało się przedłużyć jak do ciebie dzwonili, ale jakbyś sam dodzwonił się do tego samego konsultanta to wynegocjowałbyś to samo. Ja kiedyś dzwoniłem kilkadziesiąt razy przez tydzień i dopiero po takim czasie uzyskałem to co chciałem.
 #990289  autor: zielony71
 23 kwie 2018, 18:29
DUK to DUK ale zwykle łatwiej jest coś wynegocjować wtedy gdy to oni dzwonią, bo po prostu dzwonią najczęściej ci konsultanci/wtedy, którzy/kiedy mają problem z realizacją planu ;-)
 #990315  autor: kemot82
 23 kwie 2018, 20:20
Panowie, na ile miesięcy/dni przed zakończeniem umowy w Orange można zlecić przeniesienie numeru na kartę do innego operatora, tak, żeby zarówno dawca (O) jak i biorca (jeszcze nieustalony) nie odrzucili wniosków? Raz czytam, że 4 msc, innym razem 6. Jest jakaś ustalona odgórnie dla wszystkich opów ilość tych dni/msc?
Ech, prawie 2 lata temu, po skanie-wypowiedzeniu pierwszy (jeden, jedyny) telefon z DUK załatwił max. rabaty na tamte czasy (LTE główny wyższy za 22zł/msc z OOE) a teraz jakie schody i kombinacje...
 #990326  autor: forum_tg
 23 kwie 2018, 21:58
Nie musisz teraz myśleć o przenosinach, lepiej zlecić w dowolnym momencie żeby Orange nie przedłużało umowy tylko mod razu po jej zakończeniu aktualnej umowy przenieśli do systemu "na kartę" a potem masz wolną rękę i robisz co chcesz
 #990328  autor: perdos1
 23 kwie 2018, 22:14
@kemot82 teraz różnica jest taka, że zamiast wypowiedzenia w salonie składasz wniosek o przeniesienie numeru do innej sieci. Ja składałem wniosek o przeniesienie do play 7 miesięcy przed końcem umowy i wszystko przeszło.
 #990344  autor: bronco
 24 kwie 2018, 03:46
czy ktoś się orientuje jakie bonusy można uzyskać w Orange przy przeniesieniu z Play 5 nr firmowych ?

obecnie przy 5 firmowych nr mam taką propozycję - (gratisowa dodatkowa karta do netu jest dla mnie akurat bardzo przydatna)

Abonament miesięczny za 5 kart SIM + karta do internetu: 122 PLN netto – 0 zł przez 4 m-ce
W ramach abonamentu (dla każdego numeru komórkowego):
nielimitowane rozmowy, sms-y i mms-y do wszystkich sieci
nielimitowane rozmowy, sms-y i mms-y w roamingu UE (z uwzględnieniem Polityki Uczciwego Korzystania)
internet kraj: nielimitowane GB (10 GB w pełnej prędkości, później 1 Mbit/s) – miesięcznie dla każdego numeru, w przypadku wyczerpania można doładować kolejne 10GB w cenie 5 netto – opłata jednorazowa.
internet UE: 1 GB /miesięcznie dla każdego numeru, później 0,03 PLN netto/MB
dodatkowo: Tidal 25 mc za 0zł, Showmax 3 mc za 0zł

+ KARTA DO INTERNETU
nielimitowane GB (100 GB w pełnej prędkości, później 1 Mbit/s) –w przypadku wyczerpania można doładować kolejne 100GB w cenie 10 netto – opłata jednorazowa.
 #990351  autor: mk5891
 24 kwie 2018, 08:09
Witam. Złożyłem wnioski przez stronę o przeniesienie numerów do T, niestety nie dostałem żadnego smsa. Kurier już jedzie z papierami o przeniesienie. Dzwonić do nich wcześniej, czy podpisać wnioski o przeniesienie i dopiero dzwonić?
 #990355  autor: PBArtek
 24 kwie 2018, 08:27
mk5891 pisze:Witam. Złożyłem wnioski przez stronę o przeniesienie numerów do T, niestety nie dostałem żadnego smsa. Kurier już jedzie z papierami o przeniesienie. Dzwonić do nich wcześniej, czy podpisać wnioski o przeniesienie i dopiero dzwonić?
Od czasu podpisania przeniesienia może trwać nawet około tygodnia zanim dostaniesz potwierdzenie z Orange, więc musisz na spokojnie czekać. Jesli Orange nie ma Twojego "przeniesienia" w systemie to i tak nic więcej nie ugrasz
 #990374  autor: kwiatek
 24 kwie 2018, 11:37
perdos1 pisze:Oczywiście, że jest. Masz jeszcze ponad 2 tygodnie na negocjacje. Nie poddawaj się tak łatwo. Przyjmować warunków nie ma sensu, bo to jest słaba oferta. Lepiej przejść na Plush/A2mobile i mieć to samo bez umowy za te same pieniądze (a nawet taniej).
Dzięki pedros1! O taką motywację mi chodziło! Dzwonię znowu dzisiaj!:)
 #990383  autor: kazik2011
 24 kwie 2018, 13:06
Witam, nie wiedziałem że tak szybko i sprawnie pójdzie przedłużenie umowy z Orange, czwartek złożony wniosek do T-Mobile na kartę, potwierdzenie SMS, piątek 3 tel na *220, podane przykłady rozmowy od osób z tego forum stanowczo- już prawie blisko ale może zapisali moje stanowisko. Wczoraj tel od Orange i rabat na 2 nr po 2×20% czyli ok 24 zł za 2 abonamenty standardowe na 2 lata

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 #990472  autor: axidix
 24 kwie 2018, 22:07
Idziesz do salonu Plusa i mówisz "Chcę przenieść numer do Plush na kartę z dniem końca umowy w Orange".

Czy salon Plus sam poinformuje Orange że przenoszę numer od razu po wykonaniu takiej operacji ?
 #990474  autor: axidix
 24 kwie 2018, 22:09
kazik2011 pisze:Witam, nie wiedziałem że tak szybko i sprawnie pójdzie przedłużenie umowy z Orange, czwartek złożony wniosek do T-Mobile na kartę, potwierdzenie SMS, piątek 3 tel na *220, podane przykłady rozmowy od osób z tego forum stanowczoObrazek- już prawie blisko ale może zapisali moje stanowisko. Wczoraj tel od Orange i rabat na 2 nr po 2×20% czyli ok 24 zł za 2 abonamenty standardowe na 2 lataObrazek

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Dostałeś rabaty na 2x20 % i 3 miesiące gratis abonamentu ?
  • Strona 636 z 675
  • 1
  • 634
  • 635
  • 636
  • 637
  • 638
  • 675
  • 1
  • 634
  • 635
  • 636
  • 637
  • 638
  • 675