DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 634 z 675
  • 1
  • 632
  • 633
  • 634
  • 635
  • 636
  • 675
 #989346  autor: Maniek173
 17 kwie 2018, 16:25
PBArtek pisze:
perdos1 pisze:@PBArtek, 3 to za mało :) . Czasami trzeba rozmawiać kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy. Mała rada, jeśli odbierze kobieta - rozłącz się, zaoszczędzisz dużo czasu :) .
Dzięki :)
Próbowałem jeszcze i próbowałem (raz było chyba całkiem blisko, bo konsultant niby poszedł zapytać kierownika)... W każdym razie bez efektu. W końcu sami do mnie zadzwonili - i od razu zaproponowali 2x20% i jeszcze 3 miesiące za zero mimo, że o to nie prosiłem :D
Ważne, że w końcu zaproponowali mi satysfakcjonującą ofertę.
@PBArtek z jakiego numeru dzwonili do Ciebie? ;)

Kilka dni temu została złożona w salonie dyspozycja przeniesienia numeru do Play (do oferty na kartę). Przed chwilą zadzwoniła konsultantka z pytaniami:
1. Czy złożyłem wniosek u kuriera czy w salonie? - w salonie
2. Na jaką ofertę? - na kartę

Po czym odpowiedziała mi, że w takim wypadku dziękuje za rozmowę i do usłyszenia za dwa lata. :lol: :lol: Na nic nie zdało się jej zatrzymanie przed rozłączeniem, że dyspozycja dopiero zostanie zrealizowana w lipcu, a przeniesienie do oferty na kartę (nie abonament, nie mix). Czy ja czegoś nie rozumiem, czy Konsultant coś pomieszał?
 #989421  autor: PBArtek
 18 kwie 2018, 09:11
Maniek173 pisze:
PBArtek pisze:W końcu sami do mnie zadzwonili - i od razu zaproponowali 2x20% (...)
@PBArtek z jakiego numeru dzwonili do Ciebie? ;)
225922700
Maniek173 pisze: Kilka dni temu została złożona w salonie dyspozycja przeniesienia numeru do Play (do oferty na kartę). Przed chwilą zadzwoniła konsultantka z pytaniami:
1. Czy złożyłem wniosek u kuriera czy w salonie? - w salonie
2. Na jaką ofertę? - na kartę

Po czym odpowiedziała mi, że w takim wypadku dziękuje za rozmowę i do usłyszenia za dwa lata. :lol: :lol: Na nic nie zdało się jej zatrzymanie przed rozłączeniem, że dyspozycja dopiero zostanie zrealizowana w lipcu, a przeniesienie do oferty na kartę (nie abonament, nie mix). Czy ja czegoś nie rozumiem, czy Konsultant coś pomieszał?
Mnie też pytali o to gdzie podpisywałem wniosek - ale ja podpisywałem u kuriera. O typ oferty wprost nie pytali.
Bardzo dziwnie, że nie chcieli Ci nic zaproponować, bo przecież zawsze możesz anulować przeniesienie numeru (nawet gdybyś przenosił się do oferty na abonament -> tylko wtedy bierzesz na siebie ewentualne opłaty/kary itd.)
 #989452  autor: lucaaaa4
 18 kwie 2018, 11:58
Ja też złożyłem wniosek o przeniesienie do Tmobile. W salonie, do oferty na kartę. Ale pytałem się w T to powiedzieli, że wniosek można w każdej chwili anulować. Jak oddzwoniła do mnie Pani z Orange to powiedziałem, że zawarłem umowę na abonament bez telefonu przez internet, bo u nich za drogi jest sam abonament. Zapytała się czy mogę jeszcze odstąpić - powiedziałem, że tak, bo przecież w każdej chwili można zrezygnować z przeniesienia nr do oferty na kartę :-) .

I tak, zaproponowała (chyba) maxa 2x20% (Plan Standardowy) i jeszcze, po 5 minutach rozmowy, 3 msc za free (sama z siebie, nie pytałem o nic takiego). Dodatkowo anulowano moją umowę na internet mobilny i zrobili mi nową umowę za 9,99 20GB i do tego też 3 msc za free. Bez większych negocjacji. W mojej opinii dobry deal :-)

Edit:
Wspomniała mi tylko, że można zrobić zniżkę na telefon 5zł,ale wtedy jedno 20% zabiera. A i tak: pierwsze 20% jest za przedłużenie umowy, a drugie 20% jest za staż (17lat w Orange).
 #989459  autor: perdos1
 18 kwie 2018, 12:27
@lucaaaa4 dobry pomysł :). Tak, to jest max co można obecnie wyciągnąć.
 #989478  autor: plazekmp
 18 kwie 2018, 15:22
Cześć,

Mam w orange:

FunPack oraz 3 numery z Planu LTE wspólny.
Na 2 numerach umowa zakończyła się w zeszłym miesiącu, na głównym w maju.

Jak złożyć wniosek o przeniesienie numerów w sensie nie będzie problemu, że już 2 z nich są na umowie na czas nieokreślony?
Druga sprawa, co mogę ugrać maksymalnie? 2x20% na wszystkie 3 numery i 3 miechy gratis?
Dają jakieś dodatkowe pakiety danych?

Pozdrawiam
 #989500  autor: perdos1
 18 kwie 2018, 17:32
Nie będzie żadnego problemu, składaj wniosek na wszystkie 3 numery.

Dokładnie max można ugrać to co napisałeś, dodatkowe pakiety 5GB są zawsze przy przedłużeniu umowy bez żadnych negocjacji.
 #989614  autor: kokos-
 19 kwie 2018, 07:50
Czy ktos dostal rabat na abo ale przy umowie na 36 miesiecy?
 #989652  autor: Zayl23
 19 kwie 2018, 10:30
Hej, za 2 miesiące kończy mi się umowa w Orange, Aktualnie mam Smart Plan LTE 74.99 zł,
ale po dodaniu rabatów płacę razem z ratami za telefn 52.50 zł miesięcznie.
Interesuję mnie oferta z nielimitowanymi rozmowami i smsami do wszystkich i od 5-10 gb internetu, nie chciałbym płacić za to więcej niż 30 zł, dodatkowo jestem w stanie podpisać umowę na 24 albo 36 miesięcy i myślę też nad dobraniem telefonu np. Samsung S8 przy umowie na 36 miesięcy jest w cenie 57.99 zł miesięcznie.
Poczekać na telefony i oferty czy od razu składać wypowiedzenie bo bez niego nie ugram tego co mnie interesuję? Dodam, że jestem klientem indywidualnym, rodzice też mają telefony w orange i internet ale umowy kończą im się dopiero w październiku
 #989655  autor: perdos1
 19 kwie 2018, 10:41
Nie wiem czy jest możliwe uzyskanie rabatu 2x20% przy przedłużeniu umowy na 3 lata. Najlepiej byłoby jakby wszystkie umowy (twoja oraz rodziców) były na jedną osobę. Wtedy składasz wniosek o przeniesienie numeru do innej sieci na wszystkich numerach i możesz rozpocząć negocjacje. To, że inne umowy kończą się w październiku w niczym nie przeszkadza, ważne żeby jeden numer miał mniej niż 6 miesięcy do końca umowy, wtedy możesz przedłużyć umowę na wszystkie numery, a zobowiązania z umów, które są do października zostaną anulowane.
 #989685  autor: Masterjam77
 19 kwie 2018, 14:07
Orange Ekspert pisze:@plazekmp Chętnie doradzę w wyborze oferty. Sprawdzałeś naszą nową promocję Orange Love? Jaką łączną kwotę płacisz obecnie za abonament za te usługi?
Orange Love jak dla mnie to słaba oferta. Codziennie dostaje maile żebym sie założył że mogę mmieć taniej itd. Co 2 dni dzwoni nachalnie numer i ciągle ta super oferta, pytam się konsultanta/tki, "proszę spojrzec ile teraz płace za te 3 usługi?"....Chwila ciszy ...

No faktycznie , to co możemy zaproponować to 99,90 zł. Gdzie mam na tym oszczędności sie pytam ? Żadnych , przez kolejne 2 lata płaciłbym o 240 zł więcej niż teraz. Co wygram jak się założę że jednak ja mam lepsza ofertę niż Orange Love ? W tej chwili za 2 abo + net domoey płacę 89,78 zł.
I własnie wczoraj pierwszy numer pofrunął do T-mobile a za 6 miesięcy Internet i później drugi numer. Cóż tak źle jeszcze w Orange nie było a jestem około 15 lat ?
 #989698  autor: perdos1
 19 kwie 2018, 15:05
@Masterjam77 jakbyś złożył zlecenia przeniesienia numerów od innej sieci, dogadał się z DUK i przeszedł na love to płaciłbyś 82 zł za wszystko łącznie. Ile będziesz płacił za taki zestaw w T-Mobile?
 #989714  autor: Masterjam77
 19 kwie 2018, 17:53
Szczerze nie przeglądałem ofert, po prostu szlag mnie trafia jak ktoś dzwoni prawie codziennie z różnych numerów i bezczelnie próbuja wcisnać byle ca za worek złociszy. Wiem to ich praca, czasami cieżka , czasami lżejsza, targety....ale na Boga trochę realnego spojrzenia im by się przydało. Na razie zleciłem przeniesienie na kartę , jesli nic ciekawego nie przedstawią to po kolei bedę przenosił usługi jak będzie dochodził ich czas umowny i tyle.
 #989730  autor: perdos1
 19 kwie 2018, 18:57
Na numerze na którym zleciłeś przeniesienie możesz uzyskać ofertę utrzymaniową w postaci podwójnego rabatu 20%. Jeżeli z drugiego numeru i internetu zrobisz pakiet love, to za całość opłata wyniesie 82 zł (80 za pakiet love i 2 zł za numer, na którym zleciłeś przeniesienie). Żaden operator ci lepszej oferty raczej nie da.
 #989748  autor: perdos1
 19 kwie 2018, 20:22
Nie otrzymałeś, bo nie mogłeś. Warunkiem otrzymania takiej oferty jest złożenie wniosku o przeniesienie numeru do innego operatora. Radzę zadzwonić pod *220 i samemu to wynegocjować (jeżeli wniosek o przeniesienie do tmobile już przeszedł).
 #989752  autor: jaxxx
 19 kwie 2018, 20:36
Witam
Proszę o podpowiedz. Aktualnie posiadam plan lte wspólny i płacę za trzy numery ok 67 zł. Chciałbym przedłużyć umowe na kolejne 2 lata na podobnych a najlepiej lepszych warunkach(z telefonem lub bez). Do końca umowy mam ok 70 dni. Dwa dodatkowe numery dołączyłem do głównego po ok miesiącu. Jak teraz wypowiedzieć umowę aby negocjować z DUK.
 #989755  autor: perdos1
 19 kwie 2018, 20:39
@jaxxx złóż wniosek o przeniesienie numeru do oferty na kartę innego operatora (na wszystkie numery).
 #989796  autor: axidix
 20 kwie 2018, 06:32
To jak to jest z tym przeniesiem numeru ?
Złożyć rezygnacje z prośba o przeniesienie numerów do oferty na kartę czy przenieść się do innej sieci ?
Poprzednio składałem wypowiedzenie i tyle .
  • Strona 634 z 675
  • 1
  • 632
  • 633
  • 634
  • 635
  • 636
  • 675
  • 1
  • 632
  • 633
  • 634
  • 635
  • 636
  • 675