DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
  • Strona 132 z 136
  • 1
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 134
  • 136
 #987456  autor: Prepaidoweek
 06 kwie 2018, 09:47
Remington pisze:Oba powyższe. Jeśli nie potrzebujesz rozmów ani smsów w pakiecie, to a2m wyjdzie taniej (9,90 za pakiet netu + 0,10 zł za min/sms).
A2mobile podobno Zmienia na Premium Mobile . Nie wiem czy to prawda ale jeski tak to ja nie chce.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 #987457  autor: Prepaidoweek
 06 kwie 2018, 09:47
Orange Ekspert pisze:
tmvngocdung42 pisze:Za 2 miesiące kończy mi się umowa na abo w Play. Oferty przedłużeniowej nie mają, a kombinacje z wypowiadaniem umów i negocjowaniem to nie dla mnie w dobie aktualnych ofert. Początkowo byłem zwolennikiem tylko abo, ale w sumie ograniczenie kosztów nie wadzi, więc zacząłem myśleć o karcie - a nuż widelec ?

Generalnie sprawa ma się tak - potrzebuję jakieś 200-300 minut miesięcznie, 200-300 smsów miesięcznie i pakiet danych 500 mega z lejkiem (albo więcej jak nie mają w ofercie 500).

I pytanie - czy jest coś, co przebija ofertę T-Mobile za 29,99 (400 minut ) + 10 zł za smsy ? Teoretycznie pokombinowanie w plusie daje ofertę za 33,9 mając 180 minut, pakiet 300 smsów i 500 mega. T-Mobile ma jeszcze ofertę na kartę Frii, gdzie po doładowaniu za 30 zł mam 50mb neta dziennie, kupuję pakiet smsów za 10 zł i zostaje mi 20 na rozmowy ( pakiety za 15 i 5 dają 150 minut ). Nju to z kolei 2 zł dziennie max, ale może się z tego zrobić i 60 zł w miesiącu, orange ma zbyt nieprzejrzystą ofertę na kartę jak dla mnie i ciężko mi znaleźć coś tam dla siebie, play ma drogie pakiety, a formuła minimax wychodzi tyle co abonament, RBM ma nieatrakcyjny pakiet rozmów do innych, Heyah ma tą samą ofertę co T ( a nawet ciut gorszą ).
Chętnie wszystko wyjaśnimy. :) Możesz skorzystać z usługi Nielimitowanych rozmów, SMSów oraz GB. W wersji cyklicznej na start otrzymasz 15 GB internetu. Co miesiąc pakiet będzie większy o 1 GB. Dodatkowo w ofercie Orange Free na kartę po każdym doładowaniu otrzymasz bezpłatny pakiet GB. Np. po doładowaniu za 30 zł otrzymasz kolejne 15 GB. :D
Macie Starsznie żałosny Zasięg

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 #989115  autor: DestroYeR97
 16 kwie 2018, 11:14
Remington pisze:Przede wszystkim powiedz, co jest dla Ciebie najważniejsze: cena, zasięg, stabilność sieci, VoLTE, WiFi Calling, HD Voice, ważność konta, dobra apka do zarządzania kontem?

Ile minut i SMS-ów średnio zużywasz miesięcznie?

No i jaki charakter umowy - prepaid, mix czy abonament?

Witam. Charakter umowy oczywiście prepaid, gdzie samodzielnie doładowuje konto określoną kwotą. W ciągu miesiąca bardzo mało dzwonię i wysyłam SMS'y. Zakładam, że wydzwonię 300 min i napiszę ok. 20 SMS'ów, choć to i tak trochę zawyżone.
Stabilność sieci, zarządzanie kontem, zasięg choć zapewne nie da się spełnić każdego z kryteriów. Korzystam głownie z internetu i mi na nim zależy. Pozdrawiam !
 #989121  autor: Remington
 16 kwie 2018, 11:27
Nic nie napisałeś o internecie, ale jeśli go potrzebujesz i te 300 min jest do różnych sieci, to najlepsze będą oferty typu no limit, a tych jest sporo w cenie 20-25 zł miesięcznie. Tu masz ich zestawienie:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 63#p975932

Natomiast spośród ofert bez netu, najlepiej wyjdzie a2mobile z nielimitowanym pakietem rozmów za 9,90 zł + za każdy SMS zapłacisz 10 groszy.

Co do zasięgu i stabilności sieci - sam musisz zweryfikować, który operator działa najlepiej w miejscach, w których przebywasz najczęściej (dom, praca/szkoła).
 #989737  autor: jeesia
 19 kwie 2018, 19:40
Witam potrzebuję oferty to smartfona, a dokładniej:
200minut na komórki
200sms
3GB
są to minimalne wymagania, więc oferty które mają czegoś mniej nie wchodzą w rachubę.
Co do sieci, nie ma to znaczenia.

Ktoś coś taniego poleci?
 #990413  autor: koksik1000
 24 kwie 2018, 18:24
Witam panowie i panie zwracam się do was z prośbą mam dwa numery telefonów w Orange na abonament i kończą mi się umowy odpowiednio 3 czerwca i 16 maj, chciałbym te numery przenieść do innego operatora i teraz czy moje obawy są słuszne z tym że takie a2 czy plusz lub heyah to nie są zbyt dobre wybory i powinienem się pchać w główne sieci na czym mi zależy:
1.dobrze by było żeby to była umowa na czas nieokreślony ale na 24 miesiące mi nie przeszkadza
2.rozmowy sms mms bez limitu
3.minimum 15 gb Internetu na każdy numer
4.nie chce płacić opłaty aktywacyjnej czy coś podobnego
 #990426  autor: koksik1000
 24 kwie 2018, 18:53
ok z miłą chęcią przeniósłbym się do plusha bo za 2 numery abonament po 20 zł 10 gb neta i za stażowe dodają wiec wydaje się to najlepsza oferta jak dla mnie w końcu umowa na czas nieokreślony wiec mogę w każdej chwili przenieść się gdzieś indziej
 #993916  autor: Friss10
 17 maja 2018, 09:39
Hejo,
Kończy się mi umowa rodzinna w Play - wątpie, żeby zaproponowali coś opłacalnego, stąd zapytanie - jaką oferte możecie na 3 numery polecić? Sprawdzałem Virgin Mobile, tam w abo za 58 zł bede miał nielimitowany stan :) Interesuje mnie żeby rozmowy sms mms do wszystkich sieci i na stacjonarne były nielimitowane i tak najlepiej żeby z 15 gb internetu było. Może być też karta jeśli będzie się opłacało.
Nie poznałem jeszcze oferty jaką mi na przedłużenie zaproponuje play, dopiero w weekend się do salonu przejadę i posłucham co tam do powiedzenia mają.
No i jeszcze jedno pytanie, gdy minie mi w playu okres obowiązywania umowy i przejdzie ona w stan nieokreślony, to jaki okres wypowiedzenia mnie obowiązuje?(Jeśli w ogóle).
 #994633  autor: Morvius
 21 maja 2018, 01:07
Proponuję się wstrzymać, Zające ćwierkają, że już niedługo wraz z początkiem czerwca, w Play będzie zmiana ofert. :p

Klasyczny obserwator wątku.
 #994647  autor: piotrzet
 21 maja 2018, 07:23
To raczej spieszyłbym się z podpisaniem umowy, bo na lepsze zamiany zapewne to nie będą.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #994648  autor: pakierhakierxd
 21 maja 2018, 07:42
A czego się śpieszyć ;)
obecnie w abo są czasem gorsze oferty niż w prepaid.
Przykład Play w standardzie
45zł no limit rozmów sms mms 10 gb a potem lejek umowa na 2 lata
prepaid 25zł no limit rozmów sms 10 gb neta ,to co że nie ma mms i lejka 1 mb ale 20zł taniej ;)

po wypowiedzeniu można w play dostać no limit rozmów sms mms 10 gb a potem lejek 1 mb 30zł (2 lata)

jak w prepaid byś miał za 25zł 3 numery to byś dostał na te numery no limit neta tzn współny pakiet danych a potem 1 mb ;)

Możesz pomyśleć jeszcze o Nju za 29zł no limit rozmów sms i chyba mms ale nie jestem pewny 10 gb + bierzesz drugi nr za 9zł + 3 numer za 29 -na każdym masz to samo i bez umowy terminowej ;)

Pozdrawiam :)
  • Strona 132 z 136
  • 1
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 134
  • 136
  • 1
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 134
  • 136