DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 94 z 111
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 111
 #980581  autor: Klucz Mobile
 01 mar 2018, 10:10
Szanowni Państwo od 5 marca rusza promocja
Pakiet Klucz Mini za 5 PLN
Zasady:
30 min rozmowy krajowe
1 GB internetu
7 dni ważność pakietu
kod aktywacji *136*11*03#
kod dezaktywacji  *136*00*03#
sprawdzenie stanu pakietu *136#
Na 3 dni przed upływem ważności pakietu, Abonent otrzyma SMS o
konieczności doładowania konta celem odnowienia Promocji.
Brak doładowania po 3 dniach automatycznie dezaktywuje promocję.

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #980587  autor: kowal2200
 01 mar 2018, 10:36
Bardzo słaba oferta, 7 dni ją dyskwalifikuje, porównajcie się do Freemium, gdzie darmowy pakiet jest na 30 dni. Ale być może ja się nie znam, rynek Was zweryfikuje.
 #980588  autor: Klucz Mobile
 01 mar 2018, 10:43
kowal2200 pisze:Bardzo słaba oferta, 7 dni ją dyskwalifikuje, porównajcie się do Freemium, gdzie darmowy pakiet jest na 30 dni. Ale być może ja się nie znam, rynek Was zweryfikuje.
Mamy kilka 30-dniowych pakietów
A ten jest akurat mini. Coś nowego na potrzeby klientów, którzy korzystają najmniej

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #980590  autor: kowal2200
 01 mar 2018, 11:09
Ofertę znam, kiedyś Was siostrze poleciłem, do dziś korzysta, komentujemy sobie ten nowy pakiet, dla mnie lipa. Jakieś nowe usługi planujecie wdrożyć? Może byście od Polkomtela pocztę Plusnet przejęli bo oni strasznie się chytrzy zrobili
 #984356  autor: piorunek
 19 mar 2018, 10:45
Dla mnie strona klucza jakoś nie jest czytelna, związku z tym pytanie:
Czy jeszcze jest w ofercie Pakiet Atlantycki 1024 MB za 30zł?
 #984436  autor: Klucz Mobile
 19 mar 2018, 15:32
piorunek pisze:Dla mnie strona klucza jakoś nie jest czytelna, związku z tym pytanie:
Czy jeszcze jest w ofercie Pakiet Atlantycki 1024 MB za 30zł?
Latwo to znaleźć za pomocą 2 kliknięć
wchodzimy na http://www.klucz.net
klikamy w zakładkę PAKIETY na samej górze w widocznym miejscu
i otwiera się lista wszystkich pakietów, po czym klikamy w ten, co nas interesuję

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #984539  autor: jutek
 20 mar 2018, 11:24
Z tym, że jak Klucz sam to potwierdził na tym forum, w Kluczu działa pełny RLAH, więc Pakiet Atlantycki jest nieopłacalny, taniej kupić pakiet krajowy no limit za 25zł i w jego ramach otrzymać 1,70GB internetu do wykorzystania w UE oraz nielimitowane rozmowy/smsy/mmsy do wykorzystania w UE. Prawda Kluczu?

*No chyba, że ktoś wyjeżdża do Szwajcarii, to tam nie działa RLAH a działa Pakiet Atlantycki
*No chyba, że ktoś zamierza tak 'długo' przebywać w UE, że złapie go polityka uczciwego korzystania RLAH
 #984798  autor: Klucz Mobile
 21 mar 2018, 12:08
jutek pisze:Z tym, że jak Klucz sam to potwierdził na tym forum, w Kluczu działa pełny RLAH, więc Pakiet Atlantycki jest nieopłacalny, taniej kupić pakiet krajowy no limit za 25zł i w jego ramach otrzymać 1,70GB internetu do wykorzystania w UE oraz nielimitowane rozmowy/smsy/mmsy do wykorzystania w UE. Prawda Kluczu?

*No chyba, że ktoś wyjeżdża do Szwajcarii, to tam nie działa RLAH a działa Pakiet Atlantycki
*No chyba, że ktoś zamierza tak 'długo' przebywać w UE, że złapie go polityka uczciwego korzystania RLAH
Tak. No Limit jest wygodny.

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #986003  autor: pawelzzz
 28 mar 2018, 13:47
Prośba do KluczMobile - czy możecie posprzątać swoja stronę www. W pakietach mam jak je włączyć natomiast co w nich jest ??? - to już wyższa szkoła jazdy - trochę kiepsko, kiedy dowiaduję się o ofercie operatora ze strony telepolis a nie jego wlasnej, po drugie bajzel w ofercie - oferta internetowa, glosowa - ??? - patrząc na stronę mam wrażenie, że ktoś nie wykasował strony czegoś co padło i pozostały śmieci - nie wzbudza to zaufania do marki.
 #986406  autor: Klucz Mobile
 30 mar 2018, 08:55
pawelzzz pisze:Prośba do KluczMobile - czy możecie posprzątać swoja stronę www. W pakietach mam jak je włączyć natomiast co w nich jest ??? - to już wyższa szkoła jazdy - trochę kiepsko, kiedy dowiaduję się o ofercie operatora ze strony telepolis a nie jego wlasnej, po drugie bajzel w ofercie - oferta internetowa, glosowa - ??? - patrząc na stronę mam wrażenie, że ktoś nie wykasował strony czegoś co padło i pozostały śmieci - nie wzbudza to zaufania do marki.
Wszystkie informacje na naszej www są aktualne
Mamy ofertę głosową oraz internetową. Dwa rodzaje kart.

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #986465  autor: pawelzzz
 30 mar 2018, 19:35
A informacja, co każdy pakiet zawiera ??? i której oferty dotyczy ??? internetowa ??? głosowa ??? - z Waszej strony to nie wynika - np - nazewnictwo pakietów internetowych - w ofercie glosowej czy internetowej nazywa się to tak samo - różne ceny - i zgaduj zgadula. Makiety głosowe - informacje jak to włączyć i cena są - co to zawiera i już szukanina po stronie - kto robił stronę klucza - może warto skopiować niektóre rozwiązania od konkurencji aby strona miała ręce i nogi - bo jak dotychczas - wygląda to żałośnie - a szkoda bo oferta jest fajna i z niej korzystam
 #986520  autor: zolvio
 31 mar 2018, 11:33
Pawle, nie za dużo oczekujesz? Przecież oni już w 2015 roku zapowiadali nową, poprawioną wersję strony. Teraz i tak już lepiej, bo dodali wszystkie regulaminy (dosyć długo brakowało informacji o pakietach internetowych "booster").
Głównym źródłem informacji jest strona na fb w języku rosyjskim/ukraińskim i ten wątek na forum..
Ja też u nich miałem kilka numerów, ale dałem sobie spokój.

Chodzi o to, żeby te plusy nie przysłoniły wam minusów
 #986610  autor: anonymous093133
 31 mar 2018, 19:22
zolvio pisze: Przecież oni już w 2015 roku zapowiadali nową, poprawioną wersję strony...
Prawda. Pamiętam te zapowiedzi a jak wyszło to widać. :(
 #988671  autor: neotele
 13 kwie 2018, 10:25
Pytanie do użytkownika Klucz Mobile:
Dlaczego pakiet "Nielimitowane rozmowy" za 15 zł nie posiada opcji "automatycznego odnowienia"?

Sugestia: Wprowadźcie taką opcję, gdyż jest dla Was korzystna. Osobiście znam kilka osób, które skłonne by były przenieść się do waszej sieci, jeśli byłaby dostępna taka opcja.
 #988696  autor: Staruszek
 13 kwie 2018, 12:43
Jak to zwykle bywa w ostatnim czasie za 10 zł wykupiłem sobie pakiet 10 giga. Po 10 dniach pakiet się skończył. No wskazujemy na stronę by dezaktywować pakiet i wykupić następny. A tam .... nic z tego. Wykupić następnych 10 giga już się nie da. Telefon do konsultanta. Co się okazało. Wykupiłeś na 30 dni i się z nim męcz. Wykup sobie inny pakiet. Co z tego.że już mało opłacalne. Jeszcze tylko te tańsze rozmowy międzynarodowe powodują, że nie zniszczyłem karty.
 #988839  autor: blady_zl
 14 kwie 2018, 14:04
Ja przeniosłem się z werdżin mobajl do klucza - zajęło to ze dwa tygodnie, ale okej... W końcu się przeniosło minęły 24 godziny od przeniesienia nr i tylko ja mogę się kontaktować z kimś, połączenia przychodzące i sms-y nie działają więc dzwonię w piątek na infolinię i mówią żeby poczekać do następnego dnia no więc czekam i nadal nie działają połączenia przychodzące ( biuro obsługi pracuje od poniedziałku do piątku) także weekend i dwa dni przed weekendem nikt się ze mną nie skontaktuje...
 #989681  autor: Klucz Mobile
 19 kwie 2018, 13:23
blady_zl pisze:Ja przeniosłem się z werdżin mobajl do klucza - zajęło to ze dwa tygodnie, ale okej... W końcu się przeniosło minęły 24 godziny od przeniesienia nr i tylko ja mogę się kontaktować z kimś, połączenia przychodzące i sms-y nie działają więc dzwonię w piątek na infolinię i mówią żeby poczekać do następnego dnia no więc czekam i nadal nie działają połączenia przychodzące ( biuro obsługi pracuje od poniedziałku do piątku) także weekend i dwa dni przed weekendem nikt się ze mną nie skontaktuje...
Prosimy o padanie numeru telefonu. Sprawdzimy

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
  • Strona 94 z 111
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 111
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 111