DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 77 z 97
  • 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 97
 #989435  autor: teleman29
 18 kwie 2018, 10:17
jestem po przeniesieniu dwoch numerow, jednego do play (docelowo do FM) drugiego do RBM (znalezienie salonu z karta do przeniesienia do RBM na karte bylo trudne)

taka ciekawostka. w RBM bonus za przeniesienie wskoczyl od razu po wyslaniu kodu

jesli chodzi o play, kod do przeniesienia do FM *163*12# wskoczyl po kilku probach, po jakichs 15 minutach od zalapania kodu bylem juz w FM (warto wlaczyc i wylaczyc telefon).
Po upewnieniu sie ze jestem w FM i ze mam juz w play 24 widoczny bonus 500/50/5 , wlaczylem go kodem 111 342 1 . I tu ZONK..... jakies dwie godziny wisialo na play24 jako- usluga w trakcie wlaczania. Potem przyszly typowe smsy przy przenoszeniu do FM, typu - usluga premium zostala wylaczona itd. Dopiero po jakichs dwoch godzinach przyszedl sms potwierdzajacy przyjecie wniosku o wlaczenie bonusu za przeniesienie, i wtedy bonus juz wskoczyl. Tak wiec jak pisal kolega, po potwierdzeniu ze jest sie juz w FM, warto odczekac 2- 3 godziny z wlaczaniem bobusu za przeniesienie
w kazdym razie wszystko dziala :)
 #989521  autor: jarekt
 18 kwie 2018, 18:52
Nie podajesz taryfy. W Play trafiasz regulaminowo do PnKStart (nie ma możłiwości wyboru), w RBM do RBM7MNP (nie ma możliwości wyboru), a w Fakt do Fakt :) (w Fakt jest tylko jedna taryfa/oferta, więc też nic nie wybierasz).
 #989558  autor: adacomp
 18 kwie 2018, 21:27
PawlusG pisze:Przy przenoszeniu nr z innej sieci muszę podać do jakiej taryfy ma trafić nr, czy sami przydzielają?
Nie trzeba gdyż to system P4 zawsze wie gdzie ma trafić numer MNP w P4.

Należy tylko podać submarkę, tj. Play, RBM lub Fakt i oni także dadzą odpowiedni starter MNP.

W Play do taryfy PnKS
W RBM do taryfy RBM7MNP
W Fakt do taryfy Fakt
 #990803  autor: jazzzy
 26 kwie 2018, 16:03
Przeszedłem z PnKS do FM, w Play24 mam widoczny bonus do aktywacji ale czy aktywuje przez stronę czy kodem to dostaje komunikat
Usługa dla Ciebie niedostępna. Więcej informacji na play.pl/rejestracja
czekać jeszcze kolejne godziny czy pisać reklamację ?
  • Strona 77 z 97
  • 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 97
  • 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 97