DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #989240  autor: madlenne
 16 kwie 2018, 21:34
Szukam telefonu, który robi bardzo dobre zdjęcia w przedziale cenowym do tysiąca złotych.
Do tej pory miałam Motorolę Moto G4 Plus i byłam zadowolona, jednak czas na zmiane telefonu. Czy znajdę jakiś telefon, który robi co najmniej takie zdjęcia? Zalezy mi również na tym, aby posiadał Gorilla glass, dual sim, szybkie ładowanie, sporą pamięć. Zastanawiam się nad Asusem ZenFone3 (ZE520KL) mimo, ze nie ma szybkiego ładowania. Priorytetem jest dla mnie aparat. Może jakieś chińskie telefony typu Honor, Xiaomi czy Huawei?
 #989246  autor: antonio7
 16 kwie 2018, 21:51
Jak zależy Ci na aparacie to Xiaomi odpada.

P10 lite, Honor 8, Galaxy J7 (2017).

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?
 #989249  autor: Eragon
 16 kwie 2018, 22:07
antonio7 pisze:Jak zależy Ci na aparacie to Xiaomi odpada.

P10 lite, Honor 8, Galaxy J7 (2017).
Chciałbym tylko wspomnieć że Xiaomi w aparatach nie odpada tak bardzo jak się mówi, bo średnią jakościową dla odpowiednich półek cenowych - trzyma. W zamian za to dostaje się inne rzeczy. Ale póki Mi6 nie jest w zasięgu cenowym do tysiąca złotych, to te 3 powyższe propozycje będą lepszym wyborem, a szczególnie Honor 8.

:smt006
 #989350  autor: antonio7
 17 kwie 2018, 16:33
madlenne pisze:Dziękuję za podpowiedzi. A czy ktoś może się wypowiedziec na temat zdjęć robionych przez Asus ZenFone3 (ZE520KL) i ogólnie tego telefonu?
Jeżeli faktycznie oczekujesz bardzo dobrego aparatu, to o wiele lepiej spełni Twoje oczekiwania Honor 8 lub Galaxy J7. Aparat w tym telefonie na poziomie P10 lite, tak więc szału nie ma.

Jak na tą cenę parametry całkiem okej, na minus słaba bateria, ceglasty wygląd no i ogólnie dosyć przeżytkowy model to już, mający lata świetności za sobą. Osobiście, zainwestowałbym w coś nowszego.

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?
 #989377  autor: Lawrence72
 17 kwie 2018, 21:01
Zdecydowanie Honor 8, na papierze to jeden z najlepszych aparatów w tej cenie. Bardzo zbliżony do aparatu Leica który zamontowany jest w dorożej P9.
Różnica jest taka że model nie posiada monochrmoatycznego sensora a sam filtr mono. W wielu sklepach typu sferis/ komputronik/bestcna świecił w cenie poniżej 1tys. złotych.