DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 242 z 403
  • 1
  • 240
  • 241
  • 242
  • 243
  • 244
  • 403
 #985638  autor: bolek2004
 26 mar 2018, 12:00
Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale ostatnio coś za dużo tych "awarii". Strefa doładowań oficjalnie nie działała też jakiś czas. Może to taki sposób na okresowe czyszczenie nadmiaru minut/złotówek promocyjnych z kont.
Kto kumaty to sobie poradzi, kto nie to mu wszystko przepadnie.
Czwartkowy kod na minuty nie wszedł, mimo że był poprawny.
 #985639  autor: daromar
 26 mar 2018, 12:07
No jak też nie jestem fanem teorii spiskowych to sporo przemawia za tym że chcą się pozbyć abonentów lepiej wykorzystujących możliwości a przynajmniej utrudnić im korzystanie.
Takie zniechęcanie i jak widać po tym temacie to jest skuteczne bo kilka osób informowało że kończy przygodę z faktem.
 #985737  autor: Marcel82
 26 mar 2018, 18:45
A ja tam uważam, że mają też dodatkowo burdel. Co miesiąc kupuję pakiet 100/100/100 i regularnie (prawie za każdym razem) pokazuje głupoty, że pakiet wyłączony, np. mam wszystko do 28.03, pakiet wykupię 26.03, pokaże, że się wydłużyły terminy, ale 28.03 przyjdzie SMS, że wyłączyli pakiet, co oczywiście jest nieprawdą.
Jak to nie jest burdel w systemie, to ja nie wiem, co nim jest.
 #985747  autor: blacQ1
 26 mar 2018, 19:22
24bis24 dlaczego tak myślisz iż się wyłączy masz jakiś przeciek czy coś

a ile Fakt (mobile) jest na rynku drugi rok idzie trzeci ,to jest tylko migracja z play do fakt zawsze można zadzwonić poprosić o przeniesienie do play
 #985770  autor: TomLee
 26 mar 2018, 21:06
Przy obecnych ofertach​ konkurencji FM wychodzi słabo. Mimo że jest powiązany z play24 to nie ma SD do Play. Jest to dziwne.

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka
 #985775  autor: Johnny
 26 mar 2018, 21:23
TomLee pisze:Przy obecnych ofertach​ konkurencji FM wychodzi słabo. Mimo że jest powiązany z play24 to nie ma SD do Play. Jest to dziwne.
Gdyby miał SD to tak jakby Play strzelił sobie w kolano. Taka oferta to już tylko pobożne życzenie. :)
 #987702  autor: paolo
 07 kwie 2018, 18:33
Taka ciekawostka. Dzis wlozylem do routera karte play zmigrowana do FM, router ustawiony TYLKO 4G, tryb wybieranie sieci AUTOMATYCZNY i zalogowalo mnie do tmobile lte!!! Czyli play ma roaming na lte z cala W3??? Oczywiscie transfer DL 3Mb/s
 #990544  autor: PiotrG-dz
 25 kwie 2018, 11:58
Hej!Odpaliłem i zarejestrowałem nowy numer w FM i w P24 widzę opcję skorzystania z bonusu za rejestrację.Wobec tego czy to jest jeszcze aktualne?Czy nie?
 #991004  autor: PiotrG-dz
 28 kwie 2018, 13:30
Wczoraj zadzwoniłem z mojego NR w Odnowie na Party Line Faktu ,żeby dowiedzieć się czy na nowo odpalonym starterze w Fakcie można odpalić bonus za rejestrację numeru.No i podałem tam na żądanie moje imię i nazwisko oraz numer nowo odpalonego startera oraz hasło,które mam w Play.Pani powiedziała ,że do tego nowo odpalonego numeru nie ma hasła i zażądała ponownie mojego imienia i nazwiska oraz PESEL na to ja rozłączyłem się bo po co jej takie szczegółowe dane skoro ten NR mam podpięty do wszystkich moich numerów w PLAY.
Zamiast udzielić prostej informacji czy będzie bonus czy nie ,bo chyba są regulaminy to wypytują się na infolinii takich szczegółowych danych (PESEL) oraz adresu domowego.
Po rozłączeniu postawiłem Pani 2 :x
 #991009  autor: surface123
 28 kwie 2018, 14:06
Pomyślunku więcej... :?

Niby skąd ta Pani ma inaczej wiedzieć czy to wogołe Twoj numer, a moze komuś ukradłeś albo inne zdarzenie.

Pytają by zidentyfikować abonenenta... :shock:

Już nie komentując rozłączania się bo to buractwo do kwadratu ;/
Ostatnio zmieniony 02 maja 2018, 12:33 przez Morvius, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Literówka
 #991011  autor: 24bis24
 28 kwie 2018, 14:21
PiotrG-dz pisze:ten NR mam podpięty do wszystkich moich numerów w PLAY.
ale dla tego numeru potrzebne jest hasło do kontaktu z BOK i wtedy tylko będą pytać o numer, imię i nazwisko oraz hasło.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #991154  autor: PawlusG
 29 kwie 2018, 23:15
Ostatnio zacząłem się zastanawiać jaka jest różnica między Play na kartę, a FM. Dopóki nr nie był przeniesiony, to jak karta była w roamingu, to wyświetlało się logo Play i w nawiasie nazwa partnera roamingowego, telefon widział wtedy taką konfigurację jako roaming. Po przeniesieniu nr do FM na wyświetlaczu wyświetla się tylko logo FM i w nawiasie już nie ma nic o partnerze roamingowym. Wysłałem SMSa na odpowiedni numer i zamiast loga FM wyświetliło mi się logo Play, ale po przejściu w roaming dalej nie wyświetlała się nazwa partnera w nawiasie jak to było poprzednio. Jeszcze większe było moje zdziwienie jak wszedłem w ustawienia telefonu i okazało się, że jest połączony z siecią 260 02 (TM) i status roamingu był oznaczony jako nie. W Play na kartę przy połączeniu roamingowym pokazywała się w nawiasie nazwa właściwego operatora, a w ustawieniach telefonu widniał status, że jest to połączenie roamingowe. W przypadku FM przy połączeniu z jakimkolwiek innym operatorem niż Play nie ma o tym informacji na wyświetlaczu, nawet w ustawieniach telefonu pokazuje się status sieci, że nie jest to połączenie roamingowe. Ktoś mi może wytłumaczyć ten fenomen?

:)
 #991292  autor: MarekAG
 30 kwie 2018, 23:36
Szybkie pytanie:
Mama miała bonus 500 zł za przeniesienie do Play, który właśnie się skończył. Czy wystarczy przeskoczyć na jeden dzień do innego opa, a potem do FM żeby znowu dostać bonus 500 zł, czy nr jest już w systemie Play/FM i nic z tym się nie uda podziałać?
Z góry dziękuję za odpowiedź (na ostatnich kilku stronach tematu nie znalazłem).
  • Strona 242 z 403
  • 1
  • 240
  • 241
  • 242
  • 243
  • 244
  • 403
  • 1
  • 240
  • 241
  • 242
  • 243
  • 244
  • 403