DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 1 z 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
 #813394  autor: Rosolak
 22 lip 2015, 13:01
Watek wydzielony specjalnie do dyskusji związanej z wysyłaniem kodów w fakt mobile. Gregrin.

Jest jakiś problem z aktywacją kodów promocyjnych? Wczoraj wbijałem na SMS-y, dostałem zwrotnego esa, że do 24h dostanę i na razie cisza. A tak notabene, który kod do sprawdzania stanu promocyjnych jednostek nabytych w ramach kodów?

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #813417  autor: Gregrin
 22 lip 2015, 14:58
Ja przez 2 ostatnie kody na internet zawsze miałem problem bo zamiast dostać neta dostawałem 10SMS. Przy pierwszym razie od razu włączyli mi te 50MB po kontakcie przez infolinie. Za drugim razem dostałem info od 2 konsultantów ze pakiet internetu jest jeszcze aktywny i dla tego nie mogę włączyć kolejnego... Dopiero 3 konsultant (wydawał się trochę mniej rozeznany bo wszystko dłużej sprawdzał) włączył mi ten pakiet. Wychodzi na to ze system nie chce już sumować pakietów, w sumie zgodnie z regulaminem
3. Użytkownik dla jednego Numeru MSISDN może mieć aktywny jeden Pakiet w ty m samym cza się.
 #985375  autor: ricki123
 24 mar 2018, 15:07
Również jestem po żenującym kontakcie z infolinią fakt mobile. Na pytanie dlaczego przepadł mb nazbierane wcześniej standardowy tekst że pakiet jest ważny 6 dni i wczoraj przepadł. Moja sugestia żeby Panna doczytała regulamin i nie wprowadzała mnie celowo bądź nie w błąd łaskawie przyjęła reklamację. Stan na teraz z 2 GB mam 50 mb ważne hehehe 7 dni czyli do 30.03. Generalnie czas na pożegnanie gdyż 3x w tygodniu tego typu konwersacje mnie nie kręcą
 #985378  autor: TomekErek
 24 mar 2018, 15:46
Wysłałem smsa dzis ok 07:00 i ponownie teraz ok 15:00 z dzisiejszym kodem na 50MB i ani rano ani teraz nie otrzymałem żadnego smsa zwrotnego typu "pakiet został zlecony do aktywacji". No i tych 50MB oczywiście też mi nie przyznali.

Reklamacji pisać nie bede, bo to moj taki tam ooo... lezakujący numer wiem mam gdzieś czy dostane te 50MB czy nie (skoro na innej karcie Play mam aktywowany promo pakiet 3x 6GB) ale sam fakt - skoro jest usługa i kod z gazety to powinni ten pakiet przyznac


no ale gdy nie wiadomo o co chodzi to oczywiście chodzi o pieniądze. Chcą się pozbyć z sieci tych, którzy darmowymi kodami przedłużali pakiety i chcą "zachęcić" ludzi to płacenia za nowe pakiety...

Trzeba Bednarkowi zapłacić za ostatnią reklamę 3x3GB/3x6GB a kasie widać krucho więc się muszą Klienci zrzucić :D
 #985384  autor: ricki123
 24 mar 2018, 16:42
Hehe no tak, teraz po łaskawym przyznaniu w ramach rekompensaty 4gb ważnego miesiąc mam do 24.04. Nie zmienia to faktu iż pakiet zebranych mb poszedł w siną dal. Na takie traktowanie klientów mojej zgody nie ma więc szukam alternatywy
 #985385  autor: TomekErek
 24 mar 2018, 17:05
a ktoś już próbował czy te sobotnie 50MB przedłuży pakiet 50GB za przeniesienie numeru do FAKT? (pewnie się nie ale, pytam z ciekawości)

Ja przenosiłem do faktu numer 2 miesiace temu więc jeszcze mam 3 miesiące aby wykorzystać ten bonus, jestem jednak pewien, że całości nie zużyję i się zastanawiam czy coś się uda zadziałać sobotnimi kodami? :D
 #985386  autor: blacQ1
 24 mar 2018, 17:05
Panowie ,jeżeli dobrze liczę to w tym tygodniu co przyjdzie czyli poniedziałek ,czwartek no i sobota będą kody ,a 2.04 już nie czyli trzeba będzie wykupić pakiet dany za 9 zł i będzie spokój na mc z tym że 2.04 to wypada akuratnie we wtorek będzie kod na 10 smsów POZDRAWIAM!
 #985393  autor: Johnny
 24 mar 2018, 17:59
TomekErek pisze:a ktoś już próbował czy te sobotnie 50MB przedłuży pakiet 50GB za przeniesienie numeru do FAKT? (pewnie się nie ale, pytam z ciekawości)

Ja przenosiłem do faktu numer 2 miesiace temu więc jeszcze mam 3 miesiące aby wykorzystać ten bonus, jestem jednak pewien, że całości nie zużyję i się zastanawiam czy coś się uda zadziałać sobotnimi kodami? :D
Sobotnie 50MB dołożą się do tego pakietu 50GB z Bzp, i w pierwszej kolejności będą zużywane. Termin pozostanie ten z bonusu (czyli jeszcze w twoim przypadku 3 miesiące). Po tych 3 miesiącach pozostałe GB z Bzp, których nie wykorzystasz bezpowrotnie przepadają i na dzień dzisiejszy nie ma opcji ich przedłużenia
 #985395  autor: TomekErek
 24 mar 2018, 18:03
24bis24 pisze:to się nie zastanawiaj tylko zużyj
ech, te Twoje inteligentne, wnoszące tyle do wątku komentarze...

wiem, że ich nie wykorzystam, bo ta karta z Fakt Mobile nie jest moim głównym/jedynym źródłem dostępu do sieci i po prostu wiem, że nie wykorzystam całego pakietu.

Johnny pisze: Sobotnie 50MB dołożą się do tego pakietu 50GB z Bzp (..) Po tych 3 miesiącach pozostałe GB z Bzp, których nie wykorzystasz bezpowrotnie przepadają
ooo, to jest właśnie komentarz na odpowiednim poziomie. Konkretne rzeczowy i dzięki Johny za info. 24bis24 - mozesz sie uczyć od Johnego :D
 #985407  autor: blacQ1
 24 mar 2018, 19:18
przeglądałem stronkę fakt (mobile) nigdzie tam nie pisze iż jest nowy regulamin iż trzeba wpisać kod ,a następnie po 5 godzinach dzwonić

2 . jak tak dalej będą robić to spadnie sprzedaż gazet no i z czym to się idzie odejściem klientów
3 .Są sieci takie jak nju mobile, virgin mobile lajt mobile a2mobile
  • Strona 1 z 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15