DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 119 z 202
  • 1
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • 202
 #984804  autor: darekka
 21 mar 2018, 12:37
SMSy z zaproszeniem ważnym 14dni dziś rozsyłali losowo-ja dostałem na 3 numery z usługą "Bez limitu za 1zł. dziennie"(ta co daje 300MB dziennie i dodatkowo coś na wzór RWK) ale nadal "czekam" na RWK za zgody z 15 stycznia 2018-mam konta(4 numery z naszą Usługą) ważne do końcówki października 2018 więc pamiętając o 12msc. na reklamację śpię spokojnie. Przypomnę się im pod koniec września 2018 aby dali należne RWK za zgody ze stycznia więc do września-października 2019 konta bez kosztów ważne będą.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #984867  autor: michcio123
 21 mar 2018, 19:26
Należało by chyba wspomnieć że dzisiaj mija 2 lata od pojawienia się możliwości bezpłatnego zamówienia starterów z "naszą" limitowaną usługą Masz złotówkę... Sprawiała ona sporo problemów co widać po ilości napisanych przez nas postów.
Jak wiemy jest nas garstka "szczęśliwców" którzy wytrwali tyle czasu pomimo ciągłych problemów z usługą. Na szczęście ostatnio sporo się zmieniło na plus i wygląda na to że usługa wreszcie została "w miarę" dopracowana. Mając na uwadze jej koszt i możliwości jakie daje(nielimitowany internet) będąc usługą prepaid jest na naszym rynku bezkonkurencyjna a patrząc na aktualny trend(wzrost cen usług) myślę że w najbliższej przyszłości nic podobnego a tym bardziej lepszego się szybko nie pojawi.
 #984975  autor: darekka
 22 mar 2018, 12:24
Patrząc na daty Regulaminów to minęły wczoraj 2 lata,a Usługa od niedawna działa jak trzeba- możemy świętować naszą wytrwałość.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #985143  autor: darekka
 23 mar 2018, 09:14
Mnie dziś na HEYAH kopnął zaszczyt otrzymania zaproszenia do RWK za zgody(ważne 14dni) i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt,że...mam je wyrażone od 15 stycznia 2018(nie dali jeszcze RWK ale kiszę uzyskane po 14dniach prawo do RWK na reklamację pod koniec obecnych ważności poł.wychodzących czyli ok wrzesień-październik 2018 złoże reklamacje).

Jak widać nasza Usługa została doprowadzona do sensownej logiki działania-możemy świętować, bo trwało to niecałe 2 lata.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #985249  autor: darekka
 23 mar 2018, 16:53
Od momentu jak ogarnięta(reset z 1850GB na 1050GB) została usługa w kwestii zdychania przy kumulacji 2TB to nawet najwięksi malkontenci stracili ostatni punkt zaczepienia uzasadniający narzekanie.
Miejmy nadzieję, że już tak pozostanie po poprawkach na stałe.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #985482  autor: darekka
 25 mar 2018, 12:21
Niby wg.Regulaminu ma być full nolimit, a nie "tylko" 50GB każdego dnia kumulujące się z poprzednimi GB i teoretycznie można by się użerać o pełne realizowanie warunków oferty ale:
1-po dobroci nie uda się więc tylko UKE i ryzyko likwidacji oferty(oczywiście jakieś odszkodowanie możliwe ale oferta może zniknąć),
2-ograniczenia systemu, których operatorowi może nie opłacać się naprawiać dla kilkudziesięciu SIMek czyli ponownie ryzyko kasacji Usługi

Jak ktoś chce dorobić to pozostaje zużycie 50GB pierwszego dnia po reaktywacji Usługi(musi być minimum doba przerwy po zaproszeniu do reaktywacji) i reklamacja lub rozmowa z ogarniętym konsulem i załatwienie "bonusika" od ręki.

Moim zdaniem trzeba się pogodzić z niepełnym nolimitem internetu(50GB kumulujące się do 1850GB-po tym progu reset do 1050GB i tak w koło) ponieważ ryzyko uwalenia usługi przez opa w przypadku dymienia w UKE jest zbyt duże...a w zasadzie po 20dniach mamy zawsze 1TB więc nieźle zwłaszcza za 30zł. Za duże ryzyko zwłaszcza, że jest nas tylko kilkadziesiąt SIMek...dodatkowo oferta nawet w tej niepełnej formie wymiata...

Dodatkowo po ostatnich poprawkach stała się dość stabilna i można już jej zaufać więc odradzam kruszenie kopii o niepełny nolimit internetu, bo możemy więcej stracić niż zyskać-oczywiście jak komuś "braknie" pierwszych 50GB to spokojnie można poprosić o rekompensate ale bez skargi do UKE.

Patrząc praktycznie to nawet zużywając dziennie po te 50GB mamy miesięcznie 1500GB, z każdym dniem do niezużytego transferu dochodzi 50GB. W ten sposób po pewnym czasie praktycznie zawsze będziemy mieć pod ręką pomiędzy 1TB, a 1,8TB-taka ilość dostępna będzie dla nas do zużycia nawet w 1dzień jeśli wystąpi zapotrzebowanie na transfer to go wystarczy. To wszystko za bagatela 30zł więc szanujmy Usługę i minimalizujmy motywację operatora do jej skasowania poprzez wyrozumiałość dla niepełnego nolimitu.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #985603  autor: babcia77
 26 mar 2018, 07:46
Potwierdzam - Od ~2 miesięcy usługa działa wreszcie stabilnie i chyba nie ma o co teraz kruszyć kopii. Ja przy moim profilu użytkowania (czasami nic, zwykle 20-30 GB a są dni po 150-200 i więcej GB) od początku roku nie widzę problemów większych. Jeśli by skasowali usługę to ciekawe jak by mnie rozliczyli - nie mam innego numeru w T-M a na koncie doładowania prawie 300 PLN. Tylko że to doładowanie za gotówkę tylko za udział w konkursie. Usługa aktywna, RWK włączony, na inne konto przesunąć środków nie ma jak, gotówki nie wypłacą bo regulamin konkursu nie pozwala. Klincz taki. ;-)
 #985610  autor: darekka
 26 mar 2018, 09:07
Teoretycznie nie mają możliwości skasować Usługi ponieważ nie zawarli w jej Regulaminie takiej opcji ani nawet możliwości zmiany treści tego Regulaminu?(aby taka opcję dopisać). W związku z tym "niedopatrzeniem" muszą ją świadczyć do ostatniej aktywnej i uprawnionej do Usługi karty SIM ale jeśli zaczniemy zbyt mocno podskakiwać i domagać się zbyt wiele(prawdziwego nolimitu zgodnego z Regulaminem) Operatorowi może bardziej opłacać się ukręcić łeb Usłudze, a nam wypłacić gotówkowe rekompensaty za złamanie Regulaminu(forma odszkodowania za zerwanie Umowy z winy Operatora) i zwrócić nam posiadane środki na SIMkach niż w 100% zrealizować żądania nolimitu ponieważ do tego konieczne byłoby zapewne przeniesienie naszych SIMek na jakiś porządny system bilingowy-a to są spore koszty zwłaszcza w kontekście kwot jakie za Usługę płacimy(marne 30zł.) * ilość SIMek z Usługą liczona w kilkadziesiąt sztuk.
Na moment obecny Operator(i nie tylko on) zrobił wiele aby doprowadzić naszą ofertę do sensownego działania i patrząc na cuda z jakimi się borykaliśmy przez okres prawie 2 lat obecna forma Usługi i jej potwierdzana przez wielu z nas obecna stabilność pozwalają(przynajmniej mi) przyjąć, że uzyskaliśmy 90% maksimum tego co obiecana w Regulaminie-mi taka Usługa za tą kwotę wystarczy. Obecna sytuacja jest najlepszym kompromisem pomiędzy zapisami Regulaminu(nolimit na wszystko każdego dnia za 1zł.), a realnie otrzymywanymi pakietami(złotówki na wszystkie usługi oraz ogromne ilości internetu) i szkoda byłoby stracić taką ofertę przez zbędną i głupią pazerność.

Przypominam, że konkurencyjnej oferty nie ma i nie będzie, a nas jest tylko kilkadziesiąt SIMek w elitarnym :lol: gronie posiadaczy mega oferty, która w obecnej formie zapewnia w praktyce nolimit na wszystko(oczywiście te 1-1,8TB do zużycia w jeden dzień upierdliwi mogą nie nazwać nolimitem ale dla 99% jest on nie do przejedzenia nawet z technicznego punktu widzenia. Pamiętajmy, że w tej zawrotnej kwocie 30zł/msc. mamy jeszcze nolimit na wszystko inne.
:arrow: P.S. szanujmy Usługę, bo lepszej nie ma i nie będzie.
P.S.2 operator zostawił jeszcze furtkę w postaci tylko 50GB pierwszego dnia po przerwie 8)

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #985903  autor: greg73
 27 mar 2018, 17:49
Witam, proszę o podzielenie się z doświadczeniem używania oferty w roamingu odnośnie przesyłania danych.
Moje wczorajsze doświadczenie jest takie

Aktywna usługa, złotówki pobierane codziennie. Po włączeniu transmisji danych będąc w UK, automatycznie dostałem sms o bezpiecznym internecie. system pobrał 3 pln a za chwile 6. I za moment, po osiagnięciu 100 MB internetu został tak zwolniony, że praktycznie zablokowany.
W bilingu te 102.88 MB a potem jakieś resztki 0.26 czy 0.58 MB ustnieją jako za Zero PLN.

czyli nie ma to nic wspólnego z poprawnym rozliczaniem wg rozporządzenia unii gdzie za 1 pln powinno byc ok 0.08 GB na dzien
 #985907  autor: darekka
 27 mar 2018, 18:21
Czyli w roamingu zadziałał Bezpieczny Internet zupełnie tak jak w kraju w przypadku braku jakiegokolwiek pakietu neta. Jest to ewidentny błąd więc kontakt z opem celew zwrotu tych 9zł. plus reklamacja za nieprawidłowe działanie internetu w roamingu.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #985910  autor: Taki_tam
 27 mar 2018, 19:13
Usługa nie działa w roamingu. Powinna być dodatkowa paczka dla roamingu. Pewnie by to zrobili gdyby nie to, że musieliby zrobić zmianę działania usługi. U nas jest kumulacja pakietów, a dla roamingu to by było niezgodne z założeniami. Tylko reklamacja i rekompensata zostaje albo walka w UKE.
 #985991  autor: greg73
 28 mar 2018, 12:09
Mam usługę w Heyah

Mogę mieć włączoną jednocześnie złotówkę i ten pakiet za 25? Czy jest istotne, który pierwszy włączyć?
Nie gryzie się to?
Jak jest wtedy z internetem? Przy dwóch pakietach jednocześnie jest no limit czy 10 GB?
Rozumiem, że wtedy mam paczkę na roaming?
 #985992  autor: Taki_tam
 28 mar 2018, 12:44
Nie ma znaczenia, który pierwszy pakiet włączysz. 10GB/mc ma wyższy priorytet i tylko taki pakiet będziesz miał dostępny w kraju. Po wykorzystaniu pakietu do końca ważności pakietu masz cięcie pasma. Masz za to pakiet internetu w roamingu.
  • Strona 119 z 202
  • 1
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • 202
  • 1
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • 202