DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #985191  autor: Ludojad
 23 mar 2018, 13:01
Witam

Od pewnego czasu przeglądam i szukam dla Sb idealnego telefonu.
Pomóżcie mi wybrać, zależy mi przede wszystkim żeby kupić telefon na dłuższy czas, aby pod każdy aspektem był na wysokim poziomie, nie ukrywam że zależy mi na aparacie.Ekran, nie ukrywam że uwielbiam nasycone kolory ale może przez to że miałem zawsze samsungi z amoledami. Byle nie był za wielki 6 cali to już ostateczność. Budżet to koło 1500 może być większy lub kupię coś tańszego byle było warto. Oto lista nad którą się zastanawiam:

-Samsung galaxy s7 edge (miałem go jest super ale czy nie ma lepszych,pewnie za niedługo nie dostanie aktualizacji)

- Lg g6 (wygląda w porządku ale wydaje się nieco słabszy od s7 edge)

- Huawei p20 lite ( Jest piękny, jego wygląd do mnie przemawia, jeszcze kolor niebieski ale czy ma szanse konkurować z innymi z mojej listy ? )

- Xiaomi mi 6 (nie mam zdania, może ktoś kto go posiada się wypowie ?)

- Lg v30 ( wyższa półka, ale czy warto dopłacać?)

- Honor 9 (Wydaje się w porządku ale czy napewno ?)

- OnePlus 5 ( droższy od mojego założenia, ale jak warto to dopłacę)


Jest ich o wiele wiecej ale te mi przyszły teraz do głowy, dawajcie swoje propozycje, mogą być też telefony z tych mniej znanych marek typu oppo,vivo,wiko i tak dalej. Z góry dziękuję wszystkich !!!
 #985197  autor: TechBoy
 23 mar 2018, 13:24
OnePlus 5 to moj target na przyszłość. Bardzo dobry telefon. Ale jest on powyżej 1500PLN. Za 488USD juz złąpiesz OnePlus 5T (1670PLN)
Jeśli chcesz się zmieścić w 1500PLN weź sobie OnePlus 3T (6GB, 128GB) - całkiem niezłe parametry.
Za 430USD (1470PLN) juz go dostaniesz.
Na aliexpress za 5 dni można kupić telefony ze zniżkami.
Na GB są także zniżki - aż do kwietnia.
 #985213  autor: Pabloeq
 23 mar 2018, 14:35
Ludojad pisze:-Samsung galaxy s7 edge (miałem go jest super ale czy nie ma lepszych,pewnie za niedługo nie dostanie aktualizacji)
Owszem dostanie. Jest przewidziany do androida 8.0
Jak Samsungi to masz następne przecież, S8 i teraz S9.
Chińskie tanie wynalazki raczej sobie daruj. Nie warto.
 #985217  autor: Ludojad
 23 mar 2018, 14:38
No tak mam nowsze, ale jaki jest sens kupować to samo, tylko droższe, s8 jak i s9 nie mają staratu jeśli chodzi o cenę- jakość jaką mogę dostać w s7 edge tylko zastanawiam się czy jest coś lepszego od tego tego samsunga w podobnej cenie ?
 #985219  autor: aureel
 23 mar 2018, 14:48
V30 jest mimo wszystko jeszcze drogi...

Sam skusiłem się na Mate 10 Lite - więc wskazałbym na P20 Lite - zapowiada się naprawdę fajnie - ale może poczekaj tydzień - jaka będzie cena na P20 "nie-Lite"

Xiaomi Mi6 byłby najfajniejszy i najmocniejszy w stosunku do budżetu - jedyny minus - aparat - podobno pięta Achillesowa Xiaomi - ale to zależy czego tak naprawdę chcesz i jak dobry ma być dobey - do pułapu Mate 10 Pro / S9+ / iPhone X - budżet - i tak Cię nie puszcza - zresztą dopłacać tyle do aparatu - który i tak jest "tylko" aparatem w telefonie...
 #985224  autor: Ludojad
 23 mar 2018, 15:29
Nie chce nie wiadomo ile wydawać na telefon,myślałem tak do 1500 zł, p20 lite wygląda obłędnie ale czytałem że ma starszy procek i średniej jakości robi zdjęcia musiałbym przetestować, i teraz pytanie czy ten telefon będzie mi służył minimum dwa lata bez ścięć i lagów?
 #985821  autor: Eragon
 27 mar 2018, 09:20
Ludojad pisze:Xiaomi okej tylko ten wyświetlacz i te kolory to raz a drugie aparat podobno kuleje.
A co do Wiko ten model nie jest nawet porównywalny z żadnym z wyżej wymienionych.
A co jest z nim nie tak? (Xiaomi)
Z tego co wiem, ma jeden z lepszych LCD jakie są na rynku.

:smt006