DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #984896  autor: Pragmatyk
 22 mar 2018, 07:28
w12 pisze:Wszystko działa. Przed chwilą doładowałem jeden z numerów a środki promocyjne poprzez bonus zostały przedłużone o 30 dni.
Oczywiście przez bezpośredni link bo z niesławnym portalem społecznościowym nie mam nic wspólnego.
Ale przez niesławny portal przedłużenie od 5zł, a przez stronę Play od 25zł.
Poza tym temat tego topic-u jest "Usunięta strona doładowania przez FB"
Jak zatem działa przedłużanie w nowo uruchomionej strefie doładowań na FP Play FB.
 #984922  autor: Pragmatyk
 22 mar 2018, 08:57
w12 pisze:Doładowywałem przez stronę za 5 zł.
Co to znaczy przez stronę?
Przez FP FB Play, czy przez stronę doladowania.play.pl?
 #984935  autor: Pragmatyk
 22 mar 2018, 09:55
w12 pisze:Ten link: https://apps.socializer.pl/doladowania_ ... ome/charge

Doładowanie za 5 zł, bonus przyznany, ważność złotówek promocyjnych przedłużona.
Ta strona to się ledwo co otwiera.

Próbował ktoś doładować przez facebook Play za mniej jak 25zł? Przedłużyło?
 #984942  autor: jarekt
 22 mar 2018, 10:19
Szybkość działania StrDoł (uruchamianej bezpośrednio na stronie Socializera, albo z poziomu FB w ich wewnętrznym okienku) nie zależy od szybkości neta (oczywiście do pewnego poziomu), a przede wszystkim od wykorzystywanej przeglądarki, jej wersji, systemu operacyjnego, śmietnika w ciasteczkach, historii doładowań przez StrDoł (niewidocznej normalnie) na danym kompie/przeglądarce, szybkości jednowątkowej procesora, stanu energetycznego procesora (od profilu zasilania/wydajności), programu antywirusowego i jego konfiguracji, wtyczek w przeglądarce, konfiguracji przeglądarki i wtyczek, umiejscowienia cache'u przeglądarki na HDD, SDD lub RAMdysku i kilku innych rzeczy.

Szybkość internetu to najmniej istotna sprawa. No chyba, że masz lejek 0,03Mbit/s (32kbit/s), no to jest istotna, ale tylko w niektórych fragmentach całego procesu doładowania przez StrDoł.

Dodam jeszcze, że StrDoł nie była modernizowana (nic w niej nie robiono i modyfikowano), nie ma żadnej nowej wersji (jest to identyczna wersja ze wszystkimi starymi błędami), nie była niedostępna (była cały czas dostępna), nie usunięto jej i nie przywrócono (była cały czas dostępna).

Jedyne co przez dwa tygodnie zrobiono, to:
- usunięto skrót/link do StrDoł na FB Play (który normalnie powodował uruchomienie StrDoł w wewnętrznym okienku FB, choć można było uruchomić z poziomu FB też na osobnej karcie jak ktoś umiał);
- przez 2 tygodnie proszono na FB aby ładować 25zł przez DPP;
- przez te 2 tygodnie StrDoł nie dotykano w ogóle (normalnie działała i dawała bonus 15%/30% gdy ją uruchomiłeś bezpośrednio na stronie Socializera);
- po 2 tygodniach przywrócono skrót/link na FB Play do tej samej StrDoł.
 #984960  autor: artsky
 22 mar 2018, 11:20
Wszystko działa tylko wolno i ten typ tak ma. Mam szybki net i dobry sprzęt i jak odpalam na Chrome, to od razu mam o 30% większe wykorzystanie procka. Wszystko co powiązane z FB to...
 #985117  autor: pavesi
 23 mar 2018, 06:21
Wczoraj chciałem doładować konto za pomocą strony socia,,, strona bardzo długo się ładowała w końcu przepuściło do płatności . Środki z konta zniknęły lecz w telefonie się nie pojawiły .
Zrobiłem zgłoszenie czekam na odpowiedź .
Teraz pytanie jeżeli mi zwrócą na konto główne te 5 zł to wydłuży mi się ważność konta oraz pakiet bonusowy ? ( formuła Play na kartę ) czy ładować od nowa 5 zł ?
 #985133  autor: lukjac
 23 mar 2018, 08:27
na Twoim miejscu ładowałbym jeszcze raz od razu, nadmiarowe 5 złotych nie zmarnuje się, będziesz mógł je wykorzystać na 10za5 gdyby wszystkie inne metody przedłużania promocyjnych złotówek zawiodły, doładowuj bezprośrednio z linku najlepiej na chromie w oknie incognito (ja tak robię i polecam)
 #985141  autor: TomLee
 23 mar 2018, 09:00
Może pomyliłeś się z numerem telefonu przy wypisywaniu

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka