DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #984790  autor: senta22
 21 mar 2018, 11:55
Czy wiadomo już coś czy w najbliższym czasie ten pakiet w JA+ na kartę wejdzie na stałe i zastąpi ten za 29zł?
Myślę, że nie byłoby to nic nadzwyczajnego i po prosu odpowiednio dobra oferta na tle konkurencji.
 #984796  autor: surface123
 21 mar 2018, 12:03
Mnie niestety ostatnio zawiódł Plus na Kartę...

Miałem ze 2-3 przedłuzenia pakiet 10+2 GB co nie jest szałem ale wystarczająco.

Niestety ostatnio przy przedłuzeniu pakietu za 29 zł !! dostałem już tylko 4 + 2 co na obecne czasy woła o pomstę do nieba...
 #984799  autor: TomLee
 21 mar 2018, 12:12
W Plusie zasadniczo są małe pakiety internetowe w abo. O ile się nie mylę zaczynają od 2 GB gdzie inne opy mają sporo więcej. Dziwne to bo wszędzie w ofertach na kartę jest znacznie więcej.
 #984800  autor: senta22
 21 mar 2018, 12:16
Dokładnie tak jak kolega powyżej napisał, człowiek stworzył duet a teraz obcięli za karę internet o połowę... Jeśli już nie stać Plusa dać tych 15 GB na stałe dla wszystkich to powinni chociaż przedłużyć na dalszy okres tą promocję 6 GB + 6 GB. Nie ładnie ze strony Plusa...

Patryk7588 masz jakieś informacje czy z wiosną będzie odświeżenie oferty Ja+ Plus na kartę?