DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 117 z 173
  • 1
  • 115
  • 116
  • 117
  • 118
  • 119
  • 173
 #982418  autor: molibden
 10 mar 2018, 07:06
Dzięki... Zdecydowałem się na a2. Powiedzcie mi tylko bo nie mam siły wertować całego wątku o a2 , czy nie ma problemów z połączeniami głosowymi i generalnie czy nie ma jakichś innych problemów z tą siecią.
 #982419  autor: marcz123456
 10 mar 2018, 07:29
To zależy czy telefon widzi maszty plus jako własne czy roaming. Narzekali tu ludzie na zasięg Aero2/sferia.
 #982421  autor: molibden
 10 mar 2018, 07:49
U mnie aero działa fenomenalnie. Od 2-3 lat bardzo się poprawił odbiór bo wcześniej to była tragedia. Właśnie z niego piszę. No nie wiem... Wezmę to na próbę. Najwyżej wrócę jak będzie coś nie tak. Moze telefon jakoś trzeba ustawić konkretniej?
 #982428  autor: Ramirez
 10 mar 2018, 08:57
Ostatnio przeniosłem numer do plusa na kartę bo chciałem mieć HDVoice. A przy okazji zauważyłem że w a2mobile nie ma dostępu do LTE+ które teraz w plusie się pokazuję przy zasiegu. Wcześniej przez ponad rok posiadania a2mobile nie widziałem tego ani razu.
 #982468  autor: adacomp
 10 mar 2018, 11:31
Tyko jak chcesz mieć neta na zasięgu Polkomtela to trzeba mieć włączone dane w roamingu.
Podobnie jak masz kartę Plusa i chcesz mieć neta na zasięgu Aero2.
 #982470  autor: adacomp
 10 mar 2018, 11:33
A a2mobile mam LTE+ i dostęp do agregacji do 300MBit.
 #982561  autor: Ramirez
 10 mar 2018, 16:57
Może to zalezy od telefonu? Bo ja raczej nie miałem. Nigdy nie miałem znaczka LTE+ a teraz w tych samych miejscach po włozeniu SIMa plusa jest symbol LTE+ Tak samo predkosci mam większe niz były. Wcześniej taka norma to było góra 20-30 mega. Teraz przy jedynej próbie poszło 60.
 #982713  autor: molibden
 11 mar 2018, 10:03
No dobra. Złożyłem wniosek o przeniesienie numeru do a2. Zdziwiło mnie tylko że formularz na www nie zawiera poza PESEL żadnych danych z dowodu. Nie wiem... Numer dowodu i resztę u kuriera sprawdzają czy jak? To numer mojej mamy więc jej żadne LTE nie jest potrzebne do szczęścia. Ot strony newsowe czytać, jakiś filmik na jutubie obejrzeć , maila może wysłać i to wszystko. Mam coś specjalnie w ustawieniach sieciowych robić w takim razie? Szkoda tylko ze przeniesienie najbliższą datę mam 21marca a pakiet we freemium konczy mi się bodaj 19 wiec będę miał te dwa dni przerwy a znając życie to i pewnie przeniosą mi w okolicach 23. Oby tylko ten zasięg na głosowe nie szwankował bo to podstawa. Jak mam tel ustawić żeby mi z plusa korzystało jak z macierzystej sieci?
 #982758  autor: michaelred
 11 mar 2018, 12:12
W zasadzie to zauwazylem, ze teraz sprawdzaja chyba tylko pesel. Chcialem przeniesc nr do Play w salonie i pomimo zle wpisanego nazwiska wniosek i tak przeszedl :P (pozniej sam wycofalem wniosek) Jak przeniesienie jest 21 marca tzn, ze 21 marca o 2 w nocy nr bedzie juz dzialal w a2mobile. Przenosilem juz 4 nr do a2 i wszystkie przeniosly sie o 2 w nocy zgodnie z data przeniesienia. Konfiguracje neta masz na a2mobile.pl
 #982766  autor: molibden
 11 mar 2018, 12:43
W sumie numer na kartę to nic wiecej jak rejestracja więc może pesel tylko starcza. Nie mój problem w sumie :wink: Terminu przeniesienia nie mam. Przy składaniu wniosku miałem wybrać datę i niestety dopiero 21 III był możliwy - chyba tydzień czasu dają sobie minimalnie na papierologię.
Niech ktoś mi jeszcze wyjaśni jak to jest z ta cyklicznością. Kiedy odbywa się i ile czasu trwa odnowienie pakietu? Po 31 dniach pakiet się kończy i ile godzin po północy trzeba czekać na odnowienie? Boję się czy mając np 20zł na koncie i rano jak ktoś wykona połączenie zanim pakiet się odnowi zeżre mi kilka zł i pakiet się nie odnowi. We Freemium miałem 30min darmowych na taka sytuację zanim kupię sobie pakiet minut, a tu od razu kasowałoby mnie z konta zanim pakiet się odnowi na co nie mam żadnego wpływu w sumie.
 #982807  autor: Gregrin
 11 mar 2018, 15:46
Nie maja chyba żadnej "dziury" czasowej w którym pobierało by z konta (nie widac nic takiego w regulaminie).
"8) Wymienione w niniejszej Ofercie promocyjnej pakiety ulegają automatycznemu odnowieniu na kolejne okresy 31 - dniowe, chyba że Użytkownik nie posiada wystarczających środków na koncie albo wyłączy opcję automatycznego odnowienia wpisując na klawiaturze telef onu Użytkownika kod USSD *222*0# . Aktywowanie kolejnego pakietu odnawialnego powoduje automatyczne wyłączenie odnawialności pakietu poprzedniego." https://a2mobile.pl/data/Dokumenty/80/p ... akiety.pdf
 #982811  autor: molibden
 11 mar 2018, 15:59
No właśnie czytając regulamin zwróciłem uwagę na słowo 'automatyczny' więc też zakładam że o 00.01 następuje dezaktywacja i natychmiastowe włączenie nowego pakietu. Fajnie gdyby tak było ale jak to ma się w praktyce to nie mam pojęcia.
 #982817  autor: Ramirez
 11 mar 2018, 16:21
Pakiet się aktywuje o tej godzinie co go po raz pierwszy kupiłeś a nie o żadnej północy. Kupisz o 2 w nocy to ci się odnowi o tej godzinie po miesiącu informując smsem :D To jak kupisz pakiet po raz pierwszy ta radziłbym w dzień :lol:
 #982822  autor: molibden
 11 mar 2018, 16:49
no rozumiem... A jak rozmowa będzie się odbywała w tym momencie w którym odnawia się pakiet to ma to jakieś znaczenie? na logikę żadnego bo przecież trzeba by jeszcze wyłączyć neta który od czasu do czasu jest używany do aktualizacji i tym podobnych
 #982933  autor: zolvio
 12 mar 2018, 06:44
Od 9 miesięcy używamy w domu 4 numery a2mobile (pakiety no-limit, zacny etc)
Nigdy nie miałem problemu z naliczeniem dodatkwych opłat. Pakiety się włączaja same - dwa dni wcześniej dostajesz informację, w chwili włączenia też przychodzi SMS.
Pamiętać trzeba tylko żeby była kasa na koncie.
---
Kiedyś miałem problemy z kartą, wymienili po kilku dniach - w ramach rekompensaty za szkody moralne dostałem "nielimitowane wszystko" na 1msc za darmo.

Chodzi o to, żeby te plusy nie przysłoniły wam minusów
 #984764  autor: molibden
 21 mar 2018, 09:59
No dobra. Już jestem w a2. Wszystko odbyło się bez problemów i na termin. Nie sprawdzałem jeszcze jakości połączeń bo matula ma telefon ale podejrzewam ze wszystko jest ok. Dopytam się tylko jak to jest z tymi nadajnikami. Sprawdzałem na dwóch telefonach i na obu zalogowanie do sieci możliwe było tylko do a2 natomiast nie logowało mnie do Plusa. Tak ma być? Zasięg na razie sprawdzałem tylko w domu i jest na full właściwie. internet działa. Tyle ze zastanawiam się jak to będzie jak wyjedzie sie za miasto i na jakich nadajnikach będzie to działać skoro nie loguje mnie do plusa to zostaje tylko sieć aero - chyba ze jakoś to rozwiązali tak ze gdy jest słaby zasięg tej sieci ( a po wioskach może tak być) to loguje automatycznie do nadajników Plus ?
 #984780  autor: molibden
 21 mar 2018, 10:47
Spróbowałem ręcznie wybrać operatora - przynajmniej taką funkcje mam w telefonie i wykryło 4 sieci - plus, tmobile, orange i a2 mobile. Do żadnej się nie logowało poza a2. Nie wiem... Nie znam się na tym
  • Strona 117 z 173
  • 1
  • 115
  • 116
  • 117
  • 118
  • 119
  • 173
  • 1
  • 115
  • 116
  • 117
  • 118
  • 119
  • 173