DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #984209  autor: jarekt
 18 mar 2018, 13:44
Wystartowała nowa promocja, w której można otrzymać 4GB za zakupy produktów Energizera (producent np. baterii, popularnych paluszków, dużych AA i małych AAA, oraz akumulatorów AA i AAA).

Promocja trwa od 15 marca do 15 czerwca 2018 roku (zgłaszać kupony można do 29 czerwca).

Dostajemy 4GB (jako 2x 2GB) ważne 30 dni za zakup produktów Energizer za łącznie minimum 15zł (minimum taka kwota musi być na paragonie).
4GB otrzymamy w ciągu 4 dni od zgłoszenia poprzez formularz na stronce.

Taryfy objęte promocją:
- PnK czyli "Play na Kartę" (i pewnie PnKStart czyli PnK po MNP),
- PnKRWK czyli "Play na Kartę Rok Ważności Konta",
- PnKLT czyli "Play na Kartę Lubię to!",
- PnKSurf czyli "Play na Kartę Surf" (prawie klon PnKLT),
- FPnK czyli "Formuła Play na Kartę",
- MiniMax czyli "Formuła Mini Max na Kartę",
czyli bez OdN, Freshy (na 99%) i wszystkich RBMów.

Z promocji można skorzystać dwukrotnie.
Ilość nagród jest ograniczona (200 000 pakietów 4GB) - gdy pula się wyczerpie będzie komunikat na stronie promocji.

Trochę jest zachodu aby te 4GB dostać (trzeba m.in. zrobić zdjęcie produktu i paragonu i przesłać przez zgłoszenie na stronie promocji), ale zaleta jest taka, że przedłużają (chyba) nasze obecne GB na koncie z innych normalnych pakietów (i innych tego typu promocji) i same też mogą zostać przedłużone (chyba) przez inne normalne pakiety i tego typu promocje (trafiające na konto *107# i *108# - bo chyba na takie konto trafiają te 4GB).
Napisałem wyżej parę razy "chyba", bo jeszcze tego nie sprawdziłem, a regulamin milczy w tej sprawie :)).

Strona promocji: https://www.positivenergy.pl/play
Regulamin: https://www.positivenergy.pl/play/REGUL ... RGIZER.pdf

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/4-gb ... 41743.html
 #984364  autor: pablo82
 19 mar 2018, 11:12
Zajefajna jest ta promocja. Mam FPnK. Dostałem od razu 4GB ważne 60 dni. Oczywiście skumulowały się one z dotychczasowymi GB uzbieranymi przeze mnie z ubiegłorocznych nakrętek Coca Coli. Wszystkie GB mogę sprawdzić kodem *108#
Ps. Co do promocji: od podania zdjęcia paragonu wraz z zakupem baterii Energizer i wysłania formularza przez stronę z promocji, do przyznania mi tych 4GB (2razy sms od Play po 2GB) minęło w sumie 2 godziny.
 #984369  autor: jarekt
 19 mar 2018, 11:26
@pablo82, ciekawe, bo z opisu w regulaminie wynika, że są to 2 pakiety po 2GB (łącznie 4GB) w sumie ważne 30dni, dokładnie tak samo jakbyś sobie w tym samym momencie kupił 2 pakiety 2GB ważne 30 dni - będziesz miał wtedy 4GB ale wciąż ważne 30 dni, no chyba, że kupisz sobie je w odstępach 30 dniowych, no to łącznie będzie 60 dni ważności i też kumulacja tych GB do 4GB.
 #984376  autor: pablo82
 19 mar 2018, 11:55
@jarekt też mnie to zaciekawiło. Ja dostałem dokładnie 2 smsy od Play w odstępie 1 minuty po sobie. Zanim zerknąłem na telefon, to pod kodem *108# miałem 4GB więcej, nim wziąłem udział w promocji i data ich ważności przesunęła mi się o 60 dni w przód.
Z tekstu otrzymanych 2ch smsów wynika tak:
"Masz 2 GB gratis z ktorych mozesz korzystac przez 30 dni. Dziekujemy za wziecie udzialu w promocji, pozdrawiamy Play."