DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 8 z 9
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
 #984889  autor: paabu1
 22 mar 2018, 00:22
Dostałem 6Gb na nowy sim w taryfie Play na kartę, ale przed upływem okresu ważności konta zmigrowałem do Play RWK i wszystko zniknęło - gigabajty i te parę złotych na koncie. Jak przywrócić 6Gb na nowo?
 #984890  autor: jarekt
 22 mar 2018, 00:26
IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Zmiana posiadanej przez Użytkownika Oferty na inną powoduje dezaktywację Pakietu. Po dezaktywacji Pakietu Internet w prezencie Użytkownik nie może dokonać ponownej aktywacji.
 #984926  autor: asdaf
 22 mar 2018, 09:15
paabu1 pisze:zmigrowałem do Play RWK i wszystko zniknęło - gigabajty i te parę złotych na koncie
Przepadek bonusowych GB jest zgodny z regulaminem i bezpowrotny, ale konto główne powinno pozostać nienaruszone. Kontakt z BOK powinien pomóc. Wydaje mi się, że najpierw powinieneś był zmienić taryfę na RWK i dopiero włączyć bonus 6GB.
 #985055  autor: Vieslav
 22 mar 2018, 18:19
Około 25.02 aktywowałem to bonusowe 6GB przez aplikację. Przy wbiciu kodu *106# pojawia mi się "Stan promocyjnego konta transmisji danych", ilość moich GB oraz data ważności: 16.05.2018 r. :shock: Po zalogowaniu do Play24 pojawia się tylko ilość promocyjnych GB, nie ma nigdzie nic napisane na temat ich ważności. To ma tak wyglądać? Dostanę za kilka dni nowy pakiet, czy czas wykorzystać promocyjne złotówki i wracać z podkulonym ogonem do Orange?
 #986744  autor: Marcel82
 02 kwie 2018, 08:29
darek032 pisze:Da się aktywować bez aplikacji. Wystarczy wejść przez stronę mobilną play 24 w telefonie. https://m24.play.pl/mplay24-lajt/home?3
asdaf pisze: Wszedłem na podaną stronę na komputerze stacjonarnym i udało mi się aktywować pakiet w wersji 6 GB.
Dzięki chłopy, działa.
Dopiero wczoraj odpaliłem to cudo, życie zmusiło. Po cesji w Orange przyszedł SMS, że nowe hasło do internetu przyjdzie SMSem lub pocztą. SMS nie przyszedł oczywiście, na infolinii tylko dyżury, bo dzień wolny -> żeby połączyć się z konsultantem trzeba znać PIN, którego właściciel linii nie zna. Dziwne, że stacjonarny działa, mogli też odłączyć dla zasady jak Neostradę...
 #992918  autor: reboot
 11 maja 2018, 11:19
Z pakietów możesz korzystać do 19 maja, później pakiety przepadają.
To jest pewne? Nie mam żadnej karty pod ręką, aby sprawdzić USSD, a w Play24 nie widać daty.
Jak rozumiem 16.05 to data graniczna, aby aktywować, a do 19.05 do 23:59 można wykorzystać pakiet?

WKS
 #992923  autor: reboot
 11 maja 2018, 11:33
No właśnie gdzieś w głowie miałem daty 16.05 i 19.05.
Trzeba pilnować, żeby rodzinie podmienić karty w odpowiednim momencie :)
Dzięki za info.

WKS
 #993443  autor: Tompson
 14 maja 2018, 22:04
zbliża się koniec darmowego neta. jako że wypadłem troszkę z obiegu macie wskazówki gdzie najlepiej wskoczyć tj. jaką taryfę z tanim netem + przedłużenie konta? mam takie dwie karty do obsłużenie które dawały net + mała skarbonka na nich <100 zł. Szkoda by przepadło.
  • Strona 8 z 9
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9