DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #984165  autor: dixie3
 18 mar 2018, 11:10
U mnie nie działa.
25.02 założyłem konto, chciałem zobaczyć film na android'zie, wyskakiwał jakiś błąd, coś naklikałem; jak się okazało był to problem z DRM. Zalogowałem się na PC, zobaczyłem pierwszą część "Rocky", zacząłem drugą i chcąc dokończyć 28.02 okazało się, że subskrypcja wygasła. Napisałem zapytanie do Play, czy promocja była na 3 miesiące czy 3 dni, od tamtej pory cisza, a Showmax dalej nie działa (SMS mówi, że numer nadaje się do promocji, strona, że nie).
 #984180  autor: jarekt
 18 mar 2018, 12:01
Jest OK ale jeśli to nowy numer i nie był nigdy ładowany to masz fabryczną, operatorską Blokadę Usług Premium (niewidoczna jest w Play24 jej aktywność). Zdjęcie jej następuje poprzez pierwsze doładowanie.
 #984251  autor: daromar
 18 mar 2018, 17:52
Na swoim numerze nie mam żadnych blokad premium, numer mam dobrze ponad rok a doładowany był wielokrotnie a na sms a sms Tak na numer 800 odpowiedz przyszła "na tym numerze mozesz korzystac z Showmax..."
Mimo tego po wpisaniu numeru tyelefonu na stronie showmax.com/play dostaje komunikat
Promocja nie jest dostępna dla numeru +48609 xxx xxx Wpisz inny numer lub skorzystaj z innej metody płatności.
Jakieś pomysły?
 #986066  autor: 24bis24
 28 mar 2018, 18:52
a mnie pod pomoc@showmax.com odpisali tak:

Szanowny Panie,

proszę o ponowną aktywację promocji. Jak pisałam wcześniej ,w razie niepowodzenia proszę o kontakt z operatorem. Proszę powołać się na regulamin promocji.
Punkt 15 Regulaminu Showmax w Play, brzmi następująco:

,,Reklamacje dotyczące Promocji powinny być składane P4 w trybie i na zasadach określonych w regulaminie świadczenia Usług Telekomunikacyjnych odpowiednim dla oferty, z której korzysta abonent.

Pozdrawiamy serdecznie
zespół Showmax.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #993071  autor: przemo_one
 12 maja 2018, 10:47
Właśnie próbuję wyłączyć Tidal. Dostaję sms, że nie można wyłączyć usługi. Ktoś też tak ma?
 #993747  autor: juhuhu
 16 maja 2018, 12:54
należy wysłać na numer 6001 sms o tresci "LISTA" co da informacje jakie usługi odnawialne są aktywne i potem o treści STOP a po niej nazwa usługi. u mnie prawidłowa komenda to STOP SHOWMAX_NA_KARTE , a nie ta podana w regulaminie.