DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #982483  autor: komurczak
 10 mar 2018, 12:34
Witam wszystkich, mój pierwszy post na forum i liczę na pomoc specjalistów w temacie.

Posiadam internet mobilny z sieci Plus w ofercie bez urządzenia. Plan 79,99 zł (69,99 po zniżce efaktura i marketing) z pakietem 80gb i lejkiem 512kb. Kończy mi się umowa i chciałbym przedłużyć- wypowiedzenie już złożone. Wiem, że można prosić o telefon konsultanta na plusforum, ale chciałbym wiedzieć jakie są widełki do negocjacji i le można maksymalnie "wycisnąć" przy przedłużaniu.

Nie chcę zmieniać kwoty, bo jest to pierwsza usługa w programie Smart Dom z pierwszej edycji. Interesuje mnie ile mogę dostać maksymalnie podstawowego pakietu GB w ramach tej kwoty?
Nolimit mnie średnio interesuje, bo szybko wskakuje FUP i jest przycięcie gdzie nawet telepolis się nie ładuje :) Umowa na 24 miesiące, bez urządzenia.

Dziękuję za odpowiedź.
 #984113  autor: dionizosp
 17 mar 2018, 20:26
Ja dostałem propozycję 40GB plus LTE bez limitu za 19,99 zł umowa na 12 mcy bez sprzętu. Co do FUP'a to zależy od lokalizacji. U mnie Plus chodzi z prędkościami 1-2Mbit w pakiecie, więc nawet bym nie odczuł jego załączenia :)

Ty chcesz duży pakiet bez sprzętu na 24mce to spokojnie możesz ceny www dzielić na 2.
 #985495  autor: sebaa
 25 mar 2018, 14:15
Ale wiesz, że teraz namieszali w smartdomie? Przy ewentualnym przedłużaniu dopytaj się jak to jest i czy nie wskoczysz do smardom 4, a tam już nie ma fajnych zniżek. Co do FUPa to chyba dużo zależy od lokalizacji. Ja u siebie mam ten pakiet 45 GB, co miesiąc wykorzystuje 200-250 GB i dostaje FUPa, ale u mnie to ograniczenie do 20 mega.
 #999080  autor: ofikofik
 15 cze 2018, 10:20
Jak przedłużałem w zeszłym roku to płaciłem 50 zł za neta 50GB, dzwonili do mnie z propozycjami ale nie wziąłem żadnej i poczekałem aż przejdzie mi na czas nieokreślony i wtedy skontaktowali się z "utrzymania klienta" i zaproponowali mi 44 zł za 70 GB na co przystałem więc nie jest tak, że nie można obnizyć zobowiązania na pierwszy produkt w SmartDom bo można nawet do 40 zł. Mam SmartDom pierwszej edycji.