DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #983599  autor: darek032
 15 mar 2018, 10:31
Bonus faktycznie sumuje się z GB zdobytymi w promocji ,, zaproś znajomego" . Sms 80156 o treści ,, ile" pokazuje wartość zsumowanych pakietów.
 #983617  autor: R.Mandano
 15 mar 2018, 11:24
czy te 20 GB przedłuża też ważność bonusa ZapZnaj, czy tylko sumuje GB :?:
 #983619  autor: tele2017
 15 mar 2018, 11:33
W orange wszystko działa prosto więc na 99,99% przedłuża. Tak samo jak za mecze łączyło z innymi promocjami.
Oni mają na karte tylko pakiety
"Promocyjny pakiet danych" (czy jakoś podobnie brzmiące)
"Pakiet danych z bonusów po doładowaniu"
"Pakiet danych ze środków na koncie głównym"

Różne promocje wpadają na te same (2 pierwsze z listy) wspólne konta.

Osobno są pewno jeszcze tylko jakieś pakiety wykupywane indywidualnie, jak cykliczny pakiet Neta z rozmowami no-limit.
 #983625  autor: asdaf
 15 mar 2018, 12:16
Bonus "zaproś znajomego" miałem ważny do północy. Wczoraj aktywowałem bonus 20GB. Dziś z numeru 80156 otrzymałem smsa: "Wszystko dobre kiedys sie konczy, a dzis takze bonus w promocji "Zapros znajomego". Dziekujemy za skorzystanie z promocji". Ilości pozostałych GB nie da się już sprawdzić pod numerem 80156 ale po zalogowaniu na stronie orange.pl widzę, że bonusy się zsumowały a ich ważność wydłużyła.
 #983640  autor: Gregrin
 15 mar 2018, 12:59
asdaf pisze:Wczoraj aktywowałem bonus 20GB. Dziś z numeru 80156 otrzymałem smsa:
To jakiś standardowy sms ustawiany do wysyłki przez system pewnie ostatniego dnia promocji albo odnosi się po prostu do nielimitowanych minut bo te pewnie przepadły.
 #983686  autor: sernik92
 15 mar 2018, 16:06
Witam wszystkich. Korzystam z Orange Free na Kartę i obecnie mam uzbierane gigabajty z doładowań + comiesięcznych pakietów nielimitowanych rozmów/smsów.

Są one rozbite na 2 salda:
1. Pakiet Internet ważny do 4 kwietnia 2018 (czyli do wtedy kiedy następuje odnowienie pakietu rozmów/smsów/35GB za 25zł);
2. Bonus Internetowy za doładowania ważne do 7 lipca 2018 (czyli rok od mojego przeniesienia do Orange)

Czy mogę skorzystać z tych darmowych 20GB? Dodadzą się one do któregoś z sald i przedłużą ważność? Nie chciałbym przez pazerność stracić gigabajtów, które dotychczas uzbierałem. :)

Pozdrawiam.
 #983689  autor: tele2017
 15 mar 2018, 16:11
System doda konto o nazwie "Promocyjny pakiet danych" dla tych 20GB z własną ważnością.
Innych pakietów nie ruszy w żaden sposób.
 #983851  autor: R.Mandano
 16 mar 2018, 09:52
tele2017 pisze:System doda konto o nazwie "Promocyjny pakiet danych" dla tych 20GB z własną ważnością.
Innych pakietów nie ruszy w żaden sposób.
asdaf pisze: Wczoraj aktywowałem bonus 20GB ........ po zalogowaniu na stronie orange.pl widzę, że bonusy się zsumowały a ich ważność wydłużyła.

to w końcu jaka jest oficjalną wersja :?:
 #983865  autor: tele2017
 16 mar 2018, 11:01
Wszystkie pakiety promocyjne "z jakichś okazji" lecą zazwyczaj na konto "Promocyjny pakiet danych" (widoczny na stronie www mój orange) i sie sumują.
Tak było w przypadku bonusów "za mecze", tak jest w przypadku bonusu "za zaproś znajomego" i prawie napewno tak jest i z innymi promocjami na start i za rejestracje numeru.

Tam wcześniej kolega pytał o zwykłe bonusy za doładowania i wykupione pakiety cykliczne Neta a te sie nie sumują z jubileuszowymi 20GB.
 #983866  autor: asdaf
 16 mar 2018, 11:11
R.Mandano pisze:to w końcu jaka jest oficjalną wersja :?:
Ale tu nie ma żadnej sprzeczności. Wszystko jest tak jak napisał kolega w poście wyżej.
tele2017 pisze:Tam wcześniej kolega pytał o zwykłe bonusy za doładowania i wykupione pakiety cykliczne Neta a te sie nie sumują z jubileuszowymi 20GB.
1. Bonusy za doładowania "lądują" na subkoncie "Pakiet danych z bonusów po doładowaniu".
2. Bonus jubileuszowy i bonus "zaproś znajomego" trafił na subkonto " Promocyjny pakiet danych".
3. Wykupione pakiety Neta trafiają na jeszcze inne subkonto - jego nazwa chwilowo mi umknęła.
4. Jest jeszcze subkonto o nazwie: "Pakiet danych ze środków na koncie głównym" - to kwota z konta głównego przeliczona cennikowo na megabajty.
 #983996  autor: biala1991
 17 mar 2018, 09:40
Te 20GB przyda się "internetowcom", w taryfach głosowych tak średnio. Jeśli chce korzystać w telefonie to muszę zapewnić sobie jeszcze pakiet na rozmowy. Sam nolimit kosztuje tyle samo co nolimit z internetem, który daje 15GB, do tego bonus za doładowanie. Przeciętnemu użytkownikowi raczej wystarczy więc dodatkowe 20GB to jak kwiatek do kożucha. Wiem jak to brzmi, dają darmowe GB a ta jeszcze narzeka, ale takie są realia :)
Zaoszczędzić :) mogą użytkownicy pakietu Mikołajkowego, którzy aktywowali nolimit w promocyjnej cenie. Czy ktoś z niego korzystał po przerwie? tzn czy po wyłączeniu można go ponownie uruchomić i pobierze obniżoną opłatę a nie standardowe 25zł?
 #985409  autor: zoltan666
 24 mar 2018, 19:29
Dokładnie. W ten sposób mam kolejne 2 miesiące internetu domowego za darmo korzystając z 2 lub więcej kart . I tak już od kilku miesięcy korzystając z różnych promocji i gratisów. ;)
 #985494  autor: tele2017
 25 mar 2018, 14:10
Na żaden z innych numerów Orange w mojej rodzinie nie przyszedł sms informujący że taka promocja wogóle istnieje. O promocjach dowiaduję się z tej strony albo FB.
Nie dziwie się że mało osób z tego skorzystało, bo raczej powinno być to zorganizowane tak: "Z okazji 20-lecia sieci Orange dostajesz od dziś 20GB darmowego internetu do wykorzystania w 30dni"
i takiego sms-a powinien dostać każdy abonent orange bez żadnych próśb o wysyłanie smsa z aktywacją promocji itd. Dostajesz poprostu pakiet i tyle ...chcesz to skorzystasz ....a jak nie to nie.
Chyba chcą żeby jak najmniej ludzi skorzystało z tego.
 #985501  autor: Przemix
 25 mar 2018, 14:31
4 dni temu 120 000 osób skorzystało z promocji - a ja pamiętam darmową promocję 19gr/min dla pierwszych 30 000 osób, i przez pare miesięcy do ostatniego dnia promocji dało sie włączyć, czyli aktywowało mniej. Więc teraz i tak rekordowo to reklamują
 #985819  autor: neotele
 27 mar 2018, 09:10
tele2017 pisze:Na żaden z innych numerów Orange w mojej rodzinie nie przyszedł sms informujący że taka promocja wogóle istnieje. O promocjach dowiaduję się z tej strony albo FB.
Nie dziwie się że mało osób z tego skorzystało, bo raczej powinno być to zorganizowane tak: "Z okazji 20-lecia sieci Orange dostajesz od dziś 20GB darmowego internetu do wykorzystania w 30dni"
i takiego sms-a powinien dostać każdy abonent orange ...
Chyba wymagasz za dużo, gdyż nie słyszałem, aby jakaś sieć wysyłała do swoich użytkowników informacje o aktualnych promocjach (co wielu potraktowałoby jako spam).
Informacja na temat tej promocji jest, jak to zwykle bywa, na stronie głównej Orange.
 #985835  autor: Przemix
 27 mar 2018, 10:41
tele2017 pisze:Na żaden z innych numerów Orange w mojej rodzinie nie przyszedł sms informujący
A masz włączone zgody marketingowe?
 #988433  autor: motyl27
 11 kwie 2018, 23:00
Kupiłem starter dla testu LTE w modemie aby porównać z Play tu tragedia bo u mnie jest 1/0,8 w 4G. Nadajniki przeciążone.
Wiem że promo 20 GB można włączyć z innego numeru przez sms, jednak zastanawia mnie jaka czynność powoduje aktywację numeru: wystarczy sprawdzić stan konta kodem, czy muszę wysłać smsa albo sekunda połączenia np. z *500 ?