DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 628 z 675
  • 1
  • 626
  • 627
  • 628
  • 629
  • 630
  • 675
 #983194  autor: reggie
 13 mar 2018, 16:32
rekin01 pisze:Zadzwonił konsultant, rabat 2x20% został przyznany, kierownik się zgodził. Jeden numer za 21.99 zł, drugi za 9.99 zł. Umowa na 2 lata
Ten konsultant to prawie Alberto Tomba - slalom gigant sobie urządził. :mrgreen:
Czyli rabat 2x20% nadal funkcjonuje. Jakoś "kody" się nie skończyły, co potwierdza, że jest to zwykła ściema konsultantów, którzy próbują jak mogą przechytrzyć abonenta. I tutaj konsultantowi sporo się udało, gdyż ostatecznie zaakceptowana oferta jest tylko połowicznie satysfakcjonująca (oczywiście według mnie). Z jednej strony dostałeś bowiem rabat 2x20% (ale tylko na jednym numerze), a z drugiej strony zabrano rabat 3 m-ce za 0zł (który przecież został przyznany w poprzedniej rozmowie dzień wcześniej, więc to zdecydowanie nie fair).
rekin01 pisze:na 3 miesiące gratis przy tych warunkach podobno nie było szans
Dzień wcześniej dostałeś informację, że "podobno" kodów 2x20% też już nie ma ... :)

Tym sposobem będziesz miał Plan Standardowy za 16zł miesięcznie za jeden numer.
Dużo czy mało? Pytanie pozostawiam zainteresowanym w temacie.
Moim zdaniem co najwyżej średnio (biorąc pod uwagę ilość kombinacji żeby dostać maxa).
Ja bym im nie odpuścił tych dodatkowych 264zł rabatów, ale to nie ja mam być zadowolony. :)
 #983209  autor: rekin01
 13 mar 2018, 17:03
Kończy się czas, więc nie będę więcej kombinował. Drugi numer kończy się w grudniu więc nie bardzo dało się z nim coś zrobić. Dzwoniłem w międzyczasie i nikt mi nie chciał dać 2x20, ponieważ już prawdopodobnie nie ma. Jak jest w rzeczywistości, to nie wiem, może są, może nie.
 #983230  autor: tomiol
 13 mar 2018, 17:56
A czy te wszystkie przenosiny po przedłużeniu umowy trzeba anulować , czy z automatu orange anuluje ?
 #983247  autor: reggie
 13 mar 2018, 19:00
rekin01 pisze:Dzwoniłem w międzyczasie i nikt mi nie chciał dać 2x20, ponieważ już prawdopodobnie nie ma
To już wiemy, że rabat 2x20% jest (sam go przecież dostałeś na jeden numer).
Szkoda natomiast tego rabatu 3 m-ce za 0zł, bo został on już przecież zaoferowany dzień wcześniej, a konsultant miał tylko załatwić "u kierownika" rabat 2x20%.
tomiol pisze:A czy te wszystkie przenosiny po przedłużeniu umowy trzeba anulować , czy z automatu orange anuluje ?
A czy to takie trudne przeczytać kilka stron wątku wstecz żeby znaleźć odpowiedź na to pytanie?
A skoro już o to pytasz, to rozumiem, że przedłużyłeś umowę w Orange sposobem "na przeniesienie numeru"? Jeżeli tak, to mógłbyś się pochwalić, na jakich warunkach, żeby inni też mogli skorzystać.
 #983349  autor: fitness
 14 mar 2018, 10:57
rekin01 pisze:
Zadzwonił konsultant, rabat 2x20% został przyznany, kierownik się zgodził. Jeden numer za 21.99 zł, drugi za 9.99 zł. Umowa na 2 lata, na 3 miesiące gratis przy tych warunkach podobno nie było szans. Zobaczymy jeszcze jak przyjdzie umowa, czy wszystko będzie się zgadzać.
Ten rabat to na jaką taryfę ? Mi też się teraz dwa numery kończą abo place po 30 zł za jeden numery bez tel co można ugrać

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 #983375  autor: Manichee
 14 mar 2018, 12:25
Cześć.
Mam 4 numery na firmę i dostałem taką propozycję.
Rozmowy smsy bez limitu, po 10gb neta
1 numer 28.78 netto
2 numer za 0 zł
3 i 4 numer po 19.99
Łącznie 68.76 zł netto i do tego galaxy j5 2017 z etui i szkłem za 20.88 zł netto.
Czy jest możliwość otrzymania lepszej oferty?
 #983396  autor: rekin01
 14 mar 2018, 13:23
fitness pisze:
rekin01 pisze:
Zadzwonił konsultant, rabat 2x20% został przyznany, kierownik się zgodził. Jeden numer za 21.99 zł, drugi za 9.99 zł. Umowa na 2 lata, na 3 miesiące gratis przy tych warunkach podobno nie było szans. Zobaczymy jeszcze jak przyjdzie umowa, czy wszystko będzie się zgadzać.
Ten rabat to na jaką taryfę ? Mi też się teraz dwa numery kończą abo place po 30 zł za jeden numery bez tel co można ugrać

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
Plan standardowy, rabaty liczone od kwoty 49.99 zl
 #983398  autor: Shande
 14 mar 2018, 13:29
Ja dzwoniłem po raz kolejny i max co dostałem to jeden rabat 20%, konsultantka ma zadzwonić jeszcze raz jutro a ja mam się zastanowić do tego czasu:d Stwierdziła, że być może rabaty 2x20% są ale to ktoś od nich musi sam zadzwonić i zaproponować coś takiego, ona nie ma takich uprawnień (0czywiście trzeba do tego podchodzić z wielkim dystansem bo wiadomo, że mówią to co muszą:P).
Jutro spróbuję z nią jeszcze po negocjować. Może macie jakieś dobre rady jak ich przekonać,żeby się "znalazły" te rabaciki?:)
 #983401  autor: reggie
 14 mar 2018, 13:35
fitness pisze:Ten rabat to na jaką taryfę ? Mi też się teraz dwa numery kończą abo place po 30 zł za jeden numery bez tel co można ugrać
Jak się postarasz i trafisz na odpowiedniego konsultanta w DUK, to możesz mieć obydwa numery łącznie za 24zł miesięcznie i do tego pierwsze 3 m-ce za 0zł.
Wszystko będzie jasne, jak przeczytasz wątek co najmniej od tego momentu:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... tart=12345
Manichee pisze:Mam 4 numery na firmę i dostałem taką propozycję.
Rozmowy smsy bez limitu, po 10gb neta
1 numer 28.78 netto
2 numer za 0 zł
3 i 4 numer po 19.99
Łącznie 68.76 zł netto i do tego galaxy j5 2017 z etui i szkłem za 20.88 zł netto.
Czy jest możliwość otrzymania lepszej oferty?
Rozumiem, że umowa na 24 m-ce i kwota 20,88zł to rata za telefon, a nie jednorazowa wpłata?
Jeżeli jest to rata 20,88zł x 24m-ce, to oferta co najwyżej średnia (sam abo wychodzi za numer około 20zł brutto). Jeżeli opłata jednorazowa, to już wygląda to trochę lepiej i wtedy można się ewentualnie zastanowić (wówczas sam abo wychodzi za numer około 13zł brutto).
Na pewno lepsze warunki możesz próbować uzyskać w ofercie "indywidualnej". Nie wiem, jak z ceną telefonu, ale sam abo (no-limit + 10GB) po max rabatach jest szansa uzyskać za 28zł/m-c brutto za wszystkie cztery numery i do tego jeszcze pierwsze 3 m-ce za 0zł. Ale wtedy nie dostaniesz fvat z NIP'em. Tylko, czy jest sens dopłacać co najmniej drugie tyle, żeby mieć fvat z NIP'em? To już sam sobie odpowiedz po obliczeniach. Ja wolałem ostatnio zmienić dane z "firmowych" na "indywidualne", bo i tak jest to korzystniejsze niż przepłacanie w ofercie "firmowej", która z założenia operatora jest droższa niż "indywidualna". A telefon zawsze można kupić poza Orange (choćby w ratach 0%) za te same pieniądze.
Tutaj również polecam lekturę wątku co najmniej od tego momentu:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... tart=12345
Shande pisze:Może macie jakieś dobre rady jak ich przekonać,żeby się "znalazły" te rabaciki?:)
Konsekwencja i upór (plus trochę ściemy, skoro DUK ściemnia, to dlaczego my nie możemy) oraz stanowcze decyzje, że odchodzimy z sieci skoro mają rabaty tylko dla wybranych i kategoryzują abonentów na lepszych i gorszych pod względem ceny, to dziękujemy za dalszą współpracę. :)
 #983405  autor: Shande
 14 mar 2018, 13:47
reggie pisze:Konsekwencja i upór (plus trochę ściemy, skoro DUK ściemnia, to dlaczego my nie możemy) oraz stanowcze decyzje, że odchodzimy z sieci skoro mają rabaty tylko dla wybranych i kategoryzują abonentów na lepszych i gorszych pod względem ceny, to dziękujemy za dalszą współpracę. :)
Pościemniałbym, że dzisiaj już ktoś dzwonił i dal to co chciałem ale przerwało nam rozmowę i czekam, aż oddzwoni ale jeśli notują sobie gdzieś to co dawali to będzie to słaby blef;d
Wczoraj powiedziałem, że kolega dostał 2x20% i widziałem to na umowie:D Zobaczymy co będzie jutro:)
 #983408  autor: reggie
 14 mar 2018, 13:54
Shande pisze:Pościemniałbym, że dzisiaj już ktoś dzwonił i dal to co chciałem ale przerwało nam rozmowę i czekam, aż oddzwoni ale jeśli notują sobie gdzieś to co dawali to będzie to słaby blef;d
Oczywiście nie ręczę za to, że ostatnio Orange nie wprowadziło jakiegoś nowego systemu np. notatek z kontaktu z abonentem, ale szczerze w to wątpię.
A wracając do moich rozmów ze stycznia i lutego br. mogę stanowczo powiedzieć, że konsultanci w DUK nie mają pojęcia, z kim poprzednio rozmawiał abonent i co zostało mu zaproponowane.
Zatem - śmiało możesz próbować różnych blefów, żeby się przekonać. A skoro to DUK ma dzwonić, czy podjąłeś decyzję, to masz wtedy spełniony warunek, o którym sami mówią, że (rzekomo) rabat 2x20% mogą zaproponować tylko wtedy, jak sami zadzwonią.
Kto nie kombinuje, ten nie pije szampana. :mrgreen:
 #983462  autor: derlej
 14 mar 2018, 16:52
Lukaszsz pisze:Gdyby ktoś na forum potrzebował pomocy przy przedłużeniu w ofercie dla firm, nowy doradca klienta biznesowego kłania się nisko :D
Wysłałem PW.
 #983478  autor: rekin01
 14 mar 2018, 17:49
Może ktoś napisać jak wyglądają u niego kwoty na aneksach przy rabacie 2x20%? U mnie jest 31,99 zł, a na drugim na 20% jest 39,99 zł. Na obydwu jest mowa tylko o 20%.
 #983494  autor: reggie
 14 mar 2018, 18:21
rekin01 pisze:Może ktoś napisać jak wyglądają u niego kwoty na aneksach przy rabacie 2x20%? U mnie jest 31,99 zł, a na drugim na 20% jest 39,99 zł. Na obydwu jest mowa tylko o 20%.
Wszystko jest w porządku. Na pierwszy numer masz rabat jednokrotny 20%, więc jest abo za 39,99zł, a na drugim numerze masz rabat dwukrotny 2x20%, więc jest abo za 31,99zł. Od tych kwot odejmujesz po -10zł (zgoda marketingowa i e-faktura), więc zostaje 29,99zł i 21,99zł, a następnie jeszcze na jednym z numerów rabat -20zł (za łączenie usług w Orange), co daje ostatecznie kwoty 9,99zł i 21,99zł. Czyli tak, jak się umówiłeś.
W aneksie rzeczywiście rabat 2x20% jest wskazany tylko jako jednorazowy rabat 20%, ale już kwoty się zgadzają. Ja dla pewności wysłałem zgłoszenie na [email protected] i potwierdzili mi, że jest tak, jak opisałem, więc mam podkładkę, gdyby jednak kwoty abonamentu źle się naliczały.

Tak na marginesie - tych "ktosiów" z rabatem 2x20% jest bardzo mało. Wcześniej jak był rabat 40% jakoś więcej osób informowało o jego uzyskaniu i przedłużeniu umowy, a teraz raptem kilka wpisów o rabacie 2x20%. W ogóle ostatnio niewiele wypowiedzi o uzyskanych warunkach przedłużenia.
 #983520  autor: rekin01
 14 mar 2018, 19:17
Potwierdził mi konsultant na czacie, że tak ma być jak było umówione. Wysłałem czat na maila, myślę, że powinno wystarczyć w razie ewentualnej reklamacji.
W mojej ocenie może faktycznie tych rabatów nie być, bo uzyskanie go nie było proste.
Zastanawia mnie jeszcze czy trzeba anulować jakoś to przeniesienie, bo nic nie mam napisane na aneksie.
 #983527  autor: reggie
 14 mar 2018, 19:48
rekin01 pisze:W mojej ocenie może faktycznie tych rabatów nie być, bo uzyskanie go nie było proste.
Przecież jedno przeczy drugiemu - gdyby nie było rabatu 2x20%, to byś go wcale nie uzyskał.
rekin01 pisze:Zastanawia mnie jeszcze czy trzeba anulować jakoś to przeniesienie, bo nic nie mam napisane na aneksie.
Wszystko jest w aneksie, wystarczy dokładnie przeczytać ten dokument (a to raptem 3 strony).
Ja też już o tym pisałem na forum. W aneksie jest zapis (paragraf 7 punkt 4), że: Zawarcie aneksu anuluje złożony przez abonenta wniosek o rozwiązanie umowy, w tym wniosek o rozwiązanie umowy z przeniesieniem przydzielonego numeru.
Poza tym po kilku dniach od podpisania aneksu, dokument wraca do Orange, które załatwia anulowanie wniosku o przeniesienie numeru z tym drugim operatorem i wysyła na każdy z przedłużonych numerów SMS, w którym potwierdza anulowanie procesu przeniesienia.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2018, 20:14 przez reggie, łącznie zmieniany 1 raz.
 #983670  autor: Shande
 15 mar 2018, 14:17
No i zadzwoniła Pani z duk tak jak się umawialiśmy, pościemniałem jej trochę o nierównym traktowaniu klientów i max co mogła dołożyć to 3 miesiące gratis dla tych 2 przenoszonych numerów do tmobile. Zapierała się rękami i nogami, że 2x20% nie jest w stanie dać. Podziękowałem za telefon i powiedziałem, że rezygnuję ze współpracy z orange:)
 #983688  autor: reggie
 15 mar 2018, 16:07
Shande pisze:max co mogła dołożyć to 3 miesiące gratis dla tych 2 przenoszonych numerów do tmobile.
Czyli już zdobyłeś kolejny punkt w negocjacjach z DUK.
Jeszcze trochę uporu i cierpliwości i powinno się udać także z rabatem 2x20%.
Shande pisze:Podziękowałem za telefon i powiedziałem, że rezygnuję ze współpracy z orange:)
Prawidłowo. Konsekwentnie próbuj dalej.
Z tego, co kojarzę masz chyba przeniesienie na 2 maja, więc jeszcze bardzo dużo czasu. Dodatkowo chcesz przedłużyć też inne usługi, więc jak trafisz na dobrego konsultanta, który wyczuje premię za aneks na kilka różnych usług, to może uda się zgarnąć maxa co najmniej na te dwa numery komórkowe, a na kończące się w przyszłym roku ostatecznie pojedynczy rabat 20% (bo pewnie i tak będzie to opłacalne). Choć ja bym złożył także wnioski o przeniesienie tych pozostałych dwóch numerów z końcem obecnej umowy (nie szkodzi, że to dopiero w przyszłym roku, ważne żeby DUK miał je w systemie, co umożliwia w ogóle walkę o rabat 2x20%).
 #983734  autor: Shande
 15 mar 2018, 19:01
reggie pisze:Z tego, co kojarzę masz chyba przeniesienie na 2 maja, więc jeszcze bardzo dużo czasu.
Jedno przeniesienie mam niestety na 9 kwietnia, tak kończyła się jedna z umów, Pani w tmobile powiedziała ze inaczej nie może:) Chciałbym do końca przyszłego tygodnia ogarnąć to żeby później jaj nie było;p

Mamy 20 lecie Orange, czemu nie ma jeszcze żadnych promocji na stronie?:d
  • Strona 628 z 675
  • 1
  • 626
  • 627
  • 628
  • 629
  • 630
  • 675
  • 1
  • 626
  • 627
  • 628
  • 629
  • 630
  • 675