DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 12 z 39
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 39
 #983088  autor: patrix-83
 13 mar 2018, 08:10
UWAGA!
Nie ładujcie numerów Play przez stronę socjalizer RED BULL MOBILE ani STREFĘ DOŁADOWAŃ RBM NA FB ponieważ bonus 15% się nie dodaje do promocyjnych złotówek po doładowaniu konta za 5zł :(
Doładowywałem FORMUŁĘ PLAY NA KARTĘ i lipa, nic nie dostałem, wkur...a mnie takie pogrywanie z klientami!

Doładowywałem nr Play przez strefę Red Bulla tylko dlatego że dziś od rana stronka socjalizer Play z doładowaniami 15% praktycznie wiesza przeglądarkę, jedną i drugą (mozilla, chrome) w taki sposób że nie da się jej użyć do doładowania numeru i do tego jeszcze sypie dziwnymi komunikatami i otwiera następne okna. Nie da się nic tam wpisać.

A niby konsultanci co poniektórym mówili że to będzie naprawione do wieczora wczorajszego dnia, wiedziałem że to kit nie mający pokrycia w rzeczywistości aby tylko spławić klienta.
 #983092  autor: jarekt
 13 mar 2018, 09:13
Tak jak pisałem w tym poście http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 65#p982385
lepiej nie ryzykować z ładowaniem numerów Play poprzez StrDdołRBM (poprzez FB czy z pominięciem FB).

Zastanawiam się dlaczego u mnie StrDoł (oczywiście z pominięciem FB) cały czas działa dobrze, a u innych nie (dzisiaj również jest u mnie wszystko OK).
Myślę nad zrobieniem opisu/poradnika gdzie klikać, w jakiej kolejności, jakie robić pauzy, w jakiej przeglądarce, w jakim systemie itp., itd. aby chodziło jak najlepiej albo w ogóle działało dobrze.
 #983119  autor: daromar
 13 mar 2018, 11:00
No dzisiaj było lepiej, przeglądarka to Opera 53 developer wersja 64 na w 10 64.
U mnie sukces zapewniła następująca kolejność. Po odczekaniu aż strona się całkowicie załaduje (czyli jest suwak na skali) zaznaczam bank i akceptację regulaminu, potem wybieram wartość doładowania i to jest dość uciążliwe. Bo u mnie przeciąganie suwaka nie działą tylko trzeba kliknąć w odpowiednie miejsce na skali. Potem wklejam numer telefonu oraz mail (wpisać się nie da) i klikam doładuj. Następne kroki działają już bezproblemowo. Na koniec zamknąć tylko te wyskakujące w dużych ilościach okienka z FB.
 #983181  autor: patrix-83
 13 mar 2018, 15:35
jarekt pisze:Myślę nad zrobieniem opisu/poradnika gdzie klikać, w jakiej kolejności, jakie robić pauzy, w jakiej przeglądarce, w jakim systemie itp., itd. aby chodziło jak najlepiej albo w ogóle działało dobrze.
jarekt
Nie mam nic przeciwko jeśli masz tylko chęć i czas abyś zrobił taki poradnik ponieważ wtedy użytkownicy unikną takich gaf z doładowaniem jak właśnie ja dziś zrobiłem.
Proszę w imieniu również pozostałych o taki poradnik.
 #983198  autor: Gregrin
 13 mar 2018, 16:40
patrix-83 pisze:Nie mam nic przeciwko jeśli masz tylko chęć i czas abyś zrobił taki poradnik ponieważ wtedy użytkownicy unikną takich gaf z doładowaniem jak właśnie ja dziś zrobiłem.
Wydaje mi sie ze poradnik ma opisać jak doładować przez ta strefę. Bo z tego co pisał jarekt to chyba o to mu chodziło i jeśli udało ci się doładować, to poradnik nie był ci potrzebny a to ze nie dostałeś bonusowych złotówek jest spowodowane błędem.
Czy jednak chodzi o poradnik który omija właśnie jakiś błąd nie przyznania bonusowych złotówek ?
 #983203  autor: jarekt
 13 mar 2018, 16:46
Chodzi o poradnik jak klikać żeby doładować :). Niby prosta sprawa...
A bonus 15% lub 30%, to już potem sam się robi dzięki uprzejmości P4 :) (no chyba, że ktoś numer Play próbował ładować przez stronę SDRBM i bonusu nie dostał, bo akurat namieszali w P4 i przyblokowali bonus dla takich doładowań - albo inaczej: bonus działa obecnie zgodnie z regulaminem bonusów w StrDoł RBM).
 #983213  autor: patrix-83
 13 mar 2018, 17:09
jarekt pisze:Chodzi o poradnik jak klikać żeby doładować :). Niby prosta sprawa...
A bonus 15% lub 30%, to już potem sam się robi dzięki uprzejmości P4 :) (no chyba, że ktoś numer Play próbował ładować przez stronę SDRBM i bonusu nie dostał, bo akurat namieszali w P4 i przyblokowali bonus dla takich doładowań - albo inaczej: bonus działa obecnie zgodnie z regulaminem bonusów w StrDoł RBM).
Pisząc mój post wcześniej i doładowując Play przez strefę RBM miałem na myśli że doładowanie jak najbardziej przyszło ale bonus 15% nie. Dzwoniłem parę minut temu w tej sprawie do BOK Play i po dłuższym sprawdzeniu konta, zastanowieniu się konsultantki co tam się stało, wyjaśnianiu jej, dłubaniu w systemie i oczekiwaniu dostałem od kopa rekompensatę 5zł za zaistniałą sytuację która wejdzie na konto 1 kwietnia i dobrze się składa bo środki promocyjne mam ważne do 31.03 - nie pytajcie dlaczego chciałem je już dziś przedłużać skoro były ważne do 31.03 :)

jarekt, prosimy o poradnik bo 20.03 będą do przedłużenia złotówki na numerach RBM1 i nie chciałbym podobnej sytuacji jak z numerem Play dziś a tam jak wiemy nie wykupimy sobie pakietu 10za5, z góry dzięki :)
 #983358  autor: darek032
 14 mar 2018, 11:41
Mam pytanie czy środki promocyjne otrzymane w ramach rekompensaty przedłużają skutecznie saldo pozostałych zł promocyjnych? Dzisiaj mi dodali i mam ważne do 31.03 a poprzednie miałem ważne do 26.03?
 #983393  autor: jarekt
 14 mar 2018, 13:09
Do 13 kwietnia :) (czyli ani do 23 kwietnia, ani do 14 kwietnia).

Jeśli przedłużasz PromoZŁ w miesiącu 31-dniowym (takim jak marzec), to będą one ważne do kolejnego miesiąca do dnia o jeden wcześniejszego (14.03-13.04). Wyjątkiem jest oczywiście 1 marca - wtedy wypadałby 0 kwietnia czyli faktycznie 31 marca :).

Przedłużanie w miesiącach 30-dniowych (jak kwiecień) przedłuża do kolejnego miesiąca do tego samego dnia (13.04-13.05).

Wyjątkiem od powyższych dwóch zasad jest luty, który nigdy nie ma ani 31 dni, ani 30 dni, bo ma 28 lub 29 dni. Ale napisanie o lutym w kontekście przedłużania PromoZŁ przewyższa moje umiejętności.
 #983397  autor: jkriss
 14 mar 2018, 13:28
Dziekuje jasne jak słońce :) jeszcze jedno małe pytanko, pare dni temu karta przeniesiona z PnaK Start do FPnaK oczywiście PromoZł zostało , czy włączenie promocji darmowy internet 3/6 GB lepiej zrobić przed czy po doładowaniu 5zł ?
 #983400  autor: jarekt
 14 mar 2018, 13:34
W tym przypadku nie ma znaczenia, chyba że skończyła Ci się ważność konta (WK) w FPnK, to najpierw musisz doładować konto aby mieć WK (bo usług - takich jak np. ten darmowy internet - nie można włączać gdy skończyła się WK).
  • Strona 12 z 39
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 39
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 39