Telekomunikacja jak na dłoni

Xiaomi Redmi Note 4 od operatora.

Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Xiaomi oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Dział poświęcony w całości na produkty firmy Xiaomi.
Wiadomość
Autor

Xiaomi Redmi Note 4 od operatora.

Postprzez andrre » 13 mar 2018, o 20:25

Na popularnym serwisie aukcyjnym niektóre aukcje z telefonami Xiaomi osiągają po kilkaset sprzedanych sztuk. Cena w niektórych przypadkach jest o kilkaset zł niższa niż w sklepach np. MM.

Chciałem jednak zapytać o konkretny model, czy Xiaomi Redmi Note 4, który zaproponowano mi u operatora z różowym logo różni się czymś od tych na allegro? Czytałem, że są różne wersje na Europę i na rynek azjatycki i ta druga nie obsługuje jakiegoś pasma LTE
andrre
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Xiaomi Redmi Note 4 od operatora.

Postprzez Ruben » 13 mar 2018, o 20:50

Redmi Note 4 ze Snapdragonem 625 w wersji Global obsługuje wszystkie wykorzystywane w Polsce pasma LTE, także pasmo B8 czyli (LTE900), które właśnie jest uruchamiane w Plusie.
Sklepy internetowe zawsze mają tańszą ofertę. Teoretycznie pewniejsza wydawać się może gwarancja w MM z racji tego, że to duża sieć ale wcale tak być nie musi a najlepiej żeby kupujący nie miał potrzeby korzystać z napraw gwarancyjnych.
Ruben
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 77
Model telefonu: BlackBerry, Xiaomi, Nokia
Sieć: Plus, Play, nju

Re: Xiaomi Redmi Note 4 od operatora.

Postprzez harys » 13 mar 2018, o 22:44

Cena tez zależy od dystrybucji. Te z oficjalnej polskiej są droższe. Te z zagranicznej( też eu) są sporo tańsze. Do tego wiadomo dochodzi import z Chin też wersji global
harys
Spamer ;)
Spamer ;)

Powrót do Xiaomi