DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #983199  autor: jamto02
 13 mar 2018, 16:40
Może ktoś mi podlinkować procedurę jak przejść i aktywować te promocyjne 2 Gb / RWK Nie znam Orange więc nawet nie wiem jak się tu poruszać. Jakaś taryfa tu musi być ? Nie wiem nawet jak zacząć. Można u nich mieć konto www?
 #983204  autor: 24bis24
 13 mar 2018, 16:48
jamto02 pisze:Może ktoś mi podlinkować procedurę jak przejść i aktywować te promocyjne 2 Gb / RWK
To zależy na jaką taryfę Cię przeniosła. Może nie być 2GB i RWK :) .

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #983205  autor: jamto02
 13 mar 2018, 16:58
Mówiłem jej że to chcę. Niby przyjęła do wiadomości.
Jaka ma być ? Ewentualnie mogę migrować w taryfach? Nie jest to tak jak np w Play że mogę sobie wybrać dowolną?
 #983206  autor: 24bis24
 13 mar 2018, 17:00
jamto02 pisze:Nie jest to tak jak np w Play że mogę sobie wybrać dowolną?
tak możesz ale tu są tylko dwie :) Free i Yes.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2018, 17:01 przez 24bis24, łącznie zmieniany 1 raz.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #983208  autor: Gregrin
 13 mar 2018, 17:01
jamto02 pisze:Bynajmniej już wiemy co kryło się pod tym pojęciem karta rejestracyjna :)
Jarekt trafił
jarekt pisze:Pani na 99% chodziło o to, abyś pokazał kartę rejestracyjną numeru prepaid od obecnego operatora,
jamto02 pisze:Może ktoś mi podlinkować procedurę jak przejść i aktywować te promocyjne 2 Gb / RWK Nie znam Orange więc nawet nie wiem jak się tu poruszać. Jakaś taryfa tu musi być ? Nie wiem nawet jak zacząć. Można u nich mieć konto www?
Wszystko powinno wskoczyć automatycznie tylko konto zakładasz sam.
jamto02 pisze:myślę sobie zrobić jej koło życi czy nie?.
Zyj i pozwól żyć innym. Wszyscy dobrze wiemy ze przychodzenie 5min przed zamkniecie w sprawie która trwa 20min nie jest fajne. Moim zdaniem zbyto Cie wcześniej, ale czego się można było spodziewać ?? Wyjście z sytuacji w kulturalny sposób, tyle. A ze ta kartka nie była potrzebna a Pani sugerowała ze by się przydała? Tez nie fajnie ale wydaje mi się ze w ogólnym rozrachunku Ty vs Pani jest 1:1 ;)
jamto02 pisze:Jaka ma być ?
Na 99% będziesz w odpowiedniej czyli free. 24bis24 rozmawia o 1% przypadków ;)
 #983217  autor: jamto02
 13 mar 2018, 17:16
@Gregrin, Powiem Ci że ja nawet nieświadomie wszedłem o późnej porze. Gdyby mi grzecznie powiedziała żebym przyszedł kiedy indziej, wcześniej, bo teraz jest za późno to po ludzku bym to zrozumiał. Wystarczyło grzecznie wyjaśnić dlaczego nie teraz....

Jakim kodem sprawdzę co mam , jaka ofertę ? Jakie dalej kody dla uruchomienia 2GB/RWK?
 #983219  autor: 24bis24
 13 mar 2018, 17:20
Gregrin pisze:Na 99% będziesz w odpowiedniej czyli free. 24bis24 rozmawia o 1% przypadków
nawet pewnie nie wiesz a może wiesz, że Pan, Pani w salonie to potrafi przenieść czasem na NOG albo do POP :)
jamto02 pisze: jaka ofertę ?
a przeczytałeś choć to co podpisałeś?

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #983232  autor: marcin19883
 13 mar 2018, 18:02
W takim razie pozostaje tylko przenoszenie online. Minusem jest czekanie ok 2tygodni, bo nie można wcześniej. Jak patrze opinie o salonach Orange w mojej okolicy, to odechciewa mi się tam wchodzić.
 #983243  autor: Gregrin
 13 mar 2018, 18:40
jamto02 pisze:Gdyby mi grzecznie powiedziała żebym przyszedł kiedy indziej, wcześniej, bo teraz jest za późno to po ludzku bym to zrozumiał.
Sek w tym ze chyba nie może ci odmówić obsługi bo "zaraz zamykają" dlatego ze wtedy miałbyś poważnie traktowany przez orange powód do skargi a ona ryzyko niemiłych konsekwencji a tak zawsze można powiedzieć ze to było jakieś nieporozumienie ;)
24bis24 pisze:nawet pewnie nie wiesz a może wiesz, że Pan, Pani w salonie to potrafi przenieść czasem na NOG albo do POP :)
Byłoby fajnie móc przenieść się do POP a najlepiej One. Wiem ze maja opcje wyboru w systemie (a konsultanci z dostępem do systemu opcje zmiany taryfy) ale maja tez "prikaz" żeby przenosić do free. Jais odsetek pracowników pewnie o tym nie wie bo mało kto interesuje się prepaidem ale nie zmienia to faktu ze jest to wyjątek.
marcin19883 pisze:W takim razie pozostaje tylko przenoszenie online.
W salonie tez maja przenosić tylko do free. Ewentualne problemy wyjaśnione wyżej nie zmieniają faktu ze jak się zwróci uwagę czy na pewno przenosi do free to to wtedy z 99% robi się 100% ;)
Ostatnio zmieniony 13 mar 2018, 18:43 przez Gregrin, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: dopisek, literowki
 #983250  autor: asdaf
 13 mar 2018, 19:09
jamto02 pisze:Jakim kodem sprawdzę co mam , jaka ofertę ?
*124*#
jamto02 pisze:Jakie dalej kody dla uruchomienia 2GB/RWK?
Orange sam Ci uruchomi RWK i bonus 2GB - Ty nie musisz nic robić. Jeśli chcesz stan bonusu możesz sprawdzić kodem *101*01#.
Po 94 dniach pobytu w sieci Orange sam bezpłatnie możesz włączyć RWK wystarczy wysłać sms pod numer 8002 o treści START (sms jest bezpłatny ale na koncie głównym musi być choć kilka groszy)
Po 31 dniach możesz włączyć Skarbonkę - kod *110*06*00# , stan skarbonki - *110*06#
Wyłączenie poczty głosowej dokonasz kodem *110*03*00#
 #983263  autor: asdaf
 13 mar 2018, 20:06
marcin19883 pisze:Zawsze mnie zastanawiało, czy po wykorzystaniu 2GB jest lejek domyślnie?
Nie. Lejek jest włączony gdy masz aktywny płatny pakiet internetu.
 #983265  autor: 24bis24
 13 mar 2018, 20:09
asdaf pisze:Po 94 dniach pobytu w sieci Orange sam bezpłatnie możesz włączyć RWK wystarczy wysłać sms pod numer 8002 o treści START (sms jest bezpłatny ale na koncie głównym musi być choć kilka groszy)
po 93 dniach wlaczysz bezplatnie RWK i moze byc zero zlotych

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #983269  autor: Gregrin
 13 mar 2018, 20:15
asdaf pisze:Nie. Lejek jest włączony gdy masz aktywny płatny pakiet internetu.
Tak było, ale od jakiegoś czasu bonusy za doładowanie (a na tym koncie jest to 2GB) również zapewniają ochronę lejkiem, wiec przypuszczam ze lejek w tych 2GB tez powinien być.
Nie pamiętam natomiast gdzie o tym była mowa ale system orange mimo zmiany w regulaminach miał problemy żeby działać w nim w zgodzie i ludzie zgłaszali ze pomimo ważnego bonusu za doładowanie nie mieli lejka (a regulaminowo być powinien).
jamto02 pisze:A co to za magiczne 93 dni/
Czas w którym RWK kosztuje 3zl ale przenoszący maja konto ważne rok automatycznie i za darmo.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2018, 20:19 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: cytat
 #983271  autor: orson_dzi
 13 mar 2018, 20:18
A nie chodziło przypadkiem o formularz rejestracyjny?
https://www.zarejestrujnumer.pl/zarejestrujnumer.pdf

W końcu salon musi Ci wydać kartę SIM, na którą zostanie przeniesiony Twój numer i tą kartę SIM trzeba zarejestrować. Właśnie przez ten formularz.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #983273  autor: jamto02
 13 mar 2018, 20:24
orson_dzi pisze:A nie chodziło przypadkiem o formularz rejestracyjny?
.
Jak dla mnie to jest formularz na zarejestrowanie nie zarejestrowanego numeru i nie dotyczy przeniesienia nr.