DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #980867  autor: biala1991
 02 mar 2018, 18:50
Z reklamy tej promocji wynika, że dotyczy nowych starterów ale w regulaminie nic na ten temat nie widzę.
1. Promocja „Ja + bez limitu i 15 GB” („Promocja”) jest organizowana przez POLKOMTEL sp. z o.o. 1 („POLKOMTEL”) i adresowana do Abonentów Na Kartę 2, którzy korzystają z taryfy JA + NA KARTĘ I (zwanych dalej „Abonentami”). W celu sprawdzenia taryfy należy wpisać na klawiaturze telefonu krótki kod *147# zatwierdzony przyciskiem „zadzwoń”.
Wygląda jakby z promocji mógł skorzystać każdy, jedyny warunek to aktywacja taryfy JA+NA KARTE I. Który § wyklucza „starych” użytkowników?
 #980870  autor: habish
 02 mar 2018, 19:04
Kod aktywacyjny promocji w ofercie limitowanej: *136*11*23#
Źródło: https://www.plus.pl/documents/16/0e6cfb ... i-15GB.pdf

Kod aktywacyjny promocji standardowej: *136*11*23#
Źródło: https://www.plus.pl/documents/16/f0b78e ... _6_GB_.pdf

Jak widać są identyczne.
Wpisanie kodu na obecnym numerze z taryfą JA+ Na Kartę I / zwykłym nowym starterze uruchomi nam standardowy No Limit za 29zł, aby skorzystać w opisanej promocji potrzebujemy dedykowany starter.
 #980875  autor: biala1991
 02 mar 2018, 19:20
Patryk7588 pisze:Kod aktywacyjny promocji w ofercie limitowanej: *136*11*23#
Źródło: https://www.plus.pl/documents/16/0e6cfb ... i-15GB.pdf

Kod aktywacyjny promocji standardowej: *136*11*23#
Źródło: https://www.plus.pl/documents/16/f0b78e ... _6_GB_.pdf

Jak widać są identyczne.
Wpisanie kodu na obecnym numerze z taryfą JA+ Na Kartę I / zwykłym nowym starterze uruchomi nam standardowy No Limit za 29zł, aby skorzystać w opisanej promocji potrzebujemy dedykowany starter.

Ja to wszystko rozumiem tylko powinno być to ujęte w regulaminie promocji. Oprócz warunku, który zacytowałam powinien się tam również znależć pkt.2, który jasno informuje że z promocji można skorzystać wyłącznie na dedykowanym starterze a tej informacji brak i jest to moim zdaniem wprowadzanie w błąd. Fakt, że reklama wskazuje do kogo adresowana jest promocja nie jest wytłumaczeniem, bo wiążący jest przecież regulamin :)
 #980882  autor: iphoneski
 02 mar 2018, 19:43
W sumie nie wiem co jest w niej takiego fajnego, żeby to limitować. Wspomniane już Orange, nowy RBM mają lepsze oferty bez łaski i szukania wyjątkowych starterów w kilku miejscach. Limitowane i atrakcyjne było np złotówka za no limit w t-mobile.
 #980886  autor: habish
 02 mar 2018, 20:02
W Orange nie ma MMSów :-)

Przypominam również o Plusowych promocjach: Premia za staż, 5 doładowanie gratis, bonus za doładowanie z abonamentu, bonus % który pojawia się co jakiś czas.
 #980890  autor: iphoneski
 02 mar 2018, 20:11
Patryk7588 pisze:W Orange nie ma MMSów :-)

.
No a w plusie pakiety przepadają po dacie ważności.
A w tej ofercie jest RWK? Bo jeśli jest to wymienione przez ciebie promocje mają sens, a jeśli nie ma to tylko skarbonka się zrobi i tyle.
 #980893  autor: iphoneski
 02 mar 2018, 20:21
Patryk7588 pisze:A w Orange nie przepadają?
Oczywiście że jest Rok Ważności Konta, za 0zł po doładowaniu.
Nie, jak masz pakiet cykliczny i regularnie zasilasz pakiety zostają, to samo w RBM. Jak jest roczna ważność to faktycznie, dla śledzących promocje może być tanio. Ale ja osobiście numeru bym raczej nie zmienił, podawaj nowy w banku, pracy itp.
 #980940  autor: biala1991
 03 mar 2018, 06:05
Patryk7588 pisze:Oferta typowo na pozyskanie nowych klientów.

Osobiście nie jestem zainteresowana tą promocją, korzystam z Plusha w tej samej cenie a 10GB jest dla mnie nie do przerobienia :) Gdyby jednak posiadacz Plusa miał ochotę włączyć tą promocję na starym numerze i zamiast 25zł zostałaby pobrana wyższa kwota to moim zdaniem ma prawo do reklamacji, bo w świetle załączonego regulaminu jedynym warunkiem jest użytkowanie taryfy JA+ NA KARTĘ I, brak jest zapisu, który ograniczałby możliwość aktywacji do wybranych starterów. Reklama na stronie informująca, że promocja adresowana jest do nowych użytkowników, którzy zakupią dedykowany starter nie ma żadnej mocy prawnej :)
Czy Plus byłby zdolny odrzucić reklamację uzasadniając negatywne rozpatrzenie zapisami w ulotce reklamowej? :)
 #980947  autor: sylwekZolkusza
 03 mar 2018, 09:42
Pakiet podstawowy (6 GB) jest przyznawany w momencie aktywacji Promocji. Pakiet dodatkowy (9 GB) jest przyznawany w ciągu 72 h od aktywacji Promocji. Pakiet dodatkowy (9 GB) jest rozliczany w pierwszej kolejności przed Pakietem podstawowym (6 GB).