DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #980072  autor: Kerimus
 26 lut 2018, 17:01
Ostatnio musiałem wykonać zdjęcie dowodu osobistego mojej matki.
Akurat miałem przy sobie dwa aparaty.
Huawei P10 Lite oraz Samsunga S3 Neo III.
No niestety ale byłem niemile zaskoczony.
Położyłem dowód na parapecie okna, czyli duża światła, i Samsung wykonał zdjęcie lepiej niż znakomicie a Huawei w ogóle sobie z tym nie poradził.
Robiłem też zdjęcia na mieście Huawei i nie są złe ale też nie rewelacyjne a jestem fotografem amatorem lecz zaawansowanym.
Może jak zrobię nim tysiąc zdjęć będę mógł autorytatywnie sie wypowiedzieć na temat jego możliwość jako aparatu foto, ale na razie nie wygląda to za dobrze.
Szczególnie mi chodzi o fotografie dokumentów, bo od panoram i innych to ja mam Nikona D5300.
 #980090  autor: jarekb11
 26 lut 2018, 19:38
Na czym polega to "nieradzenie"??
Ja jestem kompletnym laikiem w fotografii ,mi tam jakość zdjęć wystarcza.
Może wystarczy zmienić naświetlenie zdjęcia albo wybrać inny tryb??? z tego co widzę w swoim p 10 lite, jest coś takiego jak "skanowanie dokumentu"
 #980091  autor: kaspeed
 26 lut 2018, 19:44
Kupiłem p10lite przed oddaniem p8lite na serwis.I szczerze żałuje.Jeśli serwis uznaje ze telefon został zalany i odmawia gwarancji na p8lite to boje sie co będzie jak niedaj boże p10lite poleci do sewisu....Niemam nerw juz na to

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen: