DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #979330  autor: Marcin0323
 22 lut 2018, 17:32
Wykorzystał bym go na wiele sposobów. Pierwszy i najważniejszy to przetrzymywanie programów do diagnostyki pc a może nawet jakieś bootowalne systemy. Drugi to kopia zapasowa zdjęć i filmów. Niestety nie mam zapasowego dysku a chmurom za bardzo nie ufam jeśli chodzi o takie dane. Trzeci i ostatni z głównych sposobów wykorzystania tego pendriva to tymczasowe wgrywanie na niego filmów i anime. Trochę podróżuję i nie zawsze mam dostęp do internetu więc zgranie paru gb rozrywki na takie małe urządzonko to świetna sprawa :3

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 #979411  autor: klinsmann
 23 lut 2018, 07:17
Jestem początkującym youtuberem. Taki pendrive pozwoliłby mi zaoszczędzić czas przy pracy nad materiałami, gdyż nie musiałbym co chwilę zgrywać ujęć z telefonu na komputer, lecz zapisywałbym je na pendrive, który jest wyraźnie bardziej pojemny. Liczę, że konkurs przybliży mnie do realizacji marzeń.
 #979428  autor: Przemix
 23 lut 2018, 09:50
Gdy pendrajwa odwrotnie wsadzam
płytę główną uszkadzam
tego nie włożę odwrotnie
bo stracę go bezpowrotnie.
Będę go trzymał pustego
bo dosyć mam miejsca swojego
a tyle giga w tak małym rozmierze
to nie to samo co dysku talerze.
nie można trzymać tu nic ważnego
bo zgubić go łatwo można do tego
kiedyś to filmy bym wrzucił pewnie
ale wstyd się tak chwalić piractwem rzewnie.
telepolis rękę do piractwa przyłoży
jeśli da komuś kto pirackie rzeczy chce tam włożyć.
Nie chwaląc się swoim wysokim wzrostem
proszę by nie rozdawać pendrajwa ludziom z jednym postem.
 #979440  autor: Robin560
 23 lut 2018, 10:49
dystrybuje linux`a
costum rom`y
filmy na wakacje

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #979445  autor: Phenresin
 23 lut 2018, 11:02
Pliki, które przechowywałbym na tym pendrive to zdjęcia 7 miesięcznej córki Laury, żona ma ich ponad 1500 od dnia narodzin na swoim huawei y5 II gdzie jego pamięć to 8gb, oczywiście nie możliwe jest to przechowywanie w pamięci wewnętrznej tego telefonu więc zainstalowałem w nim kartę 16gb która dobiła ten smartfon. Pendriva wręczyłbym córce na 18 urodziny z całym archiwum zdjęć ;)
 #979531  autor: YosiKosimazaki
 23 lut 2018, 14:17
Posiadając taki sprzęcik, aż łapka myszkę kręci,
Jakie pliki tutaj wrzucić by zapełnić ten Drive luzik? STOP!
Ja to pisze, Ty posłuchaj jakie pliki na pamięć przenośną tutaj wrzucam.
Więc!!
.exe, .gify, .tagz'y, .avi
.mpg'i, .eps'y, i .jav'y
.zip'y, rar'y, tar.Z'eki i wyblakłe .jpg'i
na koniec .ps'y lub gz'y aż w środku sprzęcik piszczy..
Acha,
Sprawdź ten .txt !
 #979539  autor: Morvius
 23 lut 2018, 14:23
Strasznie cieszę się na Wasze zaangażowanie w nasz konkurs. :) Zachęcam pozostałych do tworzenia swoich wizji o wykorzystaniu pendrive'a SanDisk! ;)

Wysłane z mojego S7 EDGE przy użyciu Tapatalka

Klasyczny obserwator wątku.
 #979657  autor: mb79
 23 lut 2018, 19:35
Wszystkie bajki mojej 5 letniej córeczki :D
Jeśli pozostanie wolne miejsce kopia zapasowa zdjęć moje córki.

Poprzednie telefony: Bosch 509, Nokia 5110, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6610, Nokia 6030, Nokia 6220 Classic, Samsung Galaxy Ace, Sony Ericsson Elm, Samsung Galaxy S4 LTE, Samsung Galaxy J5 2016
 #979848  autor: dawidos160
 25 lut 2018, 01:03
Jeszcze tydzień temu bym nie wiedział jak odpowiedzieć,ale dzięki kreatywności mojej młodszej siostry już wiem - dałbym mojemu tacie,żeby tam trzymał zdjęcia i zamykał w szafce,a najlepiej dokupił sejf. 5 dni odzyskiwałem dane z przenośnego dysku o pojemności 1TB,gdzie tata trzymał zdjęcia, filmiki,dokumenty i wiele wiele więcej pierdół, a moja siostra chciała z chłopakiem obejrzeć film i podłączyli do PS4 formatując zawartość (tak jest jak się nie czyta komunikatów :D ). Oczywiście najważniejszy był zbiór zdjęć z dobrych 10 lat, roboty i tak było z tym co nie miara,bo część plików uszkodzona. A tak - zgrywałby sobie automatycznie z telefonu,tabletu czy komputera zdjęcia,miał drugi backup i nie straciłby ich dzięki kreatywności mojej siostry ;)
 #979906  autor: bazooka
 25 lut 2018, 16:18
Od nieco ponad roku jestem szczęśliwym ojcem - mam syna... a że drzewo już zasadziłem, a domu to na pewno nie będzie mi dane wybudować - to to trzecie zamieniłbym chętnie na...
...wygranie PenDrive'a od Telepolis. :P
Na nim umieściłbym kopię zapasową zdjęć i filmów z moim synem (uzbierało się już kilkanaście GB) :)
pozdro
 #980224  autor: Morvius
 27 lut 2018, 14:44
HEJ! HEJ! HEJ! Czy na tyle Userów na serwisie tylko kilkudzięsięciu chce wziąć udział w konkursie?
:shock:

Klasyczny obserwator wątku.
 #980238  autor: Azarius
 27 lut 2018, 16:03
a ja bym zapełnił pendrive wszystkimi dawnymi rozmowami czy to z gg fejsa albo nagrywanymi na telefonie ;D a później mógłbym je sobie odtwarzać bo latach haha
 #980311  autor: vh
 27 lut 2018, 20:37
Ja bym trzymał na nim tzw. tempy.

T10s, OT-311, 1650, X501, P780, GT-C3322, E560, 3S, 4X, G7 Power
 #980326  autor: TomLee
 27 lut 2018, 21:07
Ten pendrive firmy SanDisk o pojemności 64 GB przydałby mi się do przechowywania ważnych plików instalacyjnych aplikacji systemu Windows XP. W razie "W" będzie jak znalazł. Zmieściłoby się tez kilka filmów z chomika, ponieważ mój przenośny dysk o pojemności 500 GB, z którego odtwarzam filmy na TV, jest już mocno przeciążony.
 #980605  autor: tymi12
 01 mar 2018, 11:58
Filmy, gry i aplikacje dla mojej córki, bo wiecznie brakuje miejsca w tablecie. I może wtedy nie usłyszałbym już więcej: "Tato daleko jeszcze ?! A kiedy dojedziemy?! Ile jeszcze?! No kiedy dojedziemy no ?!"