DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 37 z 45
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 45
 #979632  autor: jarekt
 23 lut 2018, 18:09
@darkangel wysłał mi... 532 prywatne wiadomości (chciał jedną :)) i nic z tym nie mogę zrobić (nie są widoczne, nie mogę ich odebrać lub rozdzielić na różne foldery).
Pewnie innych wiadomości PW też teraz nie dostanę.
Nie wiem czy @darkangel jest w stanie to skorygować (jest moderatorem ale pewnie nie ma maksymalnych uprawnień :)) dlatego piszę jeszcze tutaj.

Oczywiście na maila dostałem od Was 532 powiadomienia o 532 różnych wiadomościach PW od @darkangel (różne linki do różnych 532 wiadomości).

http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 05#p979613
jarekt pisze:@darkangel, dostałem od Ciebie przed chwilą 532 prywatne wiadomości i mam zapchaną skrzynkę. Co masz na usprawiedliwienie :) ?
darkangel pisze:Jarek, coś się zacieło na serwerze, nie chciało się wysłać, a jak się wysłało to poszło setkami :).
Przeczytaj jedną i skasuj pozostałe 531 ;)
jarekt pisze:PS. Przenieś te posty do wątku: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=37124

No właśnie nic nie mogę zrobić, żadna z tych wiadomości nie jest widoczna. Tak jakby były traktowane jako jedna paczka i brakowało miejsca na odebranie ich wszystkich na raz.
A po kliknięciu na link z maila pojawia się:
Obrazek


PS. Przenieś te posty do wątku: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=37124
 #979635  autor: Remington
 23 lut 2018, 18:24
Nie mam pojęcia co to, ale czy w treści było coś nietypowego?

Kolega mi kiedyś pokazał jak wpisał w przelewie w banku pewną komendę, która sprawiła, że przelew zrobił się 11 razy :D.
 #979640  autor: jarekt
 23 lut 2018, 18:36
No ja nie wiem co @darkangel mi wysłał. Tylko on wie :) Ja mam skrzynkę na Telepolis w zasadzie zablokowaną.
A moją skrzynkę mailową już sobie wyczyściłem z Waszego spamu ;) (dostałem 532 powiadomienia mailowe o nowej wiadomości PW ale linki z nich nie działają).

Niech mi ktoś wyśle testowo PW i napisze tutaj, że mi wysłał. Zobaczymy czy mogę odebrać. Tylko nie @darkangel :)
 #979704  autor: jarekt
 24 lut 2018, 01:55
Problem rozwiązałem w końcu w następujący sposób (oczywiście nie wiedziałem na początku czy zadziała - próbowałem kilku rozwiązań i dopiero ten sposób zadziałał):

0. W chwili otrzymania tych ponad 530 wiadomości miałem kilka folderów i łącznie około 1000 miejsc na wiadomości ale i tak nie można było ich odebrać (mimo, że pojawiła się specjalna opcja/link odbioru tych wiadomości i rozmieszczenia ich w wolnych przestrzeniach w poszczególnych folderach).

1. Utworzyłem dodatkowy folder Temp (w skrzynce Telepolis) - pojemność każdego folderu na Telepolis to 350 wiadomości więc nie byłem pewien co się stanie gdy w kolejce czeka 530 wiadomości od delikwenta :) (pojemność pustego folderu jest za mała na przyjęcie jednorazowo takiej ilości wiadomości).

2. Dodałem regułę "Jeśli nadawcą wiadomości jest @darkangel, to przenieś nieodczytane wiadomości do folderu Temp":
Obrazek

3. Przeszedłem do folderu Temp.

4. Kliknąłem na "Masz 530 wiadomości czekających w kolejce na odebranie" (lub coś w ten deseń) - wcześniej kliknięcie w ten link niczym nie skutkowało (próbowałem kilkadziesiąt różnych sposobów).

5. Wszystkie 530 wiadomości od @darkangel zostało w końcu odebrane i umieszczone w folderze Temp. Link z info o 530 wiadomościach w kolejce, zniknął.

6. Pojawił się śmieszny komunikat "Folder jest w 150% zapełniony (przechowywana jest 532 z maksymalnej liczby 350 wiadomości)" czyli na Telepolis do litrowej butelki można wlać 1,5 litra :)

7. W końcu się dowiedziałem co chciał @darkangel :). W pozostałych 521 wiadomościach pytał o to samo :)

8. Skasowałem potem wszystko w diabły.

PS. Pomyślałem w pewnym momencie (bo jednak gdzieś mi się ten konkurs obił o uszy), że gdybym miał tego konkursowego pendka 64GB, to wyeksportowałbym te 530 wiadomości na niego (jest taka funkcjonalność na forum) i wystawił na aukcję charytatywną z dopiskiem "Pendrive 64GB USB30 z dowodami spamerskich zapędów @darkangela z Telepolis" :)
 #979719  autor: Morvius
 24 lut 2018, 09:20
Dodaj, może przejdzie. :) BTW. cieszę się, że sprawa z wiadomościami rozwiązana. ;)

Klasyczny obserwator wątku.
 #991845  autor: kpc211
 05 maja 2018, 13:25
Czy tylko ja tak mam, że przeglądarka nie zapamiętuje mi logowania na forum, mimo że zaznaczam tę opcję za każdym razem?

Kasowałem wszystkie cookiesy z Telepolis i niczego to nie zmieniło.
 #991852  autor: forum_tg
 05 maja 2018, 14:13
a do innych serwisów przeglądarka zapisuje Ci hasła? sprawdź w menedżerze haseł czy nie ustawiłeś przypadkowo żeby nie zapamiętywał hasła do telepolis?
z jakiej przeglądarki korzystasz?
 #991929  autor: kpc211
 06 maja 2018, 02:38
Do innych zapisuje, pomijając poza tym forum jeszcze jedno, które generalnie jest mocno zbugowane i tam mają prawo dziać się takie rzeczy.

Menedżer haseł nie ma z tym nic wspólnego, menedżer haseł zapamiętuje hasła tak, by same się wprowadzały na stronie logowania, a nie samo zalogowanie (sesję). Sesja jest zapisywana w formie cookiesów.

Przeglądarka - Vivaldi 1.14.1077.60.
 #992180  autor: Morvius
 07 maja 2018, 09:04
Przekażę dalej przejawiający się problem.
:smt006

Klasyczny obserwator wątku.
 #992307  autor: LuiN
 07 maja 2018, 20:31
kpc211 pisze:Menedżer haseł nie ma z tym nic wspólnego, menedżer haseł zapamiętuje hasła tak, by same się wprowadzały na stronie logowania, a nie samo zalogowanie (sesję). Sesja jest zapisywana w formie cookiesów.

Przeglądarka - Vivaldi 1.14.1077.60.
W tym momencie nie mam niestety zasobów IT, by zapewnić 100% zgodność z Vivaldim. Inna sprawa, że to trochę takie marnotrawienie czasu by było, bo planujemy w najbliższych miesiącach migrację na bardziej współczesną platformę - kwestie kompatybilności uleczą się same.
jarekt pisze: PS. Pomyślałem w pewnym momencie (bo jednak gdzieś mi się ten konkurs obił o uszy), że gdybym miał tego konkursowego pendka 64GB, to wyeksportowałbym te 530 wiadomości na niego (jest taka funkcjonalność na forum) i wystawił na aukcję charytatywną z dopiskiem "Pendrive 64GB USB30 z dowodami spamerskich zapędów @darkangela z Telepolis" :)
Hehehehe mogłoby to wygrać :) A tak bardziej serio, to coś się najwyraźniej przytkało na łączach. Wiem, że IT grzebie coś by SEO poprawić, ale takiego przypadku to jeszcze nie mieliśmy. Oby sytuacja była jednorazowa :shock:
 #992342  autor: babeo
 07 maja 2018, 22:20
LuiN pisze:w najbliższych miesiącach
Miesiącach? A rewolucja miała być tuż za rogiem :lol:
 #993191  autor: kpc211
 13 maja 2018, 12:41
Okazuje się, że pamiętanie logowania działa, ale w bardzo specyficzny sposób - po wejściu na forum trzeba kliknąć ZALOGUJ i zostaje się automatycznie zalogowanym.
 #994779  autor: 3G
 21 maja 2018, 23:46
Ja robię tak: wchodzę na główną i jestem w 99% przypadków normalnie zalogowany, dopiero potem na forum i też jestem zalogowany. A jeśli bym wszedł od razu na forum to NIGDY nie jestem zalogowany. Trochę okrężna droga, ale lepsze to niż za każdym razem klepać login i hasło.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #994876  autor: kpc211
 22 maja 2018, 16:27
Tak, też to zauważyłem, że jak się wejdzie najpierw na portal, zostaje się zalogowanym. Trzeba wchodzić na forum przez portal.
 #994884  autor: trecik
 22 maja 2018, 16:55
Prawie zawsze wchodzę z powiadomienia mailowego o nowym poście, a to nawet nie kieruje mnie na portalową stronę logowania, tylko tą forumową.
 #994947  autor: Remington
 22 maja 2018, 20:32
Widocznie czas sesji na forum jest ustawiony na krótszy niż ten na portalu. SSO działa w kierunku portal->forum, czyli kto wejdzie na portal, trafia potem na forum już jako zalogowany.
 #995063  autor: medykps
 23 maja 2018, 15:18
Czy ktoś powie co się dzieje? Jestem od kilku lat zapisany na newslettera teleplis i było wszytko ok, a od 16 maja nie otrzymuje powiadomień na pocztę z serwisu. Czy ktoś wie o co chodzi?
 #995370  autor: Morvius
 25 maja 2018, 11:01
@medykps wyślij mi w PW swój mail, którego tu używasz, sprawdzę to dla Ciebie. Dziękuję za zgłoszenie. :-)

Klasyczny obserwator wątku.
 #998417  autor: pawcio1978
 11 cze 2018, 12:46
Mi źle działa logowanie się do forum. Otóż najpierw muszę zalogować się do serwisu, przejść na stronę telepolis.pl i wrócić na forum. Gdy chcę napisać post to żąda ode mnie jeszcze jednego logowania.
Mam Android 7 Nougat i przeglądarkę Chrome.
  • Strona 37 z 45
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 45
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 45