DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 6 z 9
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
 #979374  autor: bart223
 22 lut 2018, 20:47
@Vieslav Po przeniesieniu wylądujesz w PnK Start, nie masz wyboru, aktywuj sobie bonus za przeniesienie o ile będziesz mógł, zawsze to 20GB więcej i będzie też RWK, a jak się nie uda to zmień taryfę na PnK RWK (jeśli ci zależy na RWK właśnie), i tam aktywuj promocję, zarówno w jednej jak i drugiej taryfie odbierzesz 6GB/msc, Tidala i Showmaxa.
 #979386  autor: Gregrin
 22 lut 2018, 21:43
Vieslav pisze: Raz już coś zrobiłem źle i przepadła mi promocja za przeniesienie, więc teraz wolę zapytać.
Po przeniesieniu aktywuj bonus za przeniesienie 200zl/20GB/60dni i RWK. Gdyby po przeniesieniu zmieniłbyś taryfę straciłbyś możliwość aktywacji bzp i tak pewnie miałeś wcześniej.

PS. Możesz tez próbować przenosić się do faktu (niestety salonach często brakuje im starterów). Ta promocja nie działa w fakcie ale za to bonus jest większy bo 500zl/50GB/150dni i RWK.
No i na włączenie bonusu jest 30dni od aktywacji https://www.faktmobile.pl/download/regu ... OBILE..pdf

PS2. Po przeniesieniu do play teoretycznie tez możesz zmienić taryfę na fakt i wtedy uruchomić ten większy bonus. To jedyny przypadek ze po zmianie taryfy da się uruchomić bzp i to raczej takie male niedopatrzenie ;)
 #979409  autor: biala1991
 23 lut 2018, 05:30
24bis24 pisze:że chcesz wiedzieć a nie włączyć :)
Dokładnie tak :)
zoltan666 pisze:Kliknij na ten pakiet bonusowy i pojawi się odpowiedź. ;)
Patrz wyżej :) Na razie nie uruchamiam, bo jeszcze nie włożyłam karty do urządzenia a operację trzeba potwierdzić kodem sms. Nie mam doświadczenia z system, który do prozaicznego włączenia usługi żąda kodu, potem się okaże, że próba aktywacji została potraktowana jako aktywacja i kiedy już będę mogła odebrać kod to nie da się włączyć pakietu :)

Opis promocji moim zdaniem nie jest jasny. Wiadomo tylko, że pakietu 6GB nie da się odpalić kodem ale czy fakt, że podano kod do aktywacji pakietu 3GB wyklucza możliwość, że mniejszy pakiet również jest dostępny w mobilnym play24? Wg mnie-nie :) Jeśli widzę tylko Internet w prezencie bez informacji że to pakiet 6GB to uzasadnione są wątpliwości czy uruchamiam ten właściwy :)
 #979416  autor: gtoni13
 23 lut 2018, 08:35
jeśli widzę tylko Internet w prezencie bez informacji że to pakiet 6GB to uzasadnione są wątpliwości czy uruchamiam ten wlasciwy.
To nie jest pewne a raczej watpliwe ?
Ja odpalilem kodem 3 GB, a teraz wchodzac na mobilna strone widze 2 x internet w prezecie.
Przy czym przy jednym jest włączone a przy drugim wyłączone. Za miesiac sprobuje
wlaczyc ten drugi
 #979462  autor: 24bis24
 23 lut 2018, 12:01
biala1991 pisze:pakiet również jest dostępny w mobilnym play24?
i wchodząc do mplay24 klikając na pakiet wszystkiego w opisowy sposób się dowiadujemy nie aktywując przy tym usługi.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #979479  autor: playmax
 23 lut 2018, 12:59
Gregrin pisze:
Vieslav pisze: Raz już coś zrobiłem źle i przepadła mi promocja za przeniesienie, więc teraz wolę zapytać.
Po przeniesieniu aktywuj bonus za przeniesienie 200zl/20GB/60dni i RWK. Gdyby po przeniesieniu zmieniłbyś taryfę straciłbyś możliwość aktywacji bzp i tak pewnie miałeś wcześniej.

PS. Możesz tez próbować przenosić się do faktu (niestety salonach często brakuje im starterów). Ta promocja nie działa w fakcie ale za to bonus jest większy bo 500zl/50GB/150dni i RWK.
No i na włączenie bonusu jest 30dni od aktywacji https://www.faktmobile.pl/download/regu ... OBILE..pdf

PS2. Po przeniesieniu do play teoretycznie tez możesz zmienić taryfę na fakt i wtedy uruchomić ten większy bonus. To jedyny przypadek ze po zmianie taryfy da się uruchomić bzp i to raczej takie male niedopatrzenie ;)
Ja odebrałem już bonus 200 w taryfie PNK Start, mimo to mogę odebrać bonus 500 w Fakcie na tym samym numerze? W regulaminie jest napisane, że tak się nie da, ale wydaje mi się, że na forum ktoś pisał, że jednak da radę?
 #979489  autor: playmax
 23 lut 2018, 13:13
24bis24 pisze:
playmax pisze:mimo to mogę odebrać bonus 500 w Fakcie?
Skoro możesz to czemu nie odbierzesz?
Obrazek
życzę powodzenia :)
To znaczy chodziło mi o to czy mogę odebrać ten bonus 500 w Fakcie przy następnym przeniesieniu na tym samym numerze? bo 200 w PNK już odebrałem.
 #979495  autor: playmax
 23 lut 2018, 13:24
Chyba będę musiał poprzeglądać stare posty z forum, bo pamiętam dobrze, że ktoś pisał o niezależnym odbieraniu bonusów za przeniesienie w RBM 7 i PNK S na tym samym numerze przy odrębnych przeniesieniach, tylko nie pamiętam jak było z Faktem, no nic, poszukam.
 #979589  autor: biala1991
 23 lut 2018, 16:09
24bis24 pisze: i wchodząc do mplay24 klikając na pakiet wszystkiego w opisowy sposób się dowiadujemy nie aktywując przy tym usługi.
Jak już pisałam, nie znam dobrze systemu Play i nie wiem czy po kliknięciu pojawi się jakiś opis czy od razu nastąpi włączenie. Mam takie skrzywienie, że zanim coś aktywuje lubię wiedzieć co :)

gtoni13 pisze:Ja odpalilem kodem 3 GB, a teraz wchodzac na mobilna strone widze 2 x internet w prezecie.
Przy czym przy jednym jest włączone a przy drugim wyłączone. Za miesiac sprobuje
wlaczyc ten drugi
Ja widzę tylko jeden pakiet i bezskutecznie próbuje się dowiedzieć :) czy tak ma być czy to jakiś błąd. Mając świadomość, że operator chciał udostępnić większy pakiet tylko klientom, którzy zainstalują apkę należy liczyć się z tym, że strona pozwalająca obejść ten wymóg po prostu coś źle wyświetla. Gdyby okazało się że zamiast pakietu 6GB włączyłam pakiet 3GB to nie miałabym podstaw do reklamacji, bo wg regulaminu warunkiem otrzymania pakietu 6GB jest aktywacja z poziomu aplikacji a nie żadnej strony
 #979594  autor: 24bis24
 23 lut 2018, 16:19
biala1991 pisze:Gdyby okazało się że zamiast pakietu 6GB włączyłam pakiet 3GB
to włącz ten pakiet 6GB przez aplikacje lub mplay24 i nic nie będziesz musiała reklamować.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #979617  autor: biala1991
 23 lut 2018, 17:38
jarekt pisze: Nawet wiem skąd to skrzywienie się wzięło :)
Nie zaprzeczę, nauczyło mnie tego TM :)
24bis24 pisze:
biala1991 pisze:Gdyby okazało się że zamiast pakietu 6GB włączyłam pakiet 3GB
to włącz ten pakiet 6GB przez aplikacje lub mplay24 i nic nie będziesz musiała reklamować.
Czy Ty w ogóle czytasz moje posty? :)
biala1991 pisze:wg regulaminu warunkiem otrzymania pakietu 6GB jest aktywacja z poziomu aplikacji a nie żadnej strony

Kilka razy zaznaczałam, że interesuje mnie tylko włączenie przez stronę mobilną, która nie jest dopuszczona przez regulamin (aplikacji nie mam) a Ty mi piszesz, że uruchomienie przez mplay24 ma mi dać gwarancję sukcesu. Dalsza dyskusja nie ma sensu, ja się poddaję :)
 #979630  autor: ign123
 23 lut 2018, 18:02
@biala1991

Ja rozumiem to:
24bis24 pisze:to włącz ten pakiet 6GB przez aplikacje lub mplay24 i nic nie będziesz musiała reklamować.
w ten sposób, że oba wymienione sposoby dają 6GB bez względu na to, co jest napisane w regulaminie. Systemy Play żyją własnym życiem i często na żadne regulaminy się nie oglądają ;)
 #979633  autor: 24bis24
 23 lut 2018, 18:13
biala1991 pisze:Ty mi piszesz, że uruchomienie przez mplay24 ma mi dać gwarancję sukcesu. Dalsza dyskusja nie ma sensu, ja się poddaję
masz rację, nie ma sensu.
Nawet nie próbowałaś sprawdzić na mplay24.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #979653  autor: Gregrin
 23 lut 2018, 19:24
biala1991 pisze:Kilka razy zaznaczałam, że interesuje mnie tylko włączenie przez stronę mobilną, która nie jest dopuszczona przez regulamin (aplikacji nie mam)
Właśnie parę stron wcześniej pisali ze jak ktoś nie ma apki to strona mobilna (nawet na kompie) da rade włączyć pakiet 6GB (3GB chyba tylko kodem). Posty 24bis24 warto dokładnie czytać ;)
playmax pisze:Ja odebrałem już bonus 200 w taryfie PNK Start, mimo to mogę odebrać bonus 500 w Fakcie na tym samym numerze? W regulaminie jest napisane, że tak się nie da, ale wydaje mi się, że na forum ktoś pisał, że jednak da radę?
Ja pisałem że jak się nie odebrało bonusu w play (czyli w taryfie pnk start na której jest się domyślnie po przeniesieniu numeru do play) to fakt jest jedyną taryfą na którą można zmienić i jeszcze ten bonus odebrać (30dni od aktywacji). Jednak jest to pewnie jakieś niedopatrzenie/luka bo w regulaminie jest wyraźnie że zmiana taryfy odbiera prawo do aktywacji bonusu.
  • Strona 6 z 9
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9