DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #979112  autor: LuiN
 21 lut 2018, 17:59
Po naszych redakcyjnych testach, dzięki uprzejmości firmy SanDisk, został nam 64 GB pendrive SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0, który chcemy przekazać jednemu z Forumowiczów w ramach niniejszego konkursu.

Obrazek

Urządzenie to jest o tyle niezwykłe, że wysunąć można z niego zarówno pełnowymiarową wtyczkę USB 3.0, jak i przydatną w świecie mobilnym wtyczkę microUSB. Nie zawodzi przy tym wydajnością i nie straszy rozmiarami – te dodatkowe gigabajty zawsze możecie mieć przy sobie. Naszą recenzję urządzenia znajdziecie pod tym adresem:
http://www.telepolis.pl/artykuly/test-s ... ,1049.html

Obrazek

Jak wygrać SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 64 GB?

Wystarczy napisać w komentarzu jakimi plikami wypełnilibyście jego pamięć?

Każdemu Forumowiczowi przysługuje jedno zgłoszenie, a na Wasze pomysły (w tym te ekstremalnie kreatywne) czekamy do 7 marca. 8 marca ogłosimy zwycięzcę, nagrodę dostarczymy na nasz koszt na wskazany krajowy adres.

Masz w telefonie inne złącze niż microUSB? Cierpliwości, to nie ostatni z naszych konkursów :-)
 #979115  autor: Pragmatyk
 21 lut 2018, 18:20
Bardzo by mi się przydał, często jeżdżę do mamy, która dopomina się o zdjęcia i filmy z wnukami. Nagrywanie tego na płyty już mi się daje we znaki. Tym bardziej, że muszę to enkodować do xvid 480p. Mama ogląda to wszystko na TV z dvd player-a. Ale jej TV ma też USB, więc taki pendrive leżał by u niej na stałe podpięty do TV. Ja nie musiał bym niczego edytować na komputerze, tylko przy kolejnej wizycie dogrywał bym na miejscu z telefonu na ten pendrive kolejne filmy i zdjęcia pociech.

Pliki to by było:
1) Filmy 30mb/s h264
2) Zdjęcia jpg 16Mpix.
 #979116  autor: kaspeed
 21 lut 2018, 18:27
Zdjęciami mojej pięknej żony.Idealnie uzupełni małą pamięć w naszym Hp 2w1:)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #979128  autor: goldenmen
 21 lut 2018, 19:01
przygarnął bym tego San Disk a jego pamięć wypełnił plikami spakowanej strony telepolis, w razie czego gdyby kiedyś telepolis padł to wtedy mógł bym udostepnić kopie zapasową
 #979136  autor: Kryniczanin
 21 lut 2018, 19:14
Ja bym przyjął by przetrzymywać filmy kolejowe mojego autorstwa. Część z nich to absolutnie niepowtarzalne rarytasy jak choćby 10 wagonowy pociąg TLK w Krynicy w 2016 roku. Takiego filmu już nikt nie nakręci gdyż w roku 2017 PKP PLK zmodernizowała stację przesuwając semafory wyjazdowe- obecnie maksymalnie stacja Krynica jest w stanie przyjąć pociąg złożony z ośmiu wagonów.
 #979144  autor: Guciu
 21 lut 2018, 19:43
Wykorzystanie w sposób czysto urlopowy,
na bieżąco przegrywaliśmy zdjęcia i filmy na laptop służbowy.
Wiadomo, że film 4K swoje zajmuje,
jednak telepolis moje życie pendrivem uratuje!
 #979156  autor: SebaK2
 21 lut 2018, 20:39
Ktoś wyżej wspomina o zdjęciach rodzinnych, a ja to bym trzymał na nim zdjęcia i filmy, których raczej rodzinie nie chciałbym pokazywać. Pendrivie mały, idealny żeby mieć przy breloku od kluczy, więc nikt poza mną nie miałby dostępu, hehehe.
Obrazek
Pozdrawiam
 #979160  autor: Ricki1980
 21 lut 2018, 21:25
Wspólnie z żoną oczekujemy na dniach przyjścia na świat naszej córeczki. To byłby super prezent do zapisu zdjęć z jej dorastania jak i jej dwuletniego braciszka. Staram się na bieżąco robić masę zdjęć swoim LG G4, bo to będzie super pamiątka na przyszłość dle naszych dzieci, a taka pamięć USB byłaby super prezentem na bezpieczne przechowywanie wspomnień. Pozdrawiam Przemek.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 #979198  autor: jbe
 22 lut 2018, 08:11
Dla mnie ten pen-drive był by po prostu dodatkową pamięcią na zdjęcia, filmy i inne multimedialne pliki które w tym momencie zajmują mi ponad 70% pamięci w smartphonie. Wiadomo Smartfon ma się zawsze ze sobą więc zawsze zdarzy się jakaś niecodzienna sytuacja by nagrać film, zrobić dobre ciekaw e ujęcie a to zajmuje masę miejsca. W przypadku tego pena na bieżąco robił bym porządek a jednocześnie archiwizował pliki multimedialne do których w każdej chwili miał bym dostęp :D
 #979220  autor: hana80
 22 lut 2018, 10:09
Czym ja bym zapełniła taki pendraviwe ? Na początku tym co większość , zdięcia dzieci jakiś film muzyka do samochodu. Potem maż zapyta czy mam jakis pendrajw bo on musi nagrac cos do pracy a swój( kolejny) zostawił własnie w pracy Więc odepnę mój nowy piękny breloczek od kluczy i dam mężowi ( no dobra nawet jemu przypnę do kluczy ich nie zostawi nigdzie ) a co on tam wrzuci ?? Na pewno to nie będą zdjęcia dzieci -bo to ja już tam wrzuciłam :lol: On wrzuci jakies kalkulacje ,programy do maszyn w firmie oraz multum rzeczy ktore ja uznaje za mało ważne a dla niego sa mega ważne i potrzebne
 #979263  autor: gustaw94
 22 lut 2018, 13:40
W związku z tym, że jestem ciągle w podróży, używałbym go do wielu celów. Jako kopia zapasowa dokumentów, do zgrywania zdjęć i filmów z telefonu oraz to trzymania filmów i seriali off-line, bo na moich trasach PKP Intercity nie oferuje WiFi w wagonach.
 #979306  autor: dagonPL
 22 lut 2018, 16:03
Nagrałbym bardzo długi wywiad z Marcinem Gruszką o tym, jakim liderem w 5; 5,5 i 6G jest P4 :P

Twitter @FonRuchalFest