DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #978844  autor: pit1309
 20 lut 2018, 12:47
Witam. Planuję zmianę telefonu i proszę o pomoc w wyborze urządzenia.

Telefon oprócz standardowych zastosowań będzie służył mi do grania. Najlepiej żeby miał :

- wydajny procesor i grafikę

- B20

- wolałbym aluminiową obudowę ze względu na to że moja córka czasem ogląda na moim telefonie youtube i nie jest zbyt ostrożna, ale w ostateczności może być szkło

- szybkie ładowanie

- ekran 5-6 "

- telefon nowy z gwarancją i favat 23% więc chińskie janusze z allegro i telefony z przedłużenia odpadają

- jak najdłuższe wsparcie producenta

- najlepiej USB C

- na aparacie mi nie zależy bo fotki cykam sporadycznie

Budżet jaki dysponuję to 1700 zł

Jak na razie w oko wpadł mi Honor 9 za 1500 zł
 #978856  autor: aureel
 20 lut 2018, 14:18
Ciężko o jakąś realnie ciekawą alternatywę...
Może Honor 8 Pro 6/64?
większy ekran i pojemniejsza bateria
 #978974  autor: pit1309
 21 lut 2018, 07:28
tomiol pisze:A może jeszcze zestaw gamingowy.
A może zachowasz te swoje nic nie wnoszące złote myśli dla siebie ?

Jak dołożyłbym jeszcze 200 zł do budżetu i wyrwał xiaomi mi mix 2, to będzie to lepsza alternatywa honora 9 warta tych 400 zł różnicy ?
 #979167  autor: Kozik_7X
 21 lut 2018, 22:35
Czy ja wiem... Ten Mi Mix 2 niczym szczególnym się nie wyróżnia, cena jest dosyć wysoka. Może zainteresowałby Cię bardziej Xiaomi Mi 6? To bardzo podobne urządzenie, tylko z mniejszym ekranem (5,15") i z USB 2.0. Cenowo ok. 1600 zł za nówkę z Polski.