DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 30 z 96
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 96
 #978851  autor: Gregrin
 20 lut 2018, 13:57
Pakiet włączyłem ale przy ustawianiu poprawnie taryfy (przypomniało mi się że przechodziłem z faktu do odnowy przez infolinię faktu i od wtedy niepoprawnie musiałem być przeniesiony) włączyli znowu płatny pakiet netu (tym razem 1GB) i w dodatku w odpowiedzi na zgłoszenie wkleili mi dwukrotnie formułkę (żeby umyć od tego ręce) że nie przyznają się do błędu i z łaski zrobią w końcu porządek co też dolało oliwy do ognia.
"Usługi świadczymy dla Pani prawidłowo. Moja firma pozwala jednak wydać w sprawie indywidualną decyzję. Dlatego spełniłem Pani prośbę i uznałem reklamację."
Tak, mam o pakiet 6GB więcej (teraz już 7) ale za darmo dają 18GB więc te 7GB więcej raczej nie ma dla nich dużego znaczenia. Dodatkowo włączając te 6GB uniemożliwili mi przez parę dni na włączenie pakietu minut (nie miałem środków) który powoli zaczynał być potrzebny bo internetu zużywa się mało na tamtym numerze. No i teraz znowu muszę pisać reklamację o zwrot 5zl i nie wiadomo ile znowu to potrwa i co z tego wyniknie a już sporo czasu mi to zajęło + stres znajomej której nagle "zniknęło" 25zl.
 #978891  autor: aster
 20 lut 2018, 16:44
Za stres to jak najbardziej rekompensata musi być. :)

Sam miałem problem z reklamacją w innej taryfie, która trwała wiele tygodni (a niby prosta sprawa bo wcięło pakiet netu kupiony 1 dnia miesiąca po północy tak jak by się już przeterminował).

Po tym wszystkim stwierdziłem, że nie jest to wszystko warte zachodu gdy na stole leży oferta 25zł no limit (= no stress). :)

Generalnie odNowa jest super taryfą i gdyby pojawiła się kilka lat wcześniej to byłby mega-hit. Szczególnie w czasach przedłużania dużego pakietu zakupionych danych jakimś mniejszym pakietem za 5zł, pilnowanie tego wszystkiego, itd. ;)
 #978955  autor: atlantydas
 21 lut 2018, 02:41
neotele pisze:Jeśli masz 0zł na koncie, to nic nie pobierają.
Po 12 kolejnych miesiącach bez płatnej aktywności wyłączają numer.
ale połaczenia przychodzące działają przez te 12 msc?

Czy pakiet 6gb przepada przy migracji np. formula>odNOWA?
 #978976  autor: Johnny
 21 lut 2018, 07:45
atlantydas pisze:
neotele pisze:Jeśli masz 0zł na koncie, to nic nie pobierają.
Po 12 kolejnych miesiącach bez płatnej aktywności wyłączają numer.
ale połaczenia przychodzące działają przez te 12 msc?

Czy pakiet 6gb przepada przy migracji np. formula>odNOWA?
Połączenia przychodzące działają przez 12 miesięcy.
Pakiet internetu przepada przy migracji.
 #979294  autor: polsat090
 22 lut 2018, 15:20
Aktualnie na 2 numerach miałem zrobiony patent na rwk i std w redbull mobile . Pasowało by gdzieś je przenieść aby działał STAn Darmowy i nie trzeba było za wiele płacić słyszałem że w nowej taryfie PLAY Od nowa jest jakaś tam opcja z pakietem sms 100 za 5 zł i trzeba wyslać jednego sms w ciągu miesiąca
 #981200  autor: atlantydas
 04 mar 2018, 13:38
do jakiej taryfy przejść w playu albo co zrobić, aby nie pobierało pieniędzy z konta głównego w przypadku gdy korzystamy z internetu i wyczerpie się nam pakiet danych?

ps. w regulaminie w cenniku pisze 0,12zł za 100 kb a na stronie 0,01zl za 500 kb i tyle pobiera w moi przypadku. Może ktoś wie skąd ta rozbieżność?
 #981208  autor: jarekt
 04 mar 2018, 13:50
Taryfy z lejkiem 32kbit/s (internet zawsze za 0zł) do których możesz migrować:
- PnKLT
- rbmE
- FaktM
- RBM5

oraz nowe taryfy (na razie problematyczna migracja i obsługa - odradzam migrację):
- rbmSM
- rbmSMpl

Taryfy z lejkiem, do których nie można migrować (można tylko przenieść albo kupić starter z taką taryfą):
- RBM7MNP (przeniesienie numeru)
- RBM1
- PnKSurf


No i jest Cennik taryfy OdN (inne taryfikowanie neta) i Regulamin/Cennik Pakietów w OdN (inne taryfikowanie neta).
 #981332  autor: artsky
 05 mar 2018, 08:22
Korzystanie z tego 6GB promocyjnego neta zalicza się jak aktywność?
 #981452  autor: TomekErek
 05 mar 2018, 18:02
na blogu play ktoś zadał takie pytanie i Play4You napisał, że jako, że to jest darmowy pakiet to się nie zalicza do płatnej aktywności.

Ktoś inny napisał, że w zeszłym roku używanie również darmowego pakietu 3GB na lato powodowało, że nie naliczało opłaty ale nie wiadomo czy teraz tez tak bedzie wiec lepiej dla świętego spokoju raz na miesiąc zadzwonić gdzie np. na infolinię Plusa na 601 102 601 na dosłownie czy 2 sekundę - tak aby pobrało z konta 1 czy 2 grosze i już warunek płatnej aktywności spełniony :D
 #981477  autor: zoltan666
 05 mar 2018, 19:45
artsky pisze:Korzystanie z tego 6GB promocyjnego neta zalicza się jak aktywność?
Raczej tak. Jeżeli będziesz korzystać tylko z tego pakietu bez żadnej innej płatnej aktywności to sprawdź 5 dni przed końcem okresu rozliczeniowego, czy masz w Play24 wiadomość o możliwości pobrania opłaty 2 zł. Mnie w lutym opłaty nie pobrało, a poza aktywacją i korzystaniem z pakietu korzystałem jedynie ze stanu darmowego (smsy).
 #983596  autor: Loko_Poko
 15 mar 2018, 10:08
Witam. Mam małe pytanie. Co w przypadku kiedy doładuje konto za 5 zł i wykupie pakiet 1GB. Na koncie pozostanie mi 0zl. Internet bede wykorzystywał sporadycznie raz na kilka miesięcy. Czy tym sposobem pobiorą mi jakąś opłatę lub wyzerują mi konto? Potrzebuje tego tylko do internetu jako opcje awaryjną. Jak długo pociągnę tym sposobem?
 #983602  autor: Johnny
 15 mar 2018, 10:49
Opłaty nie pobiorą bo nie będzie z czego pobrać ( konto 0zł)
Jak będziesz miał włączony stan darmowy to po miesiącu go wyłączą (ale Ciebie to nie interesuje chyba).
Tak możesz użytkować aż zużyjesz cały pakiet.
Jeśli byś nie użył karty przez rok ani razu wtedy Ci odłączą numer.
 #983604  autor: Loko_Poko
 15 mar 2018, 10:57
Dzieki za odpowiedz. Podsumowując muszę tylko pamiętać aby conajmniej raz w roku skorzystać z pakietu internetu i nic mi nie wyłączą? A jak doładuje konto np za 6 miesięcy to nie pobiorą zaległych 6x2 zł?. SD mnie nie interesuje. SIM bedzie w modemie jako opcja awaryjna na działkę.
 #983614  autor: Johnny
 15 mar 2018, 11:19
Zaległych nie pobiorą. Ale po doładowaniu już będziesz musiał pilnować, żeby co miesiąc wykazać jakąś aktywność na tym numerze.
 #983748  autor: Gregrin
 15 mar 2018, 19:32
Loko_Poko pisze:Spoko doładuje za 5 zł wykupie pakiet 1GB za 5 zł i znów bedzie 0zl na koncie.
Pamiętaj ze dodatkowo trwa promocje 6GB co miesiąc do maja.
 #984486  autor: Maciej Loret
 19 mar 2018, 21:06
Witam,

wyłączył się stan darmowy i nie można włączyć go z powodu braku środków na koncie - przelew wysłałem ale dojdzie dopiero jutro.
Z jakiego powodu stan darmowy wyłączył się? Jaki musi być min. stan konta by uruchomić "stan darmowy"?
Jestem prawie pewien że niewielka kwota na koncie głównym była jakiś czas temu, w historii konta nie ma żadnych zrealizowanych płatnych usług...
W innym telefonie z taryfą odNOWA nie mam tych problemów...?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
  • Strona 30 z 96
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 96
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 96