DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #894285  autor: Swir_93
 03 lis 2016, 23:16
Mam problem którego za bardzo nie potrafię rozgryść mianowicie pekł mi wyświetlacz w moim lg g5 pęknięcie znajduje się przy lewej krawędzi wyświetlacza i ma kształt haczyka długości około 1,5 cm. Nie mam zielonego pojęcia kiedy pękł ale na pewno nie upadł wyciągnąłem fona z kieszeni i dopiero się zorientowałem że coś jest nie tak! W kieszeni nic poza telefonem się nie znajdowało. Mam usługę ochrona wyświetlacza w orange za 5 zł na miesiąc ale czytam że to jest jakieś oszustwo i same negatywne opinie. Przeglądając różne fora dowiedziałem się że odrzucają reklamacje argumentując że na telefon nie działało" nagłe działanie mechanicznej siły zewnętrznej "
I teraz moje pytanie do was jak zadzwonię że chce zgłosić szkodę jak mam powiedzieć, jakie słowa dobrać aby mi uznali moją szkodę?
 #978535  autor: pbbablin
 18 lut 2018, 21:03
Czy tu podobnie jak teraz w Play mimo iż się płaci ubezpieczenie wyświetlacza 5 zł co miesiąc. To jeszcze trzeba płacić 90 zł ta transport kuriera i diagnostykę. A w Neonecie samemu wysłać.
 #979920  autor: pbbablin
 25 lut 2018, 17:18
Włąśnie płacimy ubezpieczenie A oni mówią ze za mało. Człowiek płaci tyle co żądają i nie powinni więcej wołać i to ponad 400 zł a ubezpieczenie było na 600 brutto.