DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 172 z 187
  • 1
  • 170
  • 171
  • 172
  • 173
  • 174
  • 187
 #978424  autor: DarekM
 18 lut 2018, 14:57
Obecnie kończy mi się abonament rodzinny za 99 zł. Teraz szukam najlepszej oferty nolimit z internetem min. 5GB. Może być na 2 lub 3 numery. Co da się wyciągnąć?
 #978455  autor: maciek81
 18 lut 2018, 16:03
gregmar pisze:
maciek81 pisze:Witam,
Mam Abo rodzinny za 90 zł obecnie, na 3 numery, no limit i 20 GB neta.
W salonie mi oferują wg nowej oferty 80 zł ale tylko 12GB.
Umowa ważna do 1 kwietnia.
Po wypowiedzeniu można uzyskać coś korzystniej?
Wypowiedzenie to podstawa, i później kontakt z DUK 2609 jak sami nie zadzwonią.
Wczoraj w APS Plusa pani mnie poinformowała że wypowiedzenie u nich w salonie mogę złożyć dopiero przed rozpoczęciem ostatniego okresu rozliczeniowego, bo ma zostać zachowany miesięczny okres, a nie dłuższy... ;-) większej bzdury dawno nie słyszałem, ale szkoda mi było tracić czasu, bo pani się uparła że nie może w systemie wystawić i koniec. Pewnie nie chciała sobie w punkcie psuć statystyk...
Pytanko teraz, można listowanie na jakiś adres skr. pocztowej wysłać rezygnację, jeśli tak to na jaki?
umowa ważna jednak do 14 kwietnia.
 #978469  autor: gregmar
 18 lut 2018, 17:17
maciek81 pisze:
gregmar pisze:
maciek81 pisze:Witam,
Mam Abo rodzinny za 90 zł obecnie, na 3 numery, no limit i 20 GB neta.
W salonie mi oferują wg nowej oferty 80 zł ale tylko 12GB.
Umowa ważna do 1 kwietnia.
Po wypowiedzeniu można uzyskać coś korzystniej?
Wypowiedzenie to podstawa, i później kontakt z DUK 2609 jak sami nie zadzwonią.
Wczoraj w APS Plusa pani mnie poinformowała że wypowiedzenie u nich w salonie mogę złożyć dopiero przed rozpoczęciem ostatniego okresu rozliczeniowego, bo ma zostać zachowany miesięczny okres, a nie dłuższy... ;-) większej bzdury dawno nie słyszałem, ale szkoda mi było tracić czasu, bo pani się uparła że nie może w systemie wystawić i koniec. Pewnie nie chciała sobie w punkcie psuć statystyk...
Pytanko teraz, można listowanie na jakiś adres skr. pocztowej wysłać rezygnację, jeśli tak to na jaki?
umowa ważna jednak do 14 kwietnia.
Pewnie, możesz wysłać na adres z faktury z dopiskiem Bok i koniecznie zaznacz w wypowiedzeniu, że rozwiazujesz umowę na koniec okresu umownego.
Mi kiedyś chcieli wcześniej rozwiązać tak wypowiedzianą umowę bo jakiś "zdolny" nie zaznaczył że na koniec umowy, ale zadzwonili sami się upewnić i sprawę załatwiłem. Trzeba uważać bo kombinują.
Teraz mam jeszcze 5 miesięcy do końca a już sami dzwonili z przedłużeniem i było duże zdziwienie jak podziękowałem i że w tym roku nie skorzystam z przedłużenia.
 #978484  autor: Boski2
 18 lut 2018, 18:23
Witam państwa!
Mam trzy miesiące do zakończenia mojego abonamentu obecnie za 29 zł. za no limit rozmowy i sms/msm.
Żonie zostały trzy doładowania do zakończenia mixa po 30 zł./sztuka.
Do tego syn ma stary rzadko używany numer w Play za 1 zł. abonamentu ichciałbym przejść do plusa z tym numerem.
Co można ciekawego dostać na trzy numery w abo na no limit rozmowy i sms/mms i może być dodatkowo jakiś telefon choć nie musi.
pozdro
 #978491  autor: MikiQQ
 18 lut 2018, 19:10
Wejdź na stronę i zobacz nowe taryfy. Za drugi i każdy następny masz 50% rabatu.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 #978558  autor: kowal2200
 18 lut 2018, 22:54
maciek81 pisze:
gregmar pisze:
maciek81 pisze:Witam,
Mam Abo rodzinny za 90 zł obecnie, na 3 numery, no limit i 20 GB neta.
W salonie mi oferują wg nowej oferty 80 zł ale tylko 12GB.
Umowa ważna do 1 kwietnia.
Po wypowiedzeniu można uzyskać coś korzystniej?
Wypowiedzenie to podstawa, i później kontakt z DUK 2609 jak sami nie zadzwonią.
Wczoraj w APS Plusa pani mnie poinformowała że wypowiedzenie u nich w salonie mogę złożyć dopiero przed rozpoczęciem ostatniego okresu rozliczeniowego, bo ma zostać zachowany miesięczny okres, a nie dłuższy... ;-) większej bzdury dawno nie słyszałem, ale szkoda mi było tracić czasu, bo pani się uparła że nie może w systemie wystawić i koniec. Pewnie nie chciała sobie w punkcie psuć statystyk...
Pytanko teraz, można listowanie na jakiś adres skr. pocztowej wysłać rezygnację, jeśli tak to na jaki?
umowa ważna jednak do 14 kwietnia.
W zasadzie bardzo dobrze Ci powiedziała, gdyż po złożeniu wypowiedzenia numer zostanie wyłączony na koniec następnego, pełnego okresu rozliczeniowego bez względu na to kiedy podpisywałeś umowę, czyli jeżeli kończy Ci się umowa 14 kwietnia a okres rozliczeniowy masz np. od 25 każdego miesiąca to powienieś złożyć wypowiedzenie po 25 lutego ale do 24 marca.
 #978660  autor: torre24
 19 lut 2018, 13:59
MikiQQ pisze:W zasadzie bardzo dobrze Ci powiedziała, gdyż po złożeniu wypowiedzenia numer zostanie wyłączony na koniec następnego, pełnego okresu rozliczeniowego bez względu na to kiedy podpisywałeś umowę, czyli jeżeli kończy Ci się umowa 14 kwietnia a okres rozliczeniowy masz np. od 25 każdego miesiąca to powienieś złożyć wypowiedzenie po 25 lutego ale do 24 marca.
Bzdury opowiadasz. APS-y nie chcą przyjmować wypowiedzeń wcześniej ale jest taka możliwość. Sam miałem taką sytuację, trzy podejścia do lady, awanturka i przyjęli (pół roku przed końcem umowy). Nie należy się uginać.
MikiQQ pisze:Wejdź na stronę i zobacz nowe taryfy. Za drugi i każdy następny masz 50% rabatu.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
Dlaczego proponujesz umowę z opłatą 100 zł (piszę 100 bo to jedyny porównywalny abonament do Miśka) kiedy to samo ma w Plushu za 60 zł i już napisane to było post wyżej? Bo 6 dyszek w Plusie to tylko z 2 GB internetu na numer więc nieciekawie. I bez tekstów typu "dużo zachodu z przeniesieniem numerów"... :-)
 #978678  autor: rodrigoXXL
 19 lut 2018, 15:28
torre24 pisze:
MikiQQ pisze:W zasadzie bardzo dobrze Ci powiedziała, gdyż po złożeniu wypowiedzenia numer zostanie wyłączony na koniec następnego, pełnego okresu rozliczeniowego bez względu na to kiedy podpisywałeś umowę, czyli jeżeli kończy Ci się umowa 14 kwietnia a okres rozliczeniowy masz np. od 25 każdego miesiąca to powienieś złożyć wypowiedzenie po 25 lutego ale do 24 marca.
Bzdury opowiadasz. APS-y nie chcą przyjmować wypowiedzeń wcześniej ale jest taka możliwość. Sam miałem taką sytuację, trzy podejścia do lady, awanturka i przyjęli (pół roku przed końcem umowy). Nie należy się uginać.
..............................................................

JESLI CHCECIE WYMUSIC NA PLUSIE LEPSZA OFERTE TO PO CO SPACEROWAC DO APSOW CZY SALONOW.. WYSTARCZY POJSC DO KONKURENTA ZLOZYC WNIOSEK O PRZENIESIENIE NUMERU NA KARTE DANEJ FIRMY A ZADZWONI TEL Z DZIALU REZYGNACJI PISEMNYCH POLKOMTELA I POKAZA SIE DUZO LEPSZE OFERTY.. JA SAM ZROBILEM TAK, I NIE MUSIALEM ZNOSIC HUMORKOW PANIENKI W APSIE... SPRAWA ZALATWIONA TELEFONICZNIE.. :) :) :) :) :) :) :) :) I BEZ NERWOW
 #978679  autor: torre24
 19 lut 2018, 15:29
rodrigoXXL pisze:
torre24 pisze:
MikiQQ pisze:W zasadzie bardzo dobrze Ci powiedziała, gdyż po złożeniu wypowiedzenia numer zostanie wyłączony na koniec następnego, pełnego okresu rozliczeniowego bez względu na to kiedy podpisywałeś umowę, czyli jeżeli kończy Ci się umowa 14 kwietnia a okres rozliczeniowy masz np. od 25 każdego miesiąca to powienieś złożyć wypowiedzenie po 25 lutego ale do 24 marca.
Bzdury opowiadasz. APS-y nie chcą przyjmować wypowiedzeń wcześniej ale jest taka możliwość. Sam miałem taką sytuację, trzy podejścia do lady, awanturka i przyjęli (pół roku przed końcem umowy). Nie należy się uginać.
..............................................................

JESLI CHCECIE WYMUSIC NA PLUSIE LEPSZA OFERTE TO PO CO SPACEROWAC DO APSOW CZY SALONOW.. WYSTARCZY POJSC DO KONKURENTA ZLOZYC WNIOSEK O PRZENIESIENIE NUMERU NA KARTE DANEJ FIRMY A ZADZWONI TEL Z DZIALU REZYGNACJI PISEMNYCH POLKOMTELA I POKAZA SIE DUZO LEPSZE OFERTY.. JA SAM ZROBILEM TAK, I NIE MUSIALEM ZNOSIC HUMORKOW PANIENKI W APSIE... SPRAWA ZALATWIONA TELEFONICZNIE.. :) :) :) :) :) :) :) :) I BEZ NERWOW
Co dostałeś?
 #978681  autor: MikiQQ
 19 lut 2018, 15:29
torre24 pisze:
MikiQQ pisze:W zasadzie bardzo dobrze Ci powiedziała, gdyż po złożeniu wypowiedzenia numer zostanie wyłączony na koniec następnego, pełnego okresu rozliczeniowego bez względu na to kiedy podpisywałeś umowę, czyli jeżeli kończy Ci się umowa 14 kwietnia a okres rozliczeniowy masz np. od 25 każdego miesiąca to powienieś złożyć wypowiedzenie po 25 lutego ale do 24 marca.
Bzdury opowiadasz. APS-y nie chcą przyjmować wypowiedzeń wcześniej ale jest taka możliwość. Sam miałem taką sytuację, trzy podejścia do lady, awanturka i przyjęli (pół roku przed końcem umowy). Nie należy się uginać.
MikiQQ pisze:Wejdź na stronę i zobacz nowe taryfy. Za drugi i każdy następny masz 50% rabatu.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
Dlaczego proponujesz umowę z opłatą 100 zł (piszę 100 bo to jedyny porównywalny abonament do Miśka) kiedy to samo ma w Plushu za 60 zł i już napisane to było post wyżej? Bo 6 dyszek w Plusie to tylko z 2 GB internetu na numer więc nieciekawie. I bez tekstów typu "dużo zachodu z przeniesieniem numerów"... :-)
Za 100 ma internet bez limitu.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 #978682  autor: torre24
 19 lut 2018, 15:32
MikiQQ pisze:
torre24 pisze:
MikiQQ pisze:W zasadzie bardzo dobrze Ci powiedziała, gdyż po złożeniu wypowiedzenia numer zostanie wyłączony na koniec następnego, pełnego okresu rozliczeniowego bez względu na to kiedy podpisywałeś umowę, czyli jeżeli kończy Ci się umowa 14 kwietnia a okres rozliczeniowy masz np. od 25 każdego miesiąca to powienieś złożyć wypowiedzenie po 25 lutego ale do 24 marca.
Bzdury opowiadasz. APS-y nie chcą przyjmować wypowiedzeń wcześniej ale jest taka możliwość. Sam miałem taką sytuację, trzy podejścia do lady, awanturka i przyjęli (pół roku przed końcem umowy). Nie należy się uginać.
MikiQQ pisze:Wejdź na stronę i zobacz nowe taryfy. Za drugi i każdy następny masz 50% rabatu.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
Dlaczego proponujesz umowę z opłatą 100 zł (piszę 100 bo to jedyny porównywalny abonament do Miśka) kiedy to samo ma w Plushu za 60 zł i już napisane to było post wyżej? Bo 6 dyszek w Plusie to tylko z 2 GB internetu na numer więc nieciekawie. I bez tekstów typu "dużo zachodu z przeniesieniem numerów"... :-)
Za 100 ma internet bez limitu.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
12 GB i lejek 1 Mbit/s. W Plushu 10 GB na dzień dobry (i rośnie do 20 GB ze stażem) lub od razu 15 GB przy umowie terminowej.
Do tego numer żony ma w mixie, syna mało używany w Play. Można przypuszczać, że zużycie internetu na tych numerach jest niewielkie.
 #978750  autor: Boski2
 19 lut 2018, 20:44
A ja myślałem MikiQQ że ty mi proponowałeś plusha a nie plusa i kazałeś wejsć na strone plusha.
NA plusa nie wchodze, plush mnie zainteresował i to mocno. Poczekam do końća umów do maja i zmiana na plusha.
Dzięki torre24 za troske. :), pozdro
 #978992  autor: Adam P
 21 lut 2018, 08:56
Witam,

za miesiąc kończy mi się umowa. Zadzwonił do mnie człowiek z działu utrzymania klienta i zaproponował mi takie oto warunki (nie chciałem płacić więcej, niż obecnie i do tego pozyskać jakiś dobry, fajny telefon - obecnie płacę 99,99 zł):

abonament 40 zł, w tym:
-nielimitowane rozmowy i sms
-120 min na wykonywanie połączeń międzynarodowych (do UE)
-4 GB Netu + 36 GB w pakiecie dodatkowym (do wykorzystanie na przestrzeni trwania umowy)

Do tego Samsung Galaxy S8 za 3068 zł łącznie.

Pytanie brzmi czy ta oferta jest akceptowalna w świetle dzisiejszych czasów i posiadanej wiedzy?
Z góry dziękuję za pomoc!
 #979010  autor: torre24
 21 lut 2018, 10:28
Plush - abonament 25 zł (oszczędzasz 15 zł/mies.), S8 np. w Mediaexpert 2998 zł (oszczędzasz 70 zł). Razem 460 zł (390 na abonamencie w ciągu 26 miesięcy i trochę na telefonie). Bez chodzenia i kombinowania. I masz więcej internetu.
A jakbyś chciał pokombinować to jest jeszcze promocja z płatnością Visa Checkout w Mediaexpert - kolejne 150 zł do zaoszczędzenia.
Linki:
https://www.mediaexpert.pl/lista,samsun ... 1519203600
http://www.jakoszczedzic.pl/2018/02/150 ... xpert.html
 #979043  autor: boy
 21 lut 2018, 12:35
Adam P pisze:Witam,

za miesiąc kończy mi się umowa. Zadzwonił do mnie człowiek z działu utrzymania klienta i zaproponował mi takie oto warunki (nie chciałem płacić więcej, niż obecnie i do tego pozyskać jakiś dobry, fajny telefon - obecnie płacę 99,99 zł):

abonament 40 zł, w tym:
-nielimitowane rozmowy i sms
-120 min na wykonywanie połączeń międzynarodowych (do UE)
-4 GB Netu + 36 GB w pakiecie dodatkowym (do wykorzystanie na przestrzeni trwania umowy)

Do tego Samsung Galaxy S8 za 3068 zł łącznie.

Pytanie brzmi czy ta oferta jest akceptowalna w świetle dzisiejszych czasów i posiadanej wiedzy?
Z góry dziękuję za pomoc!
Tez mnie interesuje podobna oferta ale chciałbym płacić raty za telefon operatorowi. Flagowiec na dwa lata i abonament no limit, co polecacie?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 #979856  autor: lodyga
 25 lut 2018, 10:28
Witam,

jako kompletnie zielona w PLusie proszę o pomoc.
Tato ma nr w PLusie za 49.99 zł. Moim zdaniem w dzisiejszych czasach to dużo za dużo .
UMowa skończyła się w grudniu 2017 lub na początku 2017. Na pewno jest już po umowie.

Interesuje mnie przejście na PlushAbo 25 zł opcja niebieska.
CO teraz muszę zrobić? Iść do salonu z wypowiedzeniem? I napisać że rozwiązuje itp ale wiadomo jest to miesięczne rozwiazanie i zaznaczyć że chcę przejść na PLush abo czy jak?
  • Strona 172 z 187
  • 1
  • 170
  • 171
  • 172
  • 173
  • 174
  • 187
  • 1
  • 170
  • 171
  • 172
  • 173
  • 174
  • 187