DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 2 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
 #978202  autor: p2225
 17 lut 2018, 18:01
@mp107 dobry pomysł z tą mobilną wersją. Jestem za, byleby nie była "wykastrowana" względem wersji na PC.
Mam nadzieję, że najbardziej zaangażowani w forum będą mieli możliwość przetestowania strony przed oficjalnymi zmianami. ;)

5G3600+4CA+QAM256+MIMO4x4:
https://www.speedtest.net/pl/android/9862555658.png
 #978205  autor: Ron
 17 lut 2018, 18:10
Większe litery i poszerzenie całego forum. Przy tych reklamach po bokach wszystko się zlewa i jest takie małe.
 #978283  autor: Pabloz
 17 lut 2018, 21:56
Kolejny problem z czasem: link
1. Dlaczego teoretycznie starszy post znalazł się wyżej?
2. Dlaczego dla pierwszego postu jest podany czas w minutach od jego dodania a dla drugiego podany jest konkretny czas (mimo że też nie upłynęła godzina od jego dodania)?

Lista telefonów z obsługą WiFi Calling (VoWiFi) i VoLTE w Polsce: https://wificalling-volte.pl/
 #978286  autor: ReVoLTEa
 17 lut 2018, 22:03
Zbyt ograniczone możliwości dla avatarów, ciężko to "sprasować" do tak małych objetości jakich wymagacie, dopuście większe.
 #978359  autor: pakierhakierxd
 18 lut 2018, 10:36
Dodanie opcji łączenia postów ,tapatalk zawsze za darmo ;)

Pozdrawiam :)
 #978369  autor: Remington
 18 lut 2018, 11:20
Wyłączenie opcji "podpis", bo to głównie siedlisko reklam lub wszelakich innych treści bardziej rzucających się w oczy niż treść postów.
 #978372  autor: forum_tg
 18 lut 2018, 11:37
Albo zablokowanie ilości znaków w podpisie oraz że nie może to być link.
 #978373  autor: Gregrin
 18 lut 2018, 11:42
A ja nie wiem co przeszkadza jakiś referencyjny link lub adres strony/bloga jeśli autor pisze sensowne posty ?? Moim zdaniem ważne jest tylko żeby w podpisie nie było dużych banerów czy grafik.
 #978377  autor: Morvius
 18 lut 2018, 11:59
@Gregrin tak, ale referencyjny link do tematów związanych z telekomunikacją wygląda lepiej od linku do braveranu czy usług bankowych.

Klasyczny obserwator wątku.
 #978380  autor: Remington
 18 lut 2018, 12:09
Gregrin pisze:Moim zdaniem ważne jest tylko żeby w podpisie nie było dużych banerów czy grafik.
Otóż to. Patrząc na post Morviusa bardziej rzuca się w oczy jego podpis niż to co miał do powiedzenia :P.

Dlatego póki nie zostałem modem, miałem w ustawieniach wyłączone wyświetlanie cudzych podpisów :) Nowe obowiązki wymusiły jednak bym widział podpisy. Nie rozumiem w sumie, po co są te podpisy, ale skoro jest na nie zapotrzebowanie to można je ograniczyć - na liczbę znaków, brak formatowań, tagów html itd.
 #978385  autor: Morvius
 18 lut 2018, 12:18
Przecież mój podpis nie jest powiększony :P Zmieniony jest tylko wariant kolorystyczny i pogrubiona czcionka. :)

Klasyczny obserwator wątku.
 #978387  autor: Remington
 18 lut 2018, 12:27
Kolorki zwracają uwagę. A ten czerwony jakbyś komuś groził tym iOS-em :D.

Kolejny postulat: Dla modów możliwość odpowiadania na zgłoszenie, ponieważ teraz możemy tylko je zamykać, a gdy chcemy odpowiedzieć musimy pisać standardowe PW. Obecne rozwiązanie nie sprzyja przekazywaniu informacji zwrotnej.

Co więcej, autor zgłoszenia mógłby widzieć status swoich zgłoszeń. Obecnie wpadają one w czarną dziurę (autor po wysłaniu zgłoszenia nic nie wie).
 #978389  autor: Gregrin
 18 lut 2018, 12:36
Tez wydaje mi się ze to co kto ma w podpisie (jakie ma hobby itp.) dopóki to nie przeszkadza graficznie nie powinno być ograniczane jeśli to są legalne treści i odpowiednio opisane a nie jakaś próba oszustwa.

PS. Przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł. Wiele postów cierpi na powtarzające się pytania i braku odpowiedzi w pierwszym poście. Moze można by dodać jakiś przycisk który zgłaszałby dodanie odpowiedzi na pytanie użytkownika do pierwszego posta w jego sekcji Q&A żeby nie modyfikować posta tylko uzupełniać go o kolejne szczegóły ?
Remington pisze:Kolejny postulat: Dla modów możliwość odpowiadania na zgłoszenie, ponieważ teraz możemy tylko je zamykać, a gdy chcemy odpowiedzieć musimy pisać standardowe PW. Obecne rozwiązanie nie sprzyja przekazywaniu informacji zwrotnej.

Co więcej, autor zgłoszenia mógłby widzieć status swoich zgłoszeń. Obecnie wpadają one w czarną dziurę (autor po wysłaniu zgłoszenia nic nie wie).
Świetny pomysł. Chociaż jest info o zamknięciu zgłoszenia na maila to nie ma tam wpisanego efektu (temat zamknięty, postu usunięty, nic nie zrobione ;)). No i wiadomość na forum z efektem pracy modów pasuje bardziej niż mail.
 #978473  autor: jarekb11
 18 lut 2018, 17:35
A ja mam takie małe spostrzeżenie:
Na forum sprzętowym ,w dziale "Android OS" są 4 poddziały
HTC
LG,
Samsung,
Sony
Czy tylko te 4 marki telefonów mają system android?? w każdym razie tak to wygląda.
Poza tym są osobne działy dla tych marek ,więc po co te poddziały ? trochę tego nie rozumiem.


A i jeszcze jedn o mi się nasunęło:
Dla czego są działy

Apple i iOS
BlackBerry
Huawei i Honor
LG
Motorola
Nokia
Samsung
Sony
a nie ma tak popularnych marek jak OPPO i vivo czy Xiaomi? nie mowie już o ZTE,Asus ,Umi i innych
 #978564  autor: jurak
 19 lut 2018, 00:42
Może by tak w końcu dostosować forum dla tapatalka.. Obecnie jak na tak tematyczne forum jest to niedogodność nie do pomyślenia
 #978582  autor: Morvius
 19 lut 2018, 09:02
@jarekb11 po to tu jesteśmy aby z Wami rozmawiać i właśnie takie cenne wskazówki wyłapywać. :)

Klasyczny obserwator wątku.
 #978626  autor: Przemix
 19 lut 2018, 12:07
Edycja pierwszego wpisu po dłuższym czasie - jest wiele fajnych poradników i użytkownicy chcą je uaktualniać a nie mogą. Reszta jak wygląd czy zła godzina na forum to mi nie stanowi, treść jest najważniejsza
 #978673  autor: Morvius
 19 lut 2018, 15:02
Hej! Zebrałem Wasze pierwsze 25 postulatów i przekazuję je wyżej. Zapraszam po dopisywanie kolejnych. :smt006

Klasyczny obserwator wątku.
  • Strona 2 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7