Telekomunikacja jak na dłoni

KOSZ

Tu przenoszone są na 14 dni nic nie wnoszące do dyskusji posty z innych działów.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: Darmowy Internet LTE w Red Bull Mobile 5 (koniec w RBM7M

Postprzez Gryfolud » 14 lut 2018, o 17:33

@kolor100 Napiszę wszystko jak ma wyglądać w wordzie i zamieszczę link do pobrania dokumentu jak mi samej uda się wszystko zrobić tak jak mi mili Panowie, którym tutaj też dziękuje za pomoc w wiadomościach prywatnych i tutaj na forum pomogli bardzo, bardzo dziękuje jeszcze raz :smt008

Treść wypowiedzi nie dotyczy tematu dyskusji. Morvius
Gryfolud
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez krychu3 » 14 lut 2018, o 18:01

to nie forum psychologiczne tylko wątek dotyczący usługi :)
ps. nic odkrywczego nie ma w dilu,to co tutaj piszą to w 50% mi się szczerze przydało do dobrego działania ;-)

krychu3
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: S8
Sieć: Play

Postprzez ign123 » 14 lut 2018, o 18:31

Puk, puk, czy jest tu jakiś moderator? :)

Jest jest, tylko sam jeden nie jest w stanie być wszędzie. Morvius
:smt006
ign123
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: [Play] Jednodniowe promocje doładowań przez Facebooka i

Postprzez surface123 » 14 lut 2018, o 19:31

Ps

Jarku, masz chyba oszukańczy opis...

Ja na Allegro widze Tidala na 3 miesiace za 1 zł... np:

http://allegro.pl/tidal-hifi-3-miesiace ... 37237.html

Czymś sie rozni od tego Twojego generowanego kodu... ??

surface123
Spamer ;)
Spamer ;)

Re: [Play] Jednodniowe promocje doładowań przez Facebooka i

Postprzez jarekt » 14 lut 2018, o 19:43

surface123 napisał(a):Jarku, masz chyba oszukańczy opis...
Ja na Allegro widze Tidala na 3 miesiace za 1 zł... np:
http://allegro.pl/tidal-hifi-3-miesiace ... 37237.html
Czymś sie rozni od tego Twojego generowanego kodu... ??

Po pierwsze, chyba Ci się wątki pomyliły (ten jest o jednodniowych promocjach doładowań).
Po drugie, na aukcji jest Tidal Hi-Fi (ja oferuję Tidala Premium).
Po trzecie, Tidal Premium na 3 miesiące kosztuje zgodnie z cennikiem 60zł bez 3 groszy.
Po czwarte, ja nie sprzedaję tylko się wymieniam.
Po piąte, nie pomawiaj ("oszukańczy opis").
Po szóste, generator ciągnie dużo prądu (komputer zajmuje całe boisko do siatkówki).
Po siódme, przetrzyj sobie okulary albo idź do okulisty.

Za każdy 1 kod na 1GB (wygenerowany z 2 kodów z 2 paragonów) z promocji McDonald's dam jeden unikalny kod na darmowego Tidala Premium na 3 miesiące (wartość 59,97zł) viewtopic.php?f=22&t=91434&start=285#p977064
jarekt
Spamer ;)
Spamer ;)

Re: Najtańszy no limit 19.90 Premium mobile

Postprzez knopek » 14 lut 2018, o 21:41

wystarczy podać swój nr tel i zamówić kuriera który przybędzie z umową i z kartą sim i to tyle

w razie czego odpowiem na pytania bo mam tą sieć od jakiegoś roku...
knopek
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Dorotea » 14 lut 2018, o 22:58

@Gryfolud
Przez ten czas, który zmarnowałaś na pisanie i żebranie mogłabyś doczytać parę stron, a dowiedziałabyś się czego trzeba. Mnie tez Jarek zbył (tekstem o suszarce), ale nie gniewam się, bo rozumiem chłopinę, ile razy można pisać w kółko to samo... :)

Dorotea
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Model telefonu: Samsung
Sieć: a2mobile, Orange, Play, Red Bull Mobile, Fakt Mobile, Virgin Mobile, T-Mobile

Postprzez jarekt » 14 lut 2018, o 23:04

@Dorotea, to było w formie żartobliwej, że niby mocna suszarka mocno rozwiewa... nie włosy tylko Twoje wątpliwości. Ale jak żart był za ostry to przepraszam.
Ja mogę w kółko o tym samym pisać i nie mam z tym problemu więc nie chodziło mi o pozbycie się Ciebie.

Za każdy 1 kod na 1GB (wygenerowany z 2 kodów z 2 paragonów) z promocji McDonald's dam jeden unikalny kod na darmowego Tidala Premium na 3 miesiące (wartość 59,97zł) viewtopic.php?f=22&t=91434&start=285#p977064
jarekt
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez jarekt » 14 lut 2018, o 23:19

Bonus 70% na Walentynki ode mnie :)

jarekt
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez iphoneski » 14 lut 2018, o 23:22

@Gryfolud otrzymanie pomocy nie boli, a przeczytanie kilku stron i dojście do wszystkiego własną pracą najwyraźniej tak.

iphoneski
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: [Orange] Przedłużenie umowy - cd.2.

Postprzez lucano1 » 15 lut 2018, o 10:39

Panowie, to że ktoś dostał max 19,99zł nie daje mi odpowiedzi na pytanie czy to był max dla niego i się poddał. Na podstawie opinii jednej osoby nie można powiedzieć wiele stąd moje pytanie czy ktoś może się podzielić swoimi negocjacjami przy takim abonamencie. Nie chce mi się skladac wypowiedzenia po to, żeby przyjanuszyc 2zł. W dodatku sa, użyłeś słowa "prawdopodobnie" co jest slabym gwarantem :-)
Wiekszosc pytan tutaj to oferty indywidualne z kilkoma numerami i mieszaniem usług (neostrada, tv itp.).

lucano1
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez reggie » 15 lut 2018, o 10:53

lucano1 napisał(a):Panowie, to że ktoś dostał max 19,99zł nie daje mi odpowiedzi na pytanie czy to był max czy tez nie a żeby skladac wypowiedzenie i walczyc o cos chciałbym się wlasnie tego dowiedzieć.

Przecież gdyby ktoś dostał za mniej niż 19,99zł netto, to by o tym napisał, a skoro nie ma takiej osoby, to przyjąć należy, że to właśnie jest max w ofercie firmowej.
lucano1 napisał(a):W dodatku to glos tylko jednej osoby i nie chce się opierać tylko na tej podstawie, stad moje pytanie z nadzieja ze wypowie się ktoś jeszcze. W dodatku sa, użyłeś słowa "prawdopodobnie" co jest slabym gwarantem.

Nie oczekuj litanii wypowiedzi w ofercie firmowej, bo po prostu z założenia operatora jest ona droższa niż indywidualna, dlatego ludzie z niej nie korzystają albo inni (tak, jak ja) przechodzą do oferty indywidualnej żeby płacić znacznie mniej (nawet kosztem braku faktury z nipem).
Skoro nie ma wypowiedzi o niższym abo firmowym niż 19,99zł to własnie prawdopodobnie nie ma już większych rabatów. Co tutaj jeszcze wyjaśniać i gwarantować?
lucano1 napisał(a):Wiekszosc pytan tutaj to oferty indywidualne z kilkoma numerami i mieszaniem usług

Nie do końca - większość osób przedłuża w ofercie only sim, a kilka numerów bierze się stąd, że dochodzi rabat za łączenie usług i wtedy abo wychodzi za jakieś śmieszne pieniądze (kilka złotych miesięcznie).

Mam propozycję - złóż wypowiedzenie albo wniosek o przeniesienie numeru do innej sieci.
Po kontaktach z DUK Orange podziel się z innymi swoimi doświadczeniami oraz ofertą, którą udało się wynegocjować. Sam przekonasz się o max rabatach firmowych ale też kolejni skorzystają z takich porad i będzie więcej wiadomo, co można dostać w ofercie firmowej na przedłużenie.

reggie
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Postprzez lucano1 » 15 lut 2018, o 11:01

reggie napisał(a):Przecież gdyby ktoś dostał za mniej niż 19,99zł netto, to by o tym napisał, a skoro nie ma takiej osoby, to przyjąć należy, że to właśnie jest max w ofercie firmowej.

Rozbawiasz mnie :-) Wyobraź sobie, że istnieją takie osoby tylko mogą się uaktywnić dopiero po przeczytaniu takiego pytania. To, że nikt więcej nie odpisał nie oznacza, że w całej Polsce jest tylko jedna osoba która dostała ten abonament za 19,99zł. Moje pytanie może skłoni kogoś jeszcze do napisania swojej przygody z konsultantami.

reggie napisał(a):Nie oczekuj litanii wypowiedzi w ofercie firmowej, bo po prostu z założenia operatora jest ona droższa niż indywidualna, dlatego ludzie z niej nie korzystają albo inni (tak, jak ja) przechodzą do oferty indywidualnej żeby płacić znacznie mniej (nawet kosztem braku faktury z nipem).

Kolego daleko mi do pisma świętego chciałbym jedynie poznać zdanie innych - Twoje już znam. Ktoś dostał 19,99 i prawdopodobnie jest to najlepsza oferta i więcej nic nie ma. Dziękuję i pozdrawiam.
Gdyby forum i pomoc na nim polegało na takich poradach jak od Ciebie ("Sam złóż wypowiedzenie i się przekonaj, pochwal się")to ja pier... Rozumiem, że nie korzystałeś tutaj z pomocy innych tylko też złożyłeś od razu wypowiedzenie? Nie musisz odpowiadać - nie interesuje mnie to.
Na Twoje posty już nie odpiszę bo nie wnoszą żadnej wartości.

lucano1
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez reggie » 15 lut 2018, o 15:38

lucano1 napisał(a):Rozbawiasz mnie Wyobraź sobie, że istnieją takie osoby tylko mogą się uaktywnić dopiero po przeczytaniu takiego pytania. To, że nikt więcej nie odpisał nie oznacza, że w całej Polsce jest tylko jedna osoba która dostała ten abonament za 19,99zł. Moje pytanie może skłoni kogoś jeszcze do napisania swojej przygody z konsultantami.

Sam jesteś zabawny - z forum korzysta może z 0,01% wszystkich Klientów Orange Polska. Ja zadałem podobne pytanie kilkakrotnie (też chciałem przedłużyć abo na firmę) i jakoś nikt mi nie odpisał i nie uaktywnił się przez ponad miesiąc (gdybyś przeczytał wątek, to byś to wiedział). Ale nie marudziłem i nie narzekałem na brak odpowiedzi, tylko poczytałem, przeanalizowałem wypowiedzi innych i blog @zielonego71 i podjąłem konkretną decyzję. Tak to pewnie dalej bym czekał.
lucano1 napisał(a):Kolego...Gdyby forum i pomoc na nim polegało na takich poradach jak od Ciebie ("Sam złóż wypowiedzenie i się przekonaj, pochwal się")to ja pier...

Po pierwsze - nie jesteśmy Kolegami!
Gdyby forum polegało na postępowaniu podobnym do użytkownika @lucano1, tzn. "...mam to i to, proszę mi szybko napisać co mogę dostać, za ile i najlepiej na wczoraj załatwić wszystko za mnie, no dlaczego nikt mi nie odpowiada?!..." - to nikt by na tym nie skorzystał.
lucano1 napisał(a):Rozumiem, że nie korzystałeś tutaj z pomocy innych tylko też złożyłeś od razu wypowiedzenie? Nie musisz odpowiadać - nie interesuje mnie to.

Właśnie nie rozumiesz, bo nie zadałeś sobie tyle trudu, żeby przeczytać przynajmniej 20 stron wstecz tego wątku. Wystarczyło bowiem przeczytać ze zrozumieniem moje poprzednie posty, a byłoby jasne, co zrobiłem, kiedy, na podstawie czyich podpowiedzi i wskazówek oraz co w efekcie udało mi się uzyskać. A z podpowiedzi zawartych na forum korzystam już co najmniej 5-6 lat i zawsze dostawałem to, co można było max osiągnąć (czyli to, co ktoś już opisał, że dostał).
Ale jeżeli nie mam wpisu o większym rabacie, to ile mam czekać aż ktoś go dostanie? Pewnie za rok byś się doczekał, ale lepiej wziąć sprawy w swoje ręce i samemu przetestować DUK Orange. Gdyby wszyscy czekali na wypowiedzi innych, to nikt by się nie doczekał, bo nie byłoby tego pierwszego, który przetestował działanie wypowiedzenia czy wniosku o przeniesienie numeru.
lucano1 napisał(a):Dziękuję zielony71, przenoszę w takim razie usługi na ofertę indywidualną

Tą wypowiedzią strzelasz sobie w kolano - bo przecież to samo opisałem kilka dni temu!
lucano1 napisał(a):Na Twoje posty już nie odpiszę bo nie wnoszą żadnej wartości.

A jaką wartość wniosły wypowiedzi użytkownika @lucano1 ?
Pytanie pozostawiam innym użytkownikom i korzystającym z forum. Pozdrawiam.

reggie
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Re: Jaki zestaw słuchawkowy BT

Postprzez tidal1 » 16 lut 2018, o 13:57

chętnie poczytam, bo za gadanie przez telefon podczas jazdy to już nie chce nawet myśleć ile madatów dostałem. Ciągle tylko przelewy idą na https://telepolis.pl/ żona powiedziała, że na urodziny mi właśnie taki zestaw kupi, bo inaczej pójdziemy z torbami. Tylko właśnie wielu znajomych narzeka na te zestawy, że trzeszczą itp, dlatego szukam czegoś porządnego, bo suma sumarum taniej mnie to i tak wyjdzie niż te ciągłe mandaty opłacać ;D
tidal1
Obserwator
Obserwator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kosz