DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #977566  autor: aizo
 14 lut 2018, 20:35
Najtańsze utrzymanie numeru.
Bez wychodzących, bez internetu, bez sms(jak cos będzie to się nic nie stanie)Zależy mi na połączeniach przychodzących i jak najtańszym utrzymaniu aktywnego numeru w skali roku, czyli ważność konta na wychodzące ma znaczenia.
Co polecacie?
Ostatnio zmieniony 15 lut 2018, 20:55 przez aizo, łącznie zmieniany 1 raz.

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #977570  autor: tele2017
 14 lut 2018, 20:43
Chyba Orange. Jak puste konto i karta ma 3 miechy to przelew sms na 1zł od kolegi na wychodzące i darmowe przedłużenie na rok pod 8002 sms "start". Przecież ciągle ta promocja działa na rozmowy.
Utrzymuje tak kilka kart, choćby na pakiety za mecze, żeby uzyskać kilka.
 #977576  autor: aizo
 14 lut 2018, 20:52
Rebeliant pisze:umer będzie leżał w szufladzie czy będzie cały czas aktywny?
Od czasu do czasu będzie włączany
future0 pisze:W Play Rok Ważności Konta jest kod na darmowy RWK, nie musisz nawet doładowywać za 5zł i konto będzie ważne 365 dni na wychodzące + 60 dni przychodzące.
Chyba odwrotnie xD
Czyli kupuje starter i aktywuje i mam RWK bez doładowania?

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #977581  autor: future0
 14 lut 2018, 21:03
aizo pisze:
Rebeliant pisze:umer będzie leżał w szufladzie czy będzie cały czas aktywny?
Od czasu do czasu będzie włączany
future0 pisze:W Play Rok Ważności Konta jest kod na darmowy RWK, nie musisz nawet doładowywać za 5zł i konto będzie ważne 365 dni na wychodzące + 60 dni przychodzące.
Chyba odwrotnie xD
Czyli kupuje starter i aktywuje i mam RWK bez doładowania?
Tak, doładowanie nie jest wymagane. Tak jak napisałem rok plus 2msc tylko odbieranie.
 #977582  autor: Gregrin
 14 lut 2018, 21:06
aizo pisze:@ up jaki koszt jest co te pól roku?
Zerowy bo włączenie daje z automatu RWK. Włączać freemium można co pol roku i tyle tez jest ważne. Od ponad roku nie ma informacji o RWK w regulaminie freemium ale ciągle jest przyznawane.
 #977610  autor: doni
 15 lut 2018, 00:41
Najtańsza oferta to abonament w Virgin za 0 zł, póki nie będziesz dzwonił nie płacisz nic a karta jest aktywna nie musisz się martwić o konieczności doładowania konta

doni
 #977614  autor: aster
 15 lut 2018, 01:57
aizo pisze:Co polecacie?
Wychodząc z założenia, że 0zł czy 5zł w skali roku nie odgrywa jakiegokolwiek znaczenia, radziłbym się skupić na sprawdzeniu lokalizacji, w których telefon byłby ewentualnie używany. Tu masz mapę wszystkich nadajników w Polsce: http://beta.btsearch.pl/

Play jest o tyle dobry, że tam gdzie nie ma zasięgu to po prostu przerzuca się na inne sieci (wewnętrzny roaming).
 #977621  autor: KR2615
 15 lut 2018, 07:44
Mnie się udało w PLAY już czwarty raz odnowić konto na rok. Zaczęłem od taryfy Play Fresh i pakietu " Przedłużenie ważności konta o 365 dni " w lipcu zeszłego roku był bonus za rejestrację, później przeszedłem do Fakt i odebrałem RWK za przejście. Wszystko w tej samej sieci, ta sama SIMka i średnio ok 1,25PLN na rok :)
 #977624  autor: Remington
 15 lut 2018, 08:42
Jeśli telefon ma być tylko do odbierania, to Play OdNowa. Kupujesz starter za 5 zł, za tę kwotę bierzesz pakiet 100 SMS lub 1 GB. Wystarczy raz na rok skorzystać z zakupionego pakietu. A więc pakiet 100 SMS za 5 zł starczy na... 100 lat :D
 #977632  autor: Johnny
 15 lut 2018, 09:26
Remington pisze:Jeśli telefon ma być tylko do odbierania, to Play OdNowa. Kupujesz starter za 5 zł, za tę kwotę bierzesz pakiet 100 SMS lub 1 GB. Wystarczy raz na rok skorzystać z zakupionego pakietu. A więc pakiet 100 SMS za 5 zł starczy na... 100 lat :D
Jeśli przez rok nie wykonasz chociaż jednej płatnej aktywności numer po 365 dniach zostanie wyłączony.