DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 37 z 39
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
 #977473  autor: jarekt
 14 lut 2018, 11:30
Najważniejszy jest p.1:
"1. Niniejsza oferta Promocyjna "Ekstrabonusy za doładowanie" skierowana jest do osób będących Użytkownikami
Oferty Play na Kartę,
Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta,
Oferty Play na Kartę Lubię to!,
Oferty FORMUŁA MINI MAX na Kartę,
Oferty Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci,
Oferty Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play,

Oferty Promocyjnej Lubię to!,
Oferty Red Bull MOBILE na kartę,
Oferty Red Bull MOBILE na Kartę II,
Oferty Formuła Play na Kartę,
Oferty Play na Kartę Surf..."
To, że potem nie wymieniono niektórych taryf na listach cenników (np. Freshy) jest bez znaczenia (wprowadza tylko użytkownika w błąd). Freshowcy, bonus się Wam należy!
Kolejne błędy w regulaminie. W P4 to normalka. Ale przynajmniej można reklamację złożyć i żądać rekompensaty (dotyczy Freshy).
 #977475  autor: forum_tg
 14 lut 2018, 11:37
Niby tak, ale pkt 7 i 9 sprawę stawia jasno: czyli co i komu się należy. Czyli Fresh też bierz udział w promocji, ale w okrojonym zakresie.

A składał już ktoś tego typu reklamacje?

Regulamin:
7. Bonusy 500 MB, 1 GB, 2 GB można wykorzystać na transmisję danych na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w zasięgu Sieci Telekomunikacyjnej,
przy wykorzystaniu ustawień APN Internet. Po wykorzystaniu pakietu opłata za transmisję danych jest naliczana zgodnie z Cennikiem Oferty Play na Kartę, Cennikiem Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta, Cennikiem Oferty Play na Kartę Lubię to!, Cennikiem Oferty Red
Bull MOBILE na kartę, Cennikiem Oferty Red Bull MOBILE na kartę II, Cennikiem Oferty Formuła Play na Kartę.
9. Bonus 70 % wartości doładowania można wykorzystać na krajowe połączenia głosowe, wideo, SMS i MMS do wszystkich sieci komórkowych
w Polsce i na krajowe połączenia głosowe do krajowych sieci stacjonarnych, realizowane z sieci Telekomunikacyjnej, z wyłączeniem numerów
specjalnych, infolinii i audioteksowych zwartych w Cenniku Oferty Play na Kartę, Cenniku Ofert Play na Kartę Rok Ważności Konta, Cenniku
Oferty Play na Kartę Lubię to!, Cenniku Oferty FORMUŁA MINI MAX na Kartę, Cenniku Oferty Play Fresh, Cenniku Oferty Promocyjnej Lubię
to!, Cenniku Oferty Red Bull MOBILE na kartę, Cenniku Oferty Red Bull MOBILE na kartę II, Cenniku Oferty Formuła Play na Kartę.
 #977477  autor: jarekt
 14 lut 2018, 11:40
@forum_tg, nie rozumiesz regulaminu.
Punkt 7. mówi w 2. zdaniu o tym z jakiego cennika i jak są rozliczane MB/GB, gdy zużyjesz w pierwszej kolejności bonusowe MB/GB z tej promocji.
Ale gdy jeszcze te MB/GB masz, to nie korzystasz z żadnego cennika i ten punkt (2. zdanie) Cię nie dotyczy.
Dotyczy Cię wtedy tylko p.1 i Tabelka z Bonusami i we Freshu masz dostać 500MB za 5zł.
To, że kolejny raz zepsuty jest regulamin i system dla Fresha to zupełnie inna sprawa.

Skrócę Ci (i innym regulamin) do Fresha i troszkę zmienię słownictwo:

1. Promocja jest dla osób z taryfą Play Fresh.
Po p.1. wiesz, że promocja jest dla Ciebie.

6. Za doładowanie 5zł jest 500MB.
Po p.6. wiesz, że dostaniesz 500MB za 5zł we Frreshu.

7a. Z MB korzystasz w Polsce (pierwsze zdanie tego punktu).
Po pierwszym zdaniu tego p.7. wiesz, że mając Fresha łapiesz się na promocję i za 5zł dostaniesz 500MB które wykorzystasz w Polsce.

7b. Gdy wykorzystasz bonus MB, to... (drugie zdanie tego punktu)
I dopiero gdy wykorzystasz swój bonus MB we Freshu, z drugiego zdania p.7. dowiadujesz się z jakiego cennika będzie rozliczana Twoja transmisja. Niestety nie ma tam Fresha. Czyli gdy wykorzystasz bonus MB z tej promocji we Freshu, to... no właśnie nie wiadomo co :)

To jest kolejny przypadek skopania regulaminu i systemu promocji dla Fresha.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2018, 11:55 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #977488  autor: jarekt
 14 lut 2018, 13:03
Czyli dzisiaj wyjątkowo i dla spryciarzy jest (łącząc 3 promocje):
- prawie 2GB ważne 60dni za 5zł :) (dokładnie to 1600MB), a w PnKLT 1650MB;
- 4GB ważne 60dni lub 3,3GB ważne 90dni za 10zł :), a w PnKLT odpowiednio 4,2GB/3,5GB;
- 10,6GB ważne 90dni lub 7,4GB ważne 180dni za 25zł :), a w PnKLT odpowiednio 11,1GB/7,9GB.
 #977507  autor: 24bis24
 14 lut 2018, 14:35
jarekt pisze: Promocja jest dla osób z taryfą Play Fresh.
według regulaminu:

Oferty Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci,
Oferty Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play,

a Play Fresh to inna taryfa często zwana Fresh podstawowy :D

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #977508  autor: jarekt
 14 lut 2018, 14:40
Ja miałem na myśli, i regulamin pewnie też, te Freshe, które są tam wymienione.
Taryf ze słowem "Fresh" w nazwie było nawet więcej.
Ale które systemem uwzględnia w danej promocji to już naprawdę nie wiem, bo w regulaminach to już od dawna tylko te dwie ostatnie taryfy z "Freshem" w nazwie są wymieniane.
W każdym razie "problem" Freshy, to na szczęście nie mój problem :)
 #977511  autor: 24bis24
 14 lut 2018, 14:50
Taryf ze słowem "Fresh" w nazwie było nawet więcej.
były cztery :D
jarekt pisze:W każdym razie "problem" Freshy, to na szczęście nie mój problem
jednym słowem, jesteś szczęściarzem :D

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #977523  autor: 24bis24
 14 lut 2018, 16:01
forum_tg pisze:potem przetestuje na jednym z numerów z taryfą Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci doładowanie za 5 zł. Napisze jaki efekt.
500MB przyznaje, sprawdzone
Ostatnio zmieniony 15 lut 2018, 12:08 przez 24bis24, łącznie zmieniany 1 raz.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #977524  autor: jarekt
 14 lut 2018, 16:04
24bis24 pisze:
forum_tg pisze:potem przetestuje na jednym z numerów z taryfą Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci doładowanie za 5 zł. Napisze jaki efekt.
500MB przyznaje, sprawdzone
To popraw i/lub doprecyzuj to :):
24bis24 pisze:We Fresh tylko zlotowki, MB nie dali
 #977526  autor: 24bis24
 14 lut 2018, 16:15
jarekt pisze:To popraw i/lub doprecyzuj to :
24bis24 napisał(a):
We Fresh tylko zlotowki, MB nie dali
nie sprawdzałem bo na obecną chwilę nie mam Play Fresh tej najstarszej :)
Myślałem w momencie pisania tego postu, że zostaną przyznane tylko zł, 70 % wartości doładowania.
W Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci oraz
Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play
500MB przyznaje,
oprócz tego 5 dni ``stanu darmowego``do Play w taryfie Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2018, 16:55 przez 24bis24, łącznie zmieniany 1 raz.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #977530  autor: Ruben
 14 lut 2018, 16:55
Panowie, czy RBM Energy dzisiejsza promocja doładowań dotyczy? Nie jest wymieniona w regulaminie ale widziałem, że na blogu ktoś pytał i ktoś inny stwierdził, że RBM Energy też się kwalifikuje.

==edit==

RBM Energy pomimo, że nie ma w regulaminie też "łapie" się na tę promocję. Sprawdzone.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2018, 17:11 przez Ruben, łącznie zmieniany 2 razy.
 #977534  autor: jarekt
 14 lut 2018, 17:09
Dodam, że RBMnK to nasze forumowe RBM1 i RBM7MNP (obydwie te taryfy korzystają z cennika RBMnK), a RBMnKII, to nasze RBM5 (tak się ta taryfa zgłasza zresztą w Play24).
RBM Energy na Kartę (forumowe rbmE - a przynajmniej ja forsuję taki skrót :)) to osobna taryfa (najnowsza) i nie jest wymieniona w regulaminie tej promocji walentynkowej, a czy faktycznie nie działa w niej ta promo, to inna sprawa. Ja nie sprawdzałem.
Ruben pisze:RBM Energy pomimo, że nie ma w regulaminie też "łapie" się na tę promocję. Sprawdzone.
Standardowe playowo-redbulowe szopki regulaminowo-systemowe :)
 #977535  autor: forum_tg
 14 lut 2018, 17:18
24bis24 pisze:
forum_tg pisze:potem przetestuje na jednym z numerów z taryfą Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci doładowanie za 5 zł. Napisze jaki efekt.
500MB przyznaje, sprawdzone
oprócz tego 5 dni ``stanu darmowego``do Play.
no to ciekawie, test zrobiłem i przyznało 100 smsów, premie gotówkową na konto bonusowe, a 500 MB danych brak
  • Strona 37 z 39
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39