Telekomunikacja jak na dłoni

No limit sms/mms+komórkowe+stacjonarne gdzie?

Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
Wiadomość
Autor

Re: No limit sms/mms+komórkowe+stacjonarne gdzie?

Postprzez Gregrin » 6 lut 2018, o 08:44

euro01 napisał(a):Ciut drożej niż a2 mobile, ale jest abonament.

Ale masz świadomość ze stacjonarne kosztują +2zl wiec cena wychodzi 19,99. Dodatkowo wyjeżdżając za granice jest dopłata 20zl.
Trzeci minus to jest tam tylko 1GB a później lejek tylko 32kbps a w a2 po 15GB byłby lejek 512kbps a 5GB jest na pełnej prędkości.
Niemniej chyba nie widzę alternatywy w abo do 20zl. Przytaczana wcześniej netia
euro01 napisał(a):Póki co chyba najtaniej wychodzi na razie Netia 9,90+9,90. Wszystkie inne drożej.

nie umożliwia łączenia sobie opcji tylko daje gotowe pakiety. W najtańszym (19,90zl) połączeniu rozmów i sms (jest tez 4GB), o nazwie #DuzoSie, niestety nie ma pakietu na stacjonarne -jest dopiero w najwyższym pakiecie za 29,90zl.
Gregrin
Moderator
Moderator

Re: No limit sms/mms+komórkowe+stacjonarne gdzie?

Postprzez euro01 » 14 lut 2018, o 08:18

Tak jak napisałem w wątku, szukałem abonamentu, w którym internet nie jest wymagany w ogóle, więc ten 1gb to i tak niepotrzebny jest.
Poza tym w cenie 17,99 są też stacjonarne, więc myślę, że to całkiem niezła oferta.
euro01
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Sieci komórkowe