Telekomunikacja jak na dłoni

KOSZ

Tu przenoszone są na 14 dni nic nie wnoszące do dyskusji posty z innych działów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
UWAGA!
Jeżeli Twój wpis został przeniesiony do Kosza, to na pewno z jakiegoś konktretnego powodu. Przeważnie jest to źle przedstawiona forma lub nie na temat. W tej sytuacji proszę przeczytać ponownie regulamin działu i poprawnie umieścić temat/odpowiedź w odpowiednim dziale. Najczęstsze działy:
1) "jaki telefon wybrać?"- Regulamin.
2) "Linkownia"- Linki reklamujące do linkowni! Wszystko wyjaśnione od Czwartej odpowiedzi na pierwszej stronie.

W razie kłopów nasza EKIPA służy pomocą.
Wiadomość
Autor

Re: Telefon na 2 lata P9 Lite 2017 czy J5 2017?

Postprzez onifer2 » 5 lut 2018, o 09:49

KOSZ
onifer2
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Pochwały: 10
Model telefonu: Samsung Grand 2
Sieć: Play

Re: znieksztalcony dzwiek smsa iphone 7

Postprzez Linda1701 » 6 lut 2018, o 10:35

Spróbuj pobrać dzwonek telefonu iPhone na tej stronie_wymoderowano_ , aby zainstalować na telefonie. Dzwonki są dozwolone do bezpłatnego pobrania. Życzę powodzenia
Linda1701
Obserwator
Obserwator

Re: jak usunac dzwonek z iPhone?

Postprzez Linda1701 » 6 lut 2018, o 10:37

Powinieneś usunąć dzwonek w folderze muzyki. Możesz także pobrać dzwonki dla iphone na stronie
Linda1701
Obserwator
Obserwator

Re: Jakie Mieliście Telefony:D

Postprzez tomarys90 » 7 lut 2018, o 09:48

Ja do dziś mam jeszcze Nokie 3310 i działa :D
tomarys90
Obserwator
Obserwator

Re: [T-Mobile] zgubilem telefon na abonament

Postprzez kitti32 » 7 lut 2018, o 10:16

Nawet telefon za złotówkę nie kosztuje niestety złotówki. Warto pomyśleć wcześniej o aplikacjach dodatkowych, takich jak na przykład Telepolis.pl . Świetna aplikacja umożliwiająca odzyskanie skradzionego lub zgubionego telefonu. Moim zdaniem warto, bo nawet pełne ubezpieczenie telefonu nie zapewni nam powrotu cennych danych osobowych.
kitti32
Obserwator
Obserwator

Pomocy, szukam specjalisty w marketingu!

Postprzez janekfilip89 » 10 lut 2018, o 18:50

Hej, mam pytanie, prowadzę serwis sprzętu komputerowego, potrzebuje jakiegoś dobrego specjalisty z dziedziny marketingu, a mianowicie chodzi mi o telepolis.pl, mozecie cos polecić? Dzięki!
Ostatnio edytowano 21 lut 2018, o 09:46 przez Remington, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
janekfilip89
Obserwator
Obserwator

Re: PLUS na karte Internet - kumulacja pakietów

Postprzez paolo » 12 lut 2018, o 13:33

i co z tym pakietem 30GB bo na stronie jest napisane, że teraz 60GB za 30zł ale czy dotyczy to każdego czy tylko duetów i wtedy mają go za 25zł?
paolo
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Model telefonu: Samsung Galaxy S6 edge
Sieć: play, nju mobile

Re: Darmowy Internet LTE w Red Bull Mobile 5 (koniec w RBM7M

Postprzez jarekt » 13 lut 2018, o 21:47

@Dorotea, rozwiewam ostatecznie Twoje wątpliwości używając bardzo silnej przemysłowej suszarki :)

Treść wypowiedzi nie dotyczy tematu dyskusji. Morvius
jarekt
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez Gregrin » 13 lut 2018, o 23:45

marcin19883 napisał(a):A co z 2GB bonusu przy doładowaniu 50zł? :-) to się nie zalicza do paczki neta?

Jest o tym w linku. Dlatego tez uważam ze łopatologiczne wykładanie nie ma sensu skoro ludzie nie czytają co się do nich pisze.

Gregrin
Moderator
Moderator

Postprzez jarekt » 14 lut 2018, o 00:02

Gregrin napisał(a):
marcin19883 napisał(a):A co z 2GB bonusu przy doładowaniu 50zł? :-) to się nie zalicza do paczki neta?

Jest o tym w linku. Dlatego tez uważam ze łopatologiczne wykładanie nie ma sensu skoro ludzie nie czytają co się do nich pisze.

Dlatego odpisuję co dziesiątemu :) Próbuję w ten sposób wymusić czytanie.
Ale nawet ci co przeczytają, wracają i zadają potem pytania, bo czegoś tam jednak nie załapali albo w połowie czytania jakiegoś poradnika zrezygnowali (z różnych względów).

Ta "zabawa", to się nigdy nie skończy i trzeba się z tym pogodzić :)

jarekt
Spamer ;)
Spamer ;)

Re: [PLAY] Nie działają promocyjne doładowania w Play na Kar

Postprzez bobiwr » 14 lut 2018, o 10:04

W sumie należy przypuszczać, że matołki z Play już wczoraj włączyły promocje walentynkową... Teraz trzeba mieć nadzieję, że będą umieć przywrócić system do normalnego naliczania bonusów za doładowywanie. Parę dni i powinni to ogarnąć... :mrgreen:

Swoją drogą jakiś niedorozwój ustawiał progi bonusów walentynkowych. Jak komuś zależy na GB to będzie cykać doładowania za 10 i 5 zł.
bobiwr
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Re: No limit sms/mms+komórkowe+stacjonarne gdzie?

Postprzez przemus88 » 14 lut 2018, o 11:11

Witam poszukuję telefonu stacjonarego do firmy. Zależy mi na ofercie no limit stacjonarki/komorki jak najtaniej. Potrzebuje zrobić sieć na dwie słuchawki.
Jak myślicie czy oferta Telepolis:
-wymoderowano-+ bramka gsm/lub router np huwai + telefon baza+dodatkowa słuchawka to dobre rozwiązanie ???
Doradzie jak zrobić to najtaniej.
przemus88
Obserwator
Obserwator

Postprzez Gryfolud » 14 lut 2018, o 12:49

@Gregrin Zaznaczałam, że jestem nietechnologiczną kobietą i mogę czegoś nie rozumieć (powinieneś wiedzieć, że trudno przyznać się do swoich słabości) a Ty, jako facet, za którego pewnie się uważasz, powinieneś nieść pomoc płci pięknej, jak twoi męscy koledzy, którzy to zrobili i od których otrzymałam pomoc nawet w wiadomościach prywatnych (i w większości wszystko rozumiem). A nie teksty jak dla murzynów dać wędkę a nie rybę, nie muszę się na wszystkim znać, tak jak i na pewno Ty, tylko Ja potrafię się to tego przyznać, że na czymś się nie znam, mimo wszystko coś pomogłeś, więc dziękuje. Tylko jestem ciekawa jakbyś poszedł np. do lekarza i też byś powiedział, co Ci dolega a on po latach nauki, jako mądrzejszy od Ciebie traktował Cie w podobny sposób i nie wytłumaczył tego, co w PUNKTACH zadałeś mu w pytaniach tylko stwierdził, w jakich książkach naukowych znajdziesz odpowiedzi, bo lepiej dać wędkę niż rybę ;) ucz się bycia facetem od swoich kolegów tutaj na forum. I bardzo dziękuje koledzy za pomoc Ci którzy rozumieją, że ktoś może być na bakier z technologią i potrafią prawdziwie pomóc WIELKIE OGROMNE DZIĘKUJĘ :smt008

Gryfolud
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez kolor100 » 14 lut 2018, o 13:43

Gryfolud napisał(a):....

Jak już wszystko zrozumiałaś to możesz napisać swoimi słowami krótki poradnik co należy zrobić, żeby mieć DIL, przyda się innym nietechnicznym...

:-D

kolor100
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Postprzez iphoneski » 14 lut 2018, o 14:28

Gryfolud napisał(a): a Ty, jako facet, za którego pewnie się uważasz, powinieneś nieść pomoc płci pięknej, jak twoi męscy koledzy, którzy to zrobili i od których otrzymałam pomoc nawet w wiadomościach prywatnych (i w większości wszystko rozumiem). Tylko jestem ciekawa jakbyś poszedł np. do lekarza i też byś powiedział, co Ci dolega a on po latach nauki, jako mądrzejszy od Ciebie traktował Cie w podobny sposób i nie wytłumaczył tego, co w PUNKTACH zadałeś mu w pytaniach tylko stwierdził, w jakich książkach naukowych znajdziesz odpowiedzi, bo lepiej dać wędkę niż rybę ;) ucz się bycia facetem od swoich kolegów tutaj na forum. :smt008

A od kiedy bycie facetem oznacza tłumaczenie łopatologiczne wszystkiego? Podobno mamy równouprawnienie, nawet parytety są, a jak ktoś odważy się powiedzieć, że należy czytać to zaraz nie chce pomagać, a przecież kobieta. Podobno każdy człowiek jest równy, a jednak kobiecie miał wszystko wytłumaczyć, a faceta mógłby po brzytwie spuścić? Trochę więcej samokrytyki.
Poza tym, o ile mi dobrze wiadomo lekarz to jest zawód, on wyjaśnianiem co ci dolega zarabia na utrzymanie siebie i rodziny.

iphoneski
Młody wyjadacz
Młody wyjadacz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kosz