Telekomunikacja jak na dłoni

KOSZ

Tu przenoszone są na 14 dni nic nie wnoszące do dyskusji posty z innych działów.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: jak usunac dzwonek z iPhone?

Postprzez Linda1701 » 6 lut 2018, o 11:37

Powinieneś usunąć dzwonek w folderze muzyki. Możesz także pobrać dzwonki dla iphone na stronie
Linda1701
Obserwator
Obserwator

Re: Jakie Mieliście Telefony:D

Postprzez tomarys90 » 7 lut 2018, o 10:48

Ja do dziś mam jeszcze Nokie 3310 i działa :D
tomarys90
Obserwator
Obserwator

Re: [T-Mobile] zgubilem telefon na abonament

Postprzez kitti32 » 7 lut 2018, o 11:16

Nawet telefon za złotówkę nie kosztuje niestety złotówki. Warto pomyśleć wcześniej o aplikacjach dodatkowych, takich jak na przykład Telepolis.pl . Świetna aplikacja umożliwiająca odzyskanie skradzionego lub zgubionego telefonu. Moim zdaniem warto, bo nawet pełne ubezpieczenie telefonu nie zapewni nam powrotu cennych danych osobowych.
kitti32
Obserwator
Obserwator

Pomocy, szukam specjalisty w marketingu!

Postprzez janekfilip89 » 10 lut 2018, o 19:50

Hej, mam pytanie, prowadzę serwis sprzętu komputerowego, potrzebuje jakiegoś dobrego specjalisty z dziedziny marketingu, a mianowicie chodzi mi o telepolis.pl, mozecie cos polecić? Dzięki!
Ostatnio edytowano 21 lut 2018, o 10:46 przez Remington, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
janekfilip89
Obserwator
Obserwator

Re: PLUS na karte Internet - kumulacja pakietów

Postprzez paolo » 12 lut 2018, o 14:33

i co z tym pakietem 30GB bo na stronie jest napisane, że teraz 60GB za 30zł ale czy dotyczy to każdego czy tylko duetów i wtedy mają go za 25zł?
paolo
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Model telefonu: Samsung Galaxy S6 edge
Sieć: play, nju mobile

Re: Darmowy Internet LTE w Red Bull Mobile 5 (koniec w RBM7M

Postprzez jarekt » 13 lut 2018, o 22:47

@Dorotea, rozwiewam ostatecznie Twoje wątpliwości używając bardzo silnej przemysłowej suszarki :)

Treść wypowiedzi nie dotyczy tematu dyskusji. Morvius
Za każdy 1 kod na 1GB (wygenerowany z 2 kodów z 2 paragonów) z promocji McDonald's dam jeden unikalny kod na darmowego Tidala Premium na 3 miesiące (wartość 59,97zł) viewtopic.php?f=22&t=91434&start=285#p977064
jarekt
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez Gregrin » 14 lut 2018, o 00:45

marcin19883 napisał(a):A co z 2GB bonusu przy doładowaniu 50zł? :-) to się nie zalicza do paczki neta?

Jest o tym w linku. Dlatego tez uważam ze łopatologiczne wykładanie nie ma sensu skoro ludzie nie czytają co się do nich pisze.

Gregrin
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez jarekt » 14 lut 2018, o 01:02

Gregrin napisał(a):
marcin19883 napisał(a):A co z 2GB bonusu przy doładowaniu 50zł? :-) to się nie zalicza do paczki neta?

Jest o tym w linku. Dlatego tez uważam ze łopatologiczne wykładanie nie ma sensu skoro ludzie nie czytają co się do nich pisze.

Dlatego odpisuję co dziesiątemu :) Próbuję w ten sposób wymusić czytanie.
Ale nawet ci co przeczytają, wracają i zadają potem pytania, bo czegoś tam jednak nie załapali albo w połowie czytania jakiegoś poradnika zrezygnowali (z różnych względów).

Ta "zabawa", to się nigdy nie skończy i trzeba się z tym pogodzić :)

Za każdy 1 kod na 1GB (wygenerowany z 2 kodów z 2 paragonów) z promocji McDonald's dam jeden unikalny kod na darmowego Tidala Premium na 3 miesiące (wartość 59,97zł) viewtopic.php?f=22&t=91434&start=285#p977064
jarekt
Spamer ;)
Spamer ;)

Re: [PLAY] Nie działają promocyjne doładowania w Play na Kar

Postprzez bobiwr » 14 lut 2018, o 11:04

W sumie należy przypuszczać, że matołki z Play już wczoraj włączyły promocje walentynkową... Teraz trzeba mieć nadzieję, że będą umieć przywrócić system do normalnego naliczania bonusów za doładowywanie. Parę dni i powinni to ogarnąć... :mrgreen:

Swoją drogą jakiś niedorozwój ustawiał progi bonusów walentynkowych. Jak komuś zależy na GB to będzie cykać doładowania za 10 i 5 zł.
bobiwr
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Re: No limit sms/mms+komórkowe+stacjonarne gdzie?

Postprzez przemus88 » 14 lut 2018, o 12:11

Witam poszukuję telefonu stacjonarego do firmy. Zależy mi na ofercie no limit stacjonarki/komorki jak najtaniej. Potrzebuje zrobić sieć na dwie słuchawki.
Jak myślicie czy oferta Telepolis:
-wymoderowano-+ bramka gsm/lub router np huwai + telefon baza+dodatkowa słuchawka to dobre rozwiązanie ???
Doradzie jak zrobić to najtaniej.
przemus88
Obserwator
Obserwator

Postprzez Gryfolud » 14 lut 2018, o 13:49

@Gregrin Zaznaczałam, że jestem nietechnologiczną kobietą i mogę czegoś nie rozumieć (powinieneś wiedzieć, że trudno przyznać się do swoich słabości) a Ty, jako facet, za którego pewnie się uważasz, powinieneś nieść pomoc płci pięknej, jak twoi męscy koledzy, którzy to zrobili i od których otrzymałam pomoc nawet w wiadomościach prywatnych (i w większości wszystko rozumiem). A nie teksty jak dla murzynów dać wędkę a nie rybę, nie muszę się na wszystkim znać, tak jak i na pewno Ty, tylko Ja potrafię się to tego przyznać, że na czymś się nie znam, mimo wszystko coś pomogłeś, więc dziękuje. Tylko jestem ciekawa jakbyś poszedł np. do lekarza i też byś powiedział, co Ci dolega a on po latach nauki, jako mądrzejszy od Ciebie traktował Cie w podobny sposób i nie wytłumaczył tego, co w PUNKTACH zadałeś mu w pytaniach tylko stwierdził, w jakich książkach naukowych znajdziesz odpowiedzi, bo lepiej dać wędkę niż rybę ;) ucz się bycia facetem od swoich kolegów tutaj na forum. I bardzo dziękuje koledzy za pomoc Ci którzy rozumieją, że ktoś może być na bakier z technologią i potrafią prawdziwie pomóc WIELKIE OGROMNE DZIĘKUJĘ :smt008

Gryfolud
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez kolor100 » 14 lut 2018, o 14:43

Gryfolud napisał(a):....

Jak już wszystko zrozumiałaś to możesz napisać swoimi słowami krótki poradnik co należy zrobić, żeby mieć DIL, przyda się innym nietechnicznym...

:-D

kolor100
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Postprzez iphoneski » 14 lut 2018, o 15:28

Gryfolud napisał(a): a Ty, jako facet, za którego pewnie się uważasz, powinieneś nieść pomoc płci pięknej, jak twoi męscy koledzy, którzy to zrobili i od których otrzymałam pomoc nawet w wiadomościach prywatnych (i w większości wszystko rozumiem). Tylko jestem ciekawa jakbyś poszedł np. do lekarza i też byś powiedział, co Ci dolega a on po latach nauki, jako mądrzejszy od Ciebie traktował Cie w podobny sposób i nie wytłumaczył tego, co w PUNKTACH zadałeś mu w pytaniach tylko stwierdził, w jakich książkach naukowych znajdziesz odpowiedzi, bo lepiej dać wędkę niż rybę ;) ucz się bycia facetem od swoich kolegów tutaj na forum. :smt008

A od kiedy bycie facetem oznacza tłumaczenie łopatologiczne wszystkiego? Podobno mamy równouprawnienie, nawet parytety są, a jak ktoś odważy się powiedzieć, że należy czytać to zaraz nie chce pomagać, a przecież kobieta. Podobno każdy człowiek jest równy, a jednak kobiecie miał wszystko wytłumaczyć, a faceta mógłby po brzytwie spuścić? Trochę więcej samokrytyki.
Poza tym, o ile mi dobrze wiadomo lekarz to jest zawód, on wyjaśnianiem co ci dolega zarabia na utrzymanie siebie i rodziny.

iphoneski
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Gregrin » 14 lut 2018, o 16:07

Gryfolud napisał(a):@Gregrin Zaznaczałam, że jestem nietechnologiczną kobietą

Ja nie pisze "technologicznych" treści tylko logiczne -bez techno.
Gryfolud napisał(a):(powinieneś wiedzieć, że trudno przyznać się do swoich słabości)

Dlaczego powinienem wiedzieć ?? Tobie to raczej nie przychodzi trudno i starasz się jechać na stereotypach (i litości ?)
Gryfolud napisał(a):bo jestem niekumata blondynką (serio blondynką)

Do tego teksty
Gryfolud napisał(a):Ale potrzebuje jakiegoś dobrego, prawdziwego faceta z krwi i kości
są słabe i rozmywają clu problemu. Dodatkowo to brzmi jak ogłoszenie ale to raczej nie na te forum. Dalej tylko się to potwierdza
Gryfolud napisał(a):powinieneś nieść pomoc płci pięknej, jak twoi męscy koledzy,
bo teraz wiadomo ze potrzebowałaś "męskiej pomocy" a nie po prostu pomocy.
Gryfolud napisał(a):a Ty, jako facet, za którego pewnie się uważasz,

Ja akurat uważam się za człowieka i nie czuje potrzeby rozróżniania płci na forum a już na pewno nie w celu lepszego traktowania.
Gryfolud napisał(a):A nie teksty jak dla murzynów dać wędkę a nie rybę

Ty widzę masz wszystko pookładane. Sa mężczyźni z krwi i kości którzy spiesza damom w opalach i są jeszcze jacyś murzyni których się uczy...
Gryfolud napisał(a):tylko jestem ciekawa jakbyś poszedł np. do lekarza i też byś powiedział, co Ci dolega a on po latach nauki, jako mądrzejszy od Ciebie traktował Cie w podobny sposób i nie wytłumaczył tego, co w PUNKTACH zadałeś mu w pytaniach tylko stwierdził, w jakich książkach naukowych znajdziesz odpowiedzi, bo lepiej dać wędkę niż rybę ;)

Chcesz porównywać wiedzę nabyta przez 6 lat studiów + ileś stażu do oferty na kartę ?? Ostatnio pomagałem starszemu sąsiadowi ustawić kanały w odbiorniku DVB-T (telewizorze) i do tego można by to porównać. Do obsługi rzeczy które stworzono z myślą o zwykłych użytkownikach nie trzeba mieć doktoratu.

Na konkretne pytania mógłbym pomoc/odpowiedzieć ale skoro zwykłą pomoc sprowadziłaś do wykazywania się męskością to nie czułem potrzeby się udzielać tym bardziej ze liczyłem na konkretniejsze pytania (nieprzeplatane użalaniem się ze się jest biedną żeby nie powiedzieć głupią blondynką) po podaniu linku opisującego całkowicie i aktualnie działanie DIL'a.
Gryfolud napisał(a):ucz się bycia facetem od swoich kolegów tutaj na forum.

Ty się po prostu ucz, to wystarczy. Pozdrawiam.

Gregrin
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez Gryfolud » 14 lut 2018, o 17:26

@iphoneski Kto chciał ten pomógł kobiecie w potrzebie, a nie należę do feministek więc otrzymanie pomocy od faceta mnie nie boli (to samo umycie dla niego naczyń czy zrobienie prania, albo otwarcie i przepuszczenie mnie w drzwiach to nie boli bycie miłym) ani nie godzi w moją kobiecość, a jednak facet bądźmy szczerzy ma bardziej technologiczny umysł od kobiety (politechniki i kierunki techniczne na nich tylko to potwierdzają, że większość stanowią faceci, nawet jak są kobiety na jakiś kierunkach technicznych to w mniejszości wielkiej i gorzej radzą sobie bo muszą dłużej na to przeznaczyć czasu facetowi idzie to gładko, do tego jak jakieś studentki już są to mają specjalne dla nich stypendia jak Intela dla programistek), co do równo uprawnienia to nie jest równoznaczne z bycie miłym i pomaganie komuś w potrzebie tym bardziej jak się zaznacza, że nie ma na ten temat zielonego pojęcia, a co do lekarza to był to po prostu PRZYKŁAD równie dobrze mogłam wymienić kogoś innego jakby się czuł jakby ktoś tak mu powiedział.

@Gregrin Tak Jestem niekumatą blondynką (tak się akurat składa, że mam teraz blond włosy) w sprawach związanych z technologią, kiedyś pomagał mi w tym były chłopak i mi to nigdy nie przeszkadzało, sama nie znam żadnej dziewczyny, żeby ogarniała technologie czy takie sprawy lepiej od faceta, dlatego potrzebowałam pomocy faceta. I widzę, że uraziłam resztki twojej męskiej dumy gdzieś niezatraconej przez politykę równości i tolerancji (bo żeby tylko potwierdzić rację przed wszystkimi cytowałeś moje wypowiedzi, co jest śmieszne prawdziwy facet tak nie postępuje), co do sprawy przykładu lekarza jak ww. w odpowiedzi do @iphoneski to tylko przykład. Pomoc to pomoc wole od faceta bo dokładniej wyjaśni jak ktoś napisze, że potrzebuje jej bo lepiej jednak się zna uważam, ale na moje pytania konkretnie nie odpowiedziałeś a zadałam kilka. I znajdź może sobie kobietę (bo widać, że raczej jej nie masz, a jak masz to tylko jej współczuć i pewnie jej bliscy myślą to samo, a i jak masz kobietę pokaż jej tą rozmowę tylko uczciwie nie zdradzaj swojego nicku i całą odkąd zaczęłam rozmowę, nie wiem powiedz, że natknąłeś się na takie coś, żeby nie zdradzić, że bierzesz w tym udział, może Ci to coś podpowie jak trzeba było się zachować) i wyjdź do ludzi bo z takim zachowaniem ciężko będzie drugiej osobie z tobą żyć. I jak sam zauważyłeś, bo uznałeś moja prośbę, jako ogłoszenie, to właśnie to forum ma przynosić pomoc innym i nie jest tutaj po to żebyśmy się przelicytowali i nie jest do tego żebym do twojego poziomu się zniżała i twoje wypowiedzi cytowała, aby tylko swoja rację potwierdzić jak zrobiłeś to ty ;)

Gryfolud
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kosz