DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
 #977327  autor: Dorotea
 13 lut 2018, 15:09
Nie wiem jak jest w regulaminach, pewnie tak jak napisałeś, ale...

Mam numer w Formule, doładowałam 25 zł i pojawiło się w Pakiecie Promocyjnych Złotówek 7,65 zł ważne 30 dni. Jak to wytłumaczyć?

Dodam jeszcze, że już kilka razy taka sytuacja powtórzyła się.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2018, 15:15 przez Dorotea, łącznie zmieniany 2 razy.
 #977328  autor: jarekt
 13 lut 2018, 15:11
@Dorotea, w Play/RBM/Fakt (czyli P4) różnice między regulaminami, tym co mówi/pisze Rzecznik (czy szeregowy konsultant) i tym jak działają systemy w danym momencie, są czasami bardzo duże :)

Czasami są to różnice na korzyść (lub dużą korzyść :) ) klienta, a czasami na niekorzyść (czasami dużą).
 #977351  autor: jarekt
 13 lut 2018, 17:39
Doładowałem właśnie testowo 1 numer poprzez StrDoł i dostałem PromoZŁ. Albo naprawili albo ja mam takie szczęście i spryt :). Zaraz napiszę więcej co i jak robiłem.

---edit---
Kolejne kilkanaście numerów doładowanych i żadnych problemów - PromoZŁ przyznane zgodnie z regulaminem po 1-2 sekundach (w tym samym momencie co kwota doładowania na konto główne).
Płatność kartą.

Jeśli Wam dalej nie działa tak jak powinno (jak u mnie :)), to dajcie znać.

---edit---
Co robiłem?
Ponieważ wolę robić doładowania poprzez StrDoł w taryfie PnKLT (bo zamiast 15% jest 30% bonusu - czyli 2 razy więcej), to zmieniłem taryfę na PnKLT. Oczywiście ma to sens, jeśli nie macie dużo GB (bo przepadną) albo Wam na GB nie zależy. Szczególnie się opłaci przy większych kwotach: przy doładowaniu 50zł jest 15zł ekstra zamiast 7,50zł (należy tylko pamiętać, że w PnKLT za 5zł jest 5 dni ważności więc nie dla każdego jest to opcja jeśli nie wie jak to ominąć).
Potem ewentualnie powrót do FPnK albo PnKRWK albo pozostanie w PnKLT.

Dodatkowo ze StrDoł korzystam tylko i wyłącznie z pominięciem FB (bezpośredni link do apki Socializera).

No i PromoZŁ dzisiaj dostałem na kilkunastu numerach na 30 dni (zsumowały się z obecnymi i je przedłużyły), tak samo jak przedwczoraj - bez żadnych problemów. Wczoraj doładowań przez StrDoł nie robiłem (chociaż chciałem - pisałem dlaczego nie mogłem zrobić :)) także nie wiem czy już po problemie, czy w ogóle był problem dla wszystkich, czy tylko dla FPnK (nie testowałem jeszcze w tej taryfie) czy może to problem FB i/lub jego ciasteczek (ja to omijam zawsze) czy jeszcze czegoś innego.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2018, 19:19 przez jarekt, łącznie zmieniany 3 razy.
 #977374  autor: GaduAirowiec
 13 lut 2018, 19:05
Doładowałeś przez jaką stronę? Czy przez strefę doładowań Play na facebooku? Dostałeś 15% na konto gratisowe i przedłużyło ważność tego konta o 30 dni, tak?
Ja mam PFnK i zgromadzone GB i PLNy na promocyjnym koncie:) Pozostaje mi 5zł z facebooka co miesąc z 15% gratisem na konto promocyjne. Działa nadal? Bo tydzień temu jeszcze działało.
 #977396  autor: dominik920
 13 lut 2018, 20:40
Ja przed chwilą zrobiłem doładowanie przez strefę doładowań na fb za 25 zł ,zawsze otrzymywałem 15% na konto promocyjne przedłużające złotówki na promocyjnym natomiast tym razem wpadło 2GB internetu i przedłużyło pakiet internetu który posiadałem o kolejny miesiąc ,albo mają błąd systemowy albo wkrótce dowiemy się o zmianie promocji w strefie doładowań i będzie internet za doładowania zamiast złotówek a jedynym sposobem przedłużenia złotówek na koncie promocyjnym będzie pakiet 10 za 5 o ile go nie wyłączą za jakiś czas .
 #977402  autor: dominik920
 13 lut 2018, 20:47
Formuła Play na kartę unlimited ,ta w której za 25 zł miesięcznie jest no limit i 6 GB internetu ,teraz po załączeniu dodatkowych 2GB za doładowanie wychodziłoby łącznie w tej taryfie 8 GB internetu .
 #977411  autor: adacomp
 13 lut 2018, 21:23
Czyli można doładować na stronie doladowania.play.pl oraz Strfa doładowań na FB i w obu przypadkach dają promoZł.

Czym się różni doładowanie w Strefie z FB i bez FB?
to przecież ta sama apka i efekt końcowy jest ten sam bo sam wielokrotnie tak doładowywałem.
 #977415  autor: jarekt
 13 lut 2018, 21:40
@adacomp:
- na DPP bonus 15% jest od kwoty doładowania 25zł (na FB od 5zł);
- na DPP bonus dla PnKLT wynosi 15% (na FB 30%);
- na DPP jest bonus 15% dla PnKSurf (na FB brak);
- obecnie na DPP zgodnie, z regulaminem promocji MC, nie ma bonusu 15% (ale @Dorotea stwierdziła, że dostała, więc być może jest to martwy zapis - http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 30#p977326

Jest jeszcze kilka innych różnic (mniej lub bardziej istotnych).
adacomp pisze:Czym się różni doładowanie w Strefie z FB i bez FB?
to przecież ta sama apka i efekt końcowy jest ten sam bo sam wielokrotnie tak doładowywałem.
To, że Ci 5 dni temu coś działało, to nie znaczy że Ci dzisiaj będzie tak samo działać.
Przeczytaj ten wątek. Efekt końcowy wcale nie musi być taki sam.
Ja bonus w postaci PromoZŁ dostałem, a inni nie :) - ale to akurat może nie być wina ładowania poprzez StrDoł z poziomu FB (lub z pominięciem FB tak jak ja to zawsze robię).
To może być błąd, który dotyczy akurat tylko i wyłącznie FPnK (tego jeszcze nie sprawdzałem).

W każdym razie w PnKLT PromoZŁ przychodzą, ładując numer z pominięciem FB poprzez StrDoł.

Dzisiaj po północy będę ładował chyba (na 99%) numery w FPnK więc będę wiedział jeszcze więcej.
 #977419  autor: jarekt
 13 lut 2018, 21:55
@artsky, Bonus musi Cię interesować. Bo to właśnie Bonus w postaci PromoZŁ przedłuża Twoje zgromadzone PromoZŁ (za doładowanie poprzez StrDoł na FB od kwoty 5zł).
No i niektórzy od wczoraj PromoZŁ nie dostają (ja dostaję :)).
Musisz chyba cały temat przeczytać aby zrozumie co się dzieje od wczoraj.
 #977438  autor: jarekt
 14 lut 2018, 00:58
W każdym razie w PnKLT PromoZŁ przychodzą, ładując numer z pominięciem FB poprzez StrDoł.

Dzisiaj po północy będę ładował chyba (na 99%) numery w FPnK więc będę wiedział jeszcze więcej.
Właśnie parę minut temu FPnK doładowałem. Niestety, w FPnK, PromoZŁ nie przyszły. 500MB za to jest.
jarekt miałeś zrobić test dla taryfy "Play Formuła na Kartę" a nie dla "Lubię To!" ... ehh.
@speclab, przecież 2 godziny temu napisałem, że po północy będę FPnK ładował (i na 99%, a nie na 100%) no i doładowałem.
Wcześniej nic nie pisałem w jakiej taryfie będę robił doładowania.
Najpierw zrobiłem takie jakie były dla mnie wygodniejsze i bardziej opłacalne (z różnych powodów) czyli w PnKLT - gdyby w niej też nie przychodziły PromoZŁ, to byłaby niewesoła sytuacja (i zakładałem, że nie przyjdą ale jednak przyszły).

W każdym razie NIC NIE NAPRAWIONO od wczoraj, bo dalej w FPnK nie przychodzą PromoZŁ.
W PnKLT PromoZŁ przychodzą. W PnK i PnKRWK (jak i pozostałych) nie wiem bo nie sprawdzałem i raczej nie sprawdzę (nie chce mi się).
 #977443  autor: Ricki1980
 14 lut 2018, 07:06
Na FB Gruszka poinformował o promocji walentynkowej na doładowania. Za 5 zł jest 500 MB. Ponoć będzie trwać do jutra. Na szczegóły trzeba czekać, aż pojawi się wpis na blogu.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 #977448  autor: SimplusowiecU
 14 lut 2018, 08:41
Ricki1980 pisze:Na FB Gruszka poinformował o promocji walentynkowej na doładowania. Za 5 zł jest 500 MB. Ponoć będzie trwać do jutra.
Phi, ja już w sobotę załapałem się na tę "promocję" tą :mrgreen:
 #977453  autor: WOJTAS
 14 lut 2018, 09:20
Dzisiaj doładowanie z promocji mastercard i weszło 75 groszy bonusu plus 500 MB, taryfa formuła play na kartę
 #977454  autor: daromar
 14 lut 2018, 09:37
Istotny fragment z regulaminu promocji:
Niniejsza Oferta Promocyjna zastępuje w dniu 14 lutego 2018 roku , od godziny 00.01 do godziny 23.59 Ofertę Promocyjną "15% EKSTRA ZA DOŁADOWANIE PRZEZ http://WWW.DOLADOWANIA.PLAY.PL I E-DOLADOWANIAPLAY.PL" i Ofertę Promocyjną "15% ekstra za doładowanie konta przez aplikację Strefa Doładowań w Play na stronie http://www.facebook.com".
Jeszcze punkt 8 brzmi dość dziwnie:
Do momentu wykorzystani Bonusu , za korzystanie z transmisji danych w Strefie Euro naliczana jest stawka w wysokości 0,03072 zł za 1MB (naliczanie co 1 kB). Po wykorzystaniu Bonusu za doładowanie, korzystanie z transmisji danych odbywa się na zasadach określonych w cenniku oferty, z której korzysta Użytkownik lub na zasadach określonych w odpowiednich warunkach Ofert Promocyjnych, jeśli Użytkownik z takich korzysta
Zapewne chodzi o to że to są środki za które się nie płaci więc od razu wchodzi dopłata roamingowa a jeżeli się ma pakiet opłacony wtedy normalnie schodzi z licznika zgodnie z wartością pakietu. W piątek wyjeżdżam do Włoch i nie chciałbym płacić za każdy MB przed zmianą z 1 marca.

Regulamin: http://www.telepolis.pl/grafika/newsy/2 ... 2.2018.pdf
  • Strona 3 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8