DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
 #977239  autor: jarekt
 12 lut 2018, 23:55
Nie jestem w stanie przeprowadzić zaplanowanych testów. Jednym z powodów jest niedziałanie w tym momencie (od ponad godziny) sporej ilości kodów USSD związanych m.in. z obsługą taryfy (zmiana, info o taryfie). Nie byłem też przygotowany na takie problemy (numery nie są podłączone do Play24, a nie chce mi się tego teraz robić).

Między innymi taki komunikat zaczął się pojawiać:
"Na Twoim koncie sa inne oczekujace zlecenia. Zmiana oferty bedzie mozliwa po ich realizacji."
mimo że od kilkunastu dni nic nie było na numerach robione, a w najbliższym czasie żadna usługa nie ma się wyłączyć.

Mam zapas parę dni na ważność PromoZŁ na tych testowych numerach także bez problemu mogę przenieść doładowania na kolejny dzień.

Na innych numerach sprawdziłem tylko, że promocja bonusowych GB za cykliczne doładowania kartą MC działa wciąż bez zarzutu, tak samo jak pakiet 10za5 (mam nawet wrażenie że dzisiaj aktywacja działała wyjątkowo szybko - kilkanaście sekund).

---edit---
Przez Play24 zmiana taryfy też jest niemożliwa ("wystąpił błąd bla bla bla").
 #977266  autor: SimplusowiecU
 13 lut 2018, 09:40
jarekt pisze:pakiet 10za5 (mam nawet wrażenie że dzisiaj aktywacja działała wyjątkowo szybko - kilkanaście sekund).
Również to spostrzegłem - gdy parę lat temu korzystałem regularnie, zazwyczaj trwało to około godziny, teraz byłem mile zaskoczony - mimo obaw (po dziwnym 500 MB zamiast bonusu) czy 10 za 5 zadziała - nie dość, że zadziałało to do tego błyskawicznie: aktywacja, za parę sekund sprawdzenie stanu konta - i już środki były.
 #977267  autor: GaduAirowiec
 13 lut 2018, 09:53
Czyli teraz aby przedłużyć PLNy promocyjne i dokupić i przedłużyć GB to trzeba skorzystać z 10 za 5zł ? Te 10zł to w całości na konto promocyjne idzie czy coś z tego zostaje na podstawowym? No bo żeby kupić pakiet 600MB to trzeba zapłacić z konta podstawowego , prawda?
 #977277  autor: jarekt
 13 lut 2018, 10:40
Ale wczoraj chodził mega ładnie :) (w porównaniu z aktywacjami sprzed kilkunastu dni) - nigdy to nie trwało kilka, kilkanaście sekund. Może czasami kilkadziesiąt sekund ale nie kilka.
Jutro sprawdzę ile dokładnie sekund trwa włączanie od momentu zlecenia.
 #977312  autor: GaduAirowiec
 13 lut 2018, 13:39
to co teraz? będą kazali doładować 10 za 5 (10 na konto promocyjne) i jednocześnie doładować 5zł z fejsbuka? Zeby mieć i GB i PLNy na promocyjnym? Drożyzna się zaczyna...
 #977321  autor: lookas
 13 lut 2018, 14:18
Dlaczego drożyzna? 5zł poprzez fb -> wydłużasz ważność GB -> przeznaczasz doładowanie na 10za5 -> wydłużasz ważność promo zł. Pytanie jakie mi się nasuwa co robić za 30 dni? Jak wydłużyć promo zł? Czy kolejny pakiet 10za5 można włączyć w ostatni dzień aktualnie ważnego 10za5?
 #977323  autor: jarekt
 13 lut 2018, 14:36
Problem z 10za5 jest właśnie taki, że można go włączyć tylko jeden raz na 30 dni i 31. dnia (licząc, że 1. dzień to dzień włączenia pakietu) - czyli w terminie ważności PromoZŁ - on się wyłącza (usługa "Pakiet 10za5" się wyłącza) i można go włączyć ponownie ostatniego dnia ważności PromoZŁ.
Ale czasami to wyłączenie usługi następuje bardzo późno (po 18.00 i później), a nawet jeszcze kolejnego dnia (wtedy PromoZŁ przepadną), ale jeśli zdążymy zlecić aktywację, to i tak 10za5 (zlecony tak późno) potrafi się włączyć dopiero kolejnego dnia, kiedy PromoZŁ już przepadły.

Przedłużanie więc PromoZŁ tylko pakietem 10za5 zawsze ostatniego dnia jest niebezpieczne. Ale może kiedyś (bo obecna sytuacja wygląda raczej na nie planowaną awarię niż na celowe działanie) nie będzie wyboru...
 #977326  autor: jarekt
 13 lut 2018, 15:02
@Dorotea, bonusowe PromoZŁ za doładowanie 25zł na doladowania.play.pl (d.p.p lub lepiej DPP) są wyłączone w taryfach Play od momentu wprowadzenia promocji MC.
O wyłączeniu bonusowych PromoZŁ mówi regulamin promo MC w p.III.1 https://www.play.pl/resources/pdf/2017/ ... 102017.pdf:
III. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. W okresie obowiązywania niniejszej Oferty Promocyjnej uczestnicy nie mogą korzystać z Oferty promocyjnej „15% EKSTRA ZA DOŁADOWANIE PRZEZ http://WWW.DOLADOWANIA.PLAY.PL I DOLADOWANIAPLAY.PL”
  • Strona 2 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8