DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 32 z 33
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
 #971464  autor: Gregrin
 12 sty 2018, 02:30
Antyfcb pisze: Można tam sobie doładować "na zaś" i uruchomić pakiet 4 lutego w promocyjnej cenie?
Ciężko się tego dowiedzieć z regulaminu ale myślę ze tak. Na pewno warto spróbować, bo wysłanie smsa po dany rabat jest podobno darmowe a później trzeba tylko za 5taka doładować żeby dostać kod.
 #971656  autor: Antyfcb
 12 sty 2018, 22:31
Jaki jest limit transferu danych w roamingu w taryfie Orange Free? Mam same gigabajty z bonusu za przeniesienie numeru i 15 Gb za doładowanie. Czy będzie mi działał net za granicą?

Siempre en mi corazón
 #971665  autor: Antyfcb
 12 sty 2018, 23:43
Mam aktywny pakiet za 25zl i mam 1,61 GB w roamingu już to ogarnąłem tylko musiałem zalogować się na komputerze bo w aplikacji tego nie widać.

Siempre en mi corazón
 #976339  autor: PawlusG
 06 lut 2018, 22:40
Chyba Orange zaczęło łatać błędy. Mam pakiet cykliczny od dłuższego czasu i co miesiąc ładnie się przedłużał, a niewykorzystane GB się sumowały. W ten sposób uzbierałem 360 GB internetu, idealne do wykorzystania na wakacje. Niestety z 2 na 3 lutego nowy pakiet się nie włączył, więc wszystko przepadło, kasa z konta też zniknęła. Po zgłoszeniu sprawy na infolinii, kasa wróciła, ale nieprawidłowo naliczono mi staż i internet, dostałem więc 34 GB internetu. Niestety konsultantka chyba sama do końca nie wiedziała co zrobić. Poczytałem regulamin, zadzwoniłem drugi raz i konsultant wiedział o co mi chodzi. Przyjął reklamację i została prawidłowo rozpatrzona. Przyznano mi 52GB internetu, ale to co przepadło niestety nie wróci. Sumowanie było błędem systemu, więc na tym rozmowy się skończyły.

:)
 #976343  autor: Gregrin
 06 lut 2018, 22:48
PawlusG pisze:Chyba Orange zaczęło łatać błędy.
PawlusG pisze: Niestety z 2 na 3 lutego nowy pakiet się nie włączył, więc wszystko przepadło, kasa z konta też zniknęła.
Na pierwszy rzut oka wygląda raczej na błąd niż zmianę w systemie ale zobaczymy co inni będą raportować.
PawlusG pisze: Przyjął reklamację i została prawidłowo rozpatrzona. Przyznano mi 52GB internetu,
To jaki masz staż?
 #976356  autor: PawlusG
 06 lut 2018, 23:32
Będzie wiadomo za miesiąc. Dowiedziałem się od kolegi, że jemu uzbierane GB zniknęły w styczniu. Na FB też kilka osób o tym wspomniało na profilu Orange.

:)
 #976776  autor: areksz
 10 lut 2018, 10:26
Orange w ofertach na kartę dodało kolejną domyślną zgodę na przetwarzanie danych "anonimowych" :) : dla firmy z Wiednia
Geolad GmbH'
Czemu mimo innych zgód na "nie" nowe zaznaczają na TAK lub brak zaznaczenia czyli tak,
https://www.orange.pl/view/mojazgoda
może ta dane przekazują firmą od patelni i konferencji i dzwonią, że jest Pan/pani z okolic miasta yyyy mamy dla ....
co za ch*/*nia ! wiecie coś o tym procederze i tej firmie?
Te dane mogą przekazywać innym nowym podmiotą ...
 #976831  autor: kaspeed
 10 lut 2018, 14:34
Na 1 nr chyba nie ssumowało gb drugi nr widze że młoda dostała 20gb za drugim miesiacem 21 ma cos koło 40gb teraz więc chyba przedłuzyło i ssumowało.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #981028  autor: Placeks
 03 mar 2018, 16:01
Szanowni
Jestem jeszcze w pakiecie Grunwaldowym.
Obecnie na wakacjach (Hiszpania) zżera mi zlotowki.
Czy powinno tak być czy może jednak powinienem móc korzystać z pakietu?
  • Strona 32 z 33
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33