DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 115 z 173
  • 1
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 117
  • 173
 #976357  autor: PawlusG
 06 lut 2018, 23:36
BlueBlazer pisze:Jedyne co mi zostaje to fakt, ze karta musi byc aktywowana w Polsce a nie za granica, ale BOK nic o tym nie wspomnial, wiec nie wiem. MAcie jakies pomysly?
Jest dokładnie tak jak piszesz, karta musi się zalogować do polskiego BTSa, wtedy zasysa konfigurację z sieci.

:)
 #976389  autor: BlueBlazer
 07 lut 2018, 10:47
PawlusG pisze:
BlueBlazer pisze:Jedyne co mi zostaje to fakt, ze karta musi byc aktywowana w Polsce a nie za granica, ale BOK nic o tym nie wspomnial, wiec nie wiem. MAcie jakies pomysly?
Jest dokładnie tak jak piszesz, karta musi się zalogować do polskiego BTSa, wtedy zasysa konfigurację z sieci.
To pewne czy raczej pewne? Jeśli teraz podeślę kartę sim komuś z rodziny do PL, i aktywuje ale na innym telefonie (nie moim czyli) to po powrocie karty do mnie za granicę, w moim telefonie od razu będzie działać?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 #976579  autor: negra
 08 lut 2018, 15:23
Proszę o pomoc w moim problemie konfiguracji Internetu , MMS w telefonie Huawei P Smart w sieci Aero2. Karta w porządku , konto ważne , pakiet bez limitu , środki na koncie , próba konfiguracji ze strony a2mobile nic w tym telefonie nie daje. Karta przełożona do Xiaomi Mi A1 działa z netem bezproblemowo a z tym P Smart nie chce , dodam że jest to dual sim a ja mam włożoną jedną kartę sim ktorą mi pokazuje i z której połączenia głosowe sa bezproblemowe. Transmisja danych włączona ikonka podświetlona a net nie działa , nie wiem czy jest jeszcze gdzieś ukryta jakaś funkcja którą należy wlączyć a której nie znajduję . Dziękuję za wszystkie podpowiedzi i ewentualną konfigurację neta w telefonie Huawei .
 #976644  autor: negra
 09 lut 2018, 06:54
Problem w tym że właśnie takie ustawienia mam wpisane zresztą dla pewności zadzwoniłem na infolinię i miła Pani podawała mi ustawienia które sprawdzałem na swoim telefonie. Trochę mnie zdziwiło menu dotyczące ustawień sieci w P Smart który jest bardzo podobny do Honor 9 Lite w którym są dwie dodatkowe opcje dające jakby lepszą konfigurację sieci w telefonie.
 #976902  autor: PawlusG
 10 lut 2018, 23:20
BlueBlazer pisze:To pewne czy raczej pewne? Jeśli teraz podeślę kartę sim komuś z rodziny do PL, i aktywuje ale na innym telefonie (nie moim czyli) to po powrocie karty do mnie za granicę, w moim telefonie od razu będzie działać?
Tak na 90% pewne, przynajmniej tak było w Plusie.
negra pisze:Trochę mnie zdziwiło menu dotyczące ustawień sieci w P Smart który jest bardzo podobny do Honor 9 Lite w którym są dwie dodatkowe opcje dające jakby lepszą konfigurację sieci w telefonie.
Co to za dodatkowe opcje?
Poza ustawieniem APN nic innego nie trzeba było zmieniać.

:)
 #976918  autor: negra
 11 lut 2018, 09:14
Nie mogę teraz znaleźć tych ustawień ale faktycznie nie ma wpływu na ustawienie neta. Zrobiłem restart sieci i na nowo ustawiłem APN i dalej nic nie łączy może karta do tego Huawei powinna być wymieniona bo obecna to jedna z pierwszych które operator wysyłał. Z drugiej strony w Xiaomi A1 działa bezproblemowo .
 #976935  autor: WOJTAS
 11 lut 2018, 12:06
Korzystałem z tej promocji jakiś czas temu, bez problemu dostałem GB i pakiet minut chyba, już nie pamiętam...
 #976951  autor: PawlusG
 11 lut 2018, 13:54
negra pisze:Nie mogę teraz znaleźć tych ustawień ale faktycznie nie ma wpływu na ustawienie neta. Zrobiłem restart sieci i na nowo ustawiłem APN i dalej nic nie łączy może karta do tego Huawei powinna być wymieniona bo obecna to jedna z pierwszych które operator wysyłał. Z drugiej strony w Xiaomi A1 działa bezproblemowo .
Sprawdź, czy czasem nie ma aktualizacji systemu dla telefonu, jeśli jest, to zaktualizuje telefon i zrób przywrócenie do ustawień fabrycznych.

:)
 #976957  autor: sebsan
 11 lut 2018, 14:15
bolek2004 pisze:Korzysta ktoś z tej promocji: https://promocja.aero2.pl/ ?
Ciekaw jestem czy działa to dobrze i bez problemu przyznają na kartę aero2 te 3gb po aktywacji pakietu niewyczerpalne wszystko?
ostatnio przenosiłem numer do a2mobile. Bez problemu przyznają 3GB po aktywacji pakietu.

kod polecający MVNO Folx.com: 29012757
z tym kodem otrzymujesz darmowy miesiąc rozmów i 20 GB internetu.
 #976995  autor: _pluszak_
 11 lut 2018, 17:29
Mnie też rozłącza co godzinę. Ta sieć tak ma.

Mój kod polecający do Folxa: 14047404. Dzięki niemu masz 1 darmowy miesiąc rozmów no-limit oraz pakiet internetu 20 GB. Polecam
 #977008  autor: TomekErek
 11 lut 2018, 17:45
Ja mam numer przeniesiony z Play do a2mobile w ramach promocji na Black Friday (numer był przeniesiony 15 stycznia i do 15 lutego mam darmowy pakiet "niewyczerpalne wszystko" za darmo.

I korzystam z niego na bogato - rozmowy telefoniczne trwają po nawet 2 czy 2.5 godziny i ani razu mnie nie rozłączyło :D
 #977372  autor: epikie
 13 lut 2018, 18:59
macc pisze:Ja mam w a2 taki problem, że jak wysylam sms na jeden numer w t-mobile to dochodzi on z opóźnieniem nawet kilka minut i to nie każdy powiedzmy co 3 wysyłany jeden po drugim, reszta dochodzi normalnie.Zgłaszałem już sprawę do BOK, niby naprawili i dalej to samo. W poniedziałek kolejna reklamacja.
Mam identyczny problem. U mnie to się zaczęło po awarii noworocznej. Co któryś sms jest dostarczany równo po 10 minutach od wysłania.
 #978492  autor: kaspeed
 18 lut 2018, 19:18
A ja zapytam trochę inaczej: mam a2 mobile karta zapasowa jakoś da się sprawdzić czy na tych sim dziala LTE+??( agregacja? Telefon jaki kupuje jutro to p10lite)@Wg mapki Plusa jest u mnie w miescie jakaś agregacja bo pokazuje na mapie.Pochodze po mieście i będę analizować:D

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
  • Strona 115 z 173
  • 1
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 117
  • 173
  • 1
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 117
  • 173