DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 26 z 36
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 36
 #973658  autor: aquacuba
 23 sty 2018, 17:58
Mam pytanie odnośnie przeniesienia numeru, zrobiłem to już prawie 2 miechy temu, na karcie plusa wbiłem "wakacje" i umowa z PLusem miła obowiązywać od dzisiaj i wszystko jest ok tylko chcialbym sie upewnić czy opcja "wakacje od abonamentu" wyłączyła się sama ?
Ostatnio zmieniony 23 sty 2018, 18:19 przez aquacuba, łącznie zmieniany 1 raz.
 #973670  autor: aquacuba
 23 sty 2018, 18:30
Patryk7588 pisze:Wakacje trwają do końca okresu rozliczeniowego.
Drugie pytanie czy powinno tak naliczac Rozmowy, że są przekroczone ?
Pakietu za net też jakoś mam za dużo, powinno być 12 gb
Obrazek
 #976178  autor: Kerimus
 05 lut 2018, 23:38
Jestem obecnie w Play. Chcę przenieść numer i wziąć abonament za 25 zł w Plush Abo.
Rozumiem, że rozmowy do wszystkich operatorów na komórki za darmo bez limitów oraz na stacjonarne to samo. Internet mi lata choć jak już jestem to czemu nie.
Pierwsze pytanie to takie, czy są jakieś kruczki czy jednak jest tak jak piszę wcześniej czyli 25 zeta i koniec kosztów?
Drugie pytanie to takie, czy mogę podawać internet na swojego laptopa, bo w Playu wiem że było lub jest to zabronione?
Interesuje mnie to bo czasami muszę szybko przerzucić dane a na Neostradzie do mam ledwo 1 Mbit/s
 #976181  autor: habish
 05 lut 2018, 23:46
Podczas przeniesienia numeru z abonamentu w innej do sieci do Plusha, wydawany jest numer tymczasowy za który płacisz od razu po otrzymaniu karty SIM.
Możesz włączyć na numerze tymczasowym usługę "Wakacje" wówczas opłata za numer nie będzie pobierana.
 #976182  autor: Kerimus
 05 lut 2018, 23:51
Nie chcę karty sim, bo niby skąd oni wiedzą jaki mam telefon, czy normalne sim czy mikro czy nano?
A właśnie tak przy okazji, gdzie ja mam wymienić kartę SIM kiedy zmienię telefon z karty SIM mikro na nano?
Ostatnio zmieniony 05 lut 2018, 23:52 przez Kerimus, łącznie zmieniany 1 raz.
 #976186  autor: Kerimus
 05 lut 2018, 23:57
OK, na razie dziękuję za pomocne info, dobranoc!
Jak cos sobie przypomnę to dopytam.
Tylko na koniec takie ostatnie na dziś pytanie.
Czyli online się rejestruję z wnioskiem o przeniesienie i koniec?
Potem tylko czekam na kuriera?
 #976200  autor: Gregrin
 06 lut 2018, 09:03
Kerimus pisze:Rozumiem, że rozmowy do wszystkich operatorów na komórki za darmo bez limitów oraz na stacjonarne to samo. Internet mi lata choć jak już jestem to czemu nie.
Jeśli internet cie nie interesuje to są tańsze oferty:
https://lajtmobile.pl/oferta/najtanszy-abonament/1 (tu stacjonarne kosztują +2zl -poza pakietem za 15zl w którym już są)
lub
https://premiummobile.pl/ (z tym ze tutaj stacjonarne sa dopiero od pakietu za 24,70)
Obaj operatorzy oferują abo bezterminowe na zasięgu plusa.
Kerimus pisze:Drugie pytanie to takie, czy mogę podawać internet na swojego laptopa, bo w Playu wiem że było lub jest to zabronione?
Raczej nigdzie nie jest to zabraniane.
Kerimus pisze:Czyli online się rejestruję z wnioskiem o przeniesienie i koniec?
Tylko trzeba wziąć poprawkę na to ze cala procedura trochę potrwa bo wysłanie kuriera nie jest chyba na drugi dzień a odsyłanie dokumentów jest realizowane chyba tylko na koniec tygodnia.
 #976213  autor: Kerimus
 06 lut 2018, 10:32
Pisałem że internet nie jest taki istotny, ale jeżeli mogę go podawać na Laptopa to jednak jest. Potrzebny mi momentami w miarę dobry upload więc to idealne rozwiązanie.
Co do szybkości załatwienia sprawy, to mi się nie spieszy.
Jednak w związku z tym jest pytanie.
Ponieważ mój obecny numer potrzebny jest do logowania na konto banku i do realizacji sms-kodów przy przelewach muszę posiadać w sposób ciągły dostęp do swojego numeru.
Czy istnieje zagrożenie, że Play mi wyłączy numer a Plush nie aktywuje na czas, czy to raczej niemożliwe przy miesięcznym wymówieniu w Play?
I jeszcze jedno.
Moja karta SIM jest MICRO bez możliwości wyłamania jej i zrobienia z niej NANO.
Jeśli kupie nowy telefon to co wtedy jeśli okaże się, że nie ma żadnego salonu żeby to od ręki wymienić?
 #976219  autor: habish
 06 lut 2018, 10:39
Przejście numery z Play do Plusha powinno przejść płynnie, bez przerw.
W Play ty nic nie wypowiadasz, składasz wniosek na stronie Plusha, a Plush załatwia wszystko za Ciebie.
Tak jak Ci pisałem, Plush da Ci kartę 3w1.
Jeśli chcesz wymienić jeszcze obecną kartę Play, musisz udać się do salonu Play.
  • Strona 26 z 36
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 36
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 36