DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #973551  autor: miszaq83
 23 sty 2018, 10:23
Witam
Dostałem zadanie znalezienia małego telefonu z automatycznym pobieraniem mms-ów bez włączonej transmisji danych. Do tej pory w użyciu jest Moto E 2nd. Jedynymi brakującymi funkcjami jest lampa błyskowa i te nieszczęsne mmsy. Używanie fakeAPN jest problematyczne ze względu na notoryczne aktualizowanie ustawień przez sieć. Włączenie transmisji danych na stałe to"zuo, wyciągają dane, i kradną tożsamość". Po małym przeglądzie, do wyboru mam Galaxy A3 2017, Xperię X Compact i Apple SE. Czy wymienione telefony posiadają w/w funkcję ? Czy może są jeszcze inne telefony, które spełnią powyższe wymagania ?

Pozdrawiam
 #973555  autor: vonski
 23 sty 2018, 11:10
Od kiedy pamiętam to Samsungi nie radziły sobie z MMSami bez włączonej transmisji danych... Ale przyznam, że dawno tego nie sprawdzałem.
 #973617  autor: Ramirez
 23 sty 2018, 15:06
Z tym to jest coraz większy problem. Coraz mniej telefonów ma mmsy bez załączonego na stałe internetu. Z moich obserwacji wygląda na to że taką możliwość mają telefony xiaomi z nakładka MIUI i alcatele. I niektóre chińskie wynalazki.
 #973618  autor: miszaq83
 23 sty 2018, 15:06
Okazuje się, że A3 na 99% potrzebuje transmisji danych :(. Zabawna firma, stary Ace2 działa bez transmisji. Prawdopodobnie padnie właśnie na Xiaomi 4x niestety (nie znam dobrze firmy, różne problemy z połączeniami, zasięgiem). Tak czy inaczej dzięki po propozycję.

Pozdrawiam
 #973622  autor: Ramirez
 23 sty 2018, 15:24
Ostatnio bawiłem sie Huawei P10 lite. Prawie na pewno miał odbior mms bez załaczonej transmisji danych. Ale to niech lepiej ktoś potwierdzi.
 #973643  autor: Morvius
 23 sty 2018, 16:47
Huawei powinien powiadać. P9 na pewno ma. MMS same mi się pobierają.

Klasyczny obserwator wątku.
 #974223  autor: tagal
 26 sty 2018, 04:02
Mam LG K8 2017 Dual SIM i taką funkcję posiada.