DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 18 z 22
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 22
 #974140  autor: kaspeed
 25 sty 2018, 19:16
A czy ja wymagam wszystkiego;) chce tylko jak w kraju+ limitowany net.Przecież to nie o to chodzi. Nie potrafili zalatwić pijawek FUP bo od początku był skitrany to oberwał kazdy. Mam nadzieje że oberwą za to.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974144  autor: kaspeed
 25 sty 2018, 19:25
Liczę na konkretne kary za niestosowanie sie do RLAH ( kastrowanie do limitu który jest śmieszny)
PLAY powinien za to dostac Milionowe KARY W EURO.

Powinno być to zrobione inaczej.Ja rozumiem że są obywatele którzy robili im faktycznie straty.Na takich wystarczył by przemyślany FUP. Bo ten co mieli sory ale 4mies 2 poza PL no to jest nie do zrealizowania bo pijawki dalej waliły koszty. Można było zrobić prosty FUP przekrocz 2miesiące rocznie w UE czyli 60dni masz dopłatę z zastrzeżeniem że maksymalnie w miesiącu możesz być 15dni w UE....Panowie to jest proste jak niewiem co do zrealizowania. Do tego Zapis że nadmierne obciązanie sieci w ramach tych 15dni też spowoduje wcześniejsze dopłaty....Jak widzicie da sie logicznie załatwić da ale trzeba chciec bo na teraz to przeczą RLAH całkowicie i temu co Unia chciała. Do tego wyciać rozmowy w ramach całej UE ( bo to tez koszty robilo)Ograniczyc tylko do PL numerów.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974146  autor: Kryniczanin
 25 sty 2018, 19:30
Możesz mi powiedzieć za co Play ma dostać kary? Play jest NIETYKALNY jak i każdy inny OP.

Play jak i inni mają zgody UKE - regulatora rynku. Jeśli będą jakieś kary to zapłacisz je Ty, ja, i każdy kto płaci jakiekolwiek podatki,
 #974148  autor: kaspeed
 25 sty 2018, 19:32
Nie widzę zgody na to co zrobili. Jedyną zgodę jaką otrzymali to dopłaty dla niestosujących sie do zasad FUP. Nie widzę zgody na okastrowanie z RLAH ofert.


FUP można łatwo uregulować pijawki.Kwestia przemyslanego zapisu.Od samego początku chcieli nas dymać na kase.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974150  autor: Kryniczanin
 25 sty 2018, 19:37
Jedyną zgodę jaką otrzymali to dopłaty dla niestosujących sie do zasad FUP.
Dostali zgodę na dopłaty do wszelkich połączeń nie tylko do ssaczy.
 #974153  autor: kaspeed
 25 sty 2018, 19:47
No i z tego skorzystali? Dla mnie dopłata ok ale nie okastrowanie do limitu a tu juz nie jest dozwolone....Zasady RLAH mowią że ma byc jak w domu mam no limit mam miec.A tu nagle robią limit.I to jest działanie niedozwolone.Dopłata ok dla tego co nadmiernie szaleje.


Ja w chwili obecnej już zamilknę. Każdy z nas ma swoje racje:
@ który mowi o traktowaniu źle płacącego 40-100zl ja o traktowaniu płacącego 25-30zł. Wg mnie abonamentowcom można było dać lepszy FUP a karcianym gorszy.(aby abo wiedzial że jest lepszy.)
Ale broń boże odcinać się od zasad RLAH co ma od jutra miejsce.(O ile abonamentowiec śpi spokojnie w miarę do konca okresu oznaczonego ) tak karcioch jest w czarnej d przez cwaniaków którzy nadmiernie szaleli.Oberwał każdy klient :twisted: Dzięki bogu mam dostepne 3 karty w trzech sieciach.I liczę że pozostali jeśli coś zmienią to tylko zapisy FUP aby szybciej przestrzegać dopłat.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974157  autor: kaspeed
 25 sty 2018, 19:57
Dla ciebie 100minut 50sms nie jest limitem??DLa mnie jest.Sztywnym limitem. Po przekroczeniu którego nagle robią kuku ( koszty) Już tego 2lata wstecz probowali.O ile pamiętam. Dla mnie powinno być to załatwione tak jak piszę. FUP który działa a nie pseudo FUP.Rozumiesz mnie?

Mam karte 25-30zł no limit to chce miec w UE to samo a nie kastrat który przeczy zasadą RLAH.
Dla mnie mogę mieć wFUP zapisy które ich chronią po powiedzmy 15dniach i dopłaty robią!! dćla mnie może też być kolejny zapis że jeśli będzie nadmierne obciązenie sieci przed 15dniami to również dopłacam!! ( wiadomo 1h czy 2 dziennie czy 100-300 500sms jest rozssądne.)Albo coś w podobie. Da sie załatwić to tak że uczciwy user takiego czegoś nie zauważy a te 100min czy 50sms to sory limitowanie zasad RLAH

Ten obecny FUP nie działal.Pijawki nabijały realne koszty dla PLAY i z tym sie zgadzam w 100%.

Dało się temat inaczej obmyśleć. FUP prepaid inny od FUP ABO dało by sie ogarnąc
Ostatnio zmieniony 25 sty 2018, 20:01 przez kaspeed, łącznie zmieniany 1 raz.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974158  autor: Kryniczanin
 25 sty 2018, 20:01
Człowieku spójrz na te stawki
6 gr za minutę połączenia wychodzącego,
3 gr za minutę połączenia odebranego,
1 gr za wysłanego SMS-a lub MMS-a,
1,2327 gr za 1 MB Internetu.

One są nawet kilkanaście razy mniejsze niż krajowe

Zachowujesz się jakby te 1 pln dziennie więcej doprowadziło Cię do ruiny.
 #974165  autor: kaspeed
 25 sty 2018, 20:17
Mi o zniszczenie zasad RLAH chodziło.Wprowadzenie limitów. Dopłata niemam nic przeciwko jak naduzywasz!! W obecnej formie limitowanie usług w UE jest niezgodne z KE.KE również sie z tym zgodzi. Dopłaty wporządku ale limitowanie nielimitowanego i nazywanie tego RALH jest kłamstwem.

Do uregulowania nadużyć jest FUP jaki? Hu****jak widać skoro nie potrafili pijawek utemperować.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974203  autor: dwaeuro
 25 sty 2018, 22:56
Zapytam może tutaj, czy sytuacja z pakietami/limitami będą obowiązywać w Red Bull identycznie jak w Play na abonament?

Nowa Huta Wolne Miasto!
 #974208  autor: kaspeed
 25 sty 2018, 23:08
Jak masz abonament to poki co śpisz spokojnie.Dla prepaid będzie info w Marcu /albo i szybciej jak dadzą cenniki i regulaminy kolejny raz poprawione.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974210  autor: muddy
 25 sty 2018, 23:18
kaspeed pisze:Mi o zniszczenie zasad RLAH chodziło.Wprowadzenie limitów. Dopłata niemam nic przeciwko jak naduzywasz!! W obecnej formie limitowanie usług w UE jest niezgodne z KE.KE również sie z tym zgodzi. Dopłaty wporządku ale limitowanie nielimitowanego i nazywanie tego RALH jest kłamstwem.Do uregulowania nadużyć jest FUP jaki? Hu****jak widać skoro nie potrafili pijawek utemperować.
Niestety, mylisz się, jest to ZGODNE z rozporządzeniem: każdy operator, po uzyskaniu akceptacji lokalnego regulatora rynku i wykazaniu rozmiaru strat, może stosować dopłaty do KAŻDEGO połączenia. To, czy dadzą 50, 100 czy 1000 minut gratis oraz czy i jaką politykę FUP wprowadzą - to już w tym momencie tylko decyzja biznesowa Play. NIESTETY.
Zgodnie z wytycznymi dyrektywy: Play wykazał, iż mimo FUP ponosi straty, UKE ustalił wysokość dopłat by te straty zrekompensować. Temat zamknięty.

MM
 #974217  autor: kaspeed
 26 sty 2018, 00:06
Dlaczego ponosi straty dlatego ze nie realizują fup...Gdyby fup zmienili strat by.nie mieli az tak..A tak.dodatkowo.chca zarobić.Kazda firma w koszty moze wrzucić cokolwiek i oni również.TU ZROBILI W WALA KLIENTÓW I TYLE

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974242  autor: Morvius
 26 sty 2018, 09:37
Proponuję trochę uspokoić temperamenty. Ja wiem, że rozmowa jest na tematy dosyć kontrowersyjne ale weźcie proszę pod uwagę wszelkie za i przeciw w kulturalny sposób. :smt023

Klasyczny obserwator wątku.
 #974265  autor: kaspeed
 26 sty 2018, 12:58
Już już sie uspokajam. Naszło mnie coś. jeśli nie chcą dopłacać do interesu da sie jeszcze wprowadzić dodatkowe pakiety np neta w UE za 15-20zł.Maksymalnie.Komu net potrzeba dopłaci.Ale od rozmów czy sms wara;) chyba ze FUP zrobią tak aby kazdy był zadowolony

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974269  autor: Remington
 26 sty 2018, 13:06
A ja powtórzę, że moim zdaniem najuczciwsze i proste podejście to „bonus krajowy” w Lajcie. Czyli +20 zł za ryczałt roamingowy naliczane gdy się gdzieś wyjedzie.
 #974308  autor: kaspeed
 26 sty 2018, 15:57
Lajt to zupełnie dla mnie nieporozumienie bo kwota 20zł za roaming jest za wielka 5-10zł to może i warto dopłacić.Ja 20zł nie wykorzystam w UE przez 14dni to maks 2-3gb i moze 1000sms nie więcej.Z minut to moze 5-6 h łącznie.Dopłaty w Lajt to dodatkowe wyłudzanie kasy od klientów.I też przeczą zasadą KE


Jest jeszcze coś:) Wczoraj na blogu przedstawiciel PLEJOZY napisał ze płacą MTR na poziomie21 EURO za 1gb. No to teraz KE ustaliła od 1 stycznia maksymalne stawki hurtowe na poziomie 6euro. I teraz tak PLEJOZA nas oszukuje i chce bysmy płacili i ich dotowali całkowicie ponad 100% marży.Jest to dla was uczciwe? Moje zrodła: telepolis oraz blogplay i wpis przedstawiciela PLay


Obrazek

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
  • Strona 18 z 22
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 22
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 22