DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 614 z 675
  • 1
  • 612
  • 613
  • 614
  • 615
  • 616
  • 675
 #974003  autor: samboman
 25 sty 2018, 13:25
Ja ostatecznie w ofercie dla firm dostałem No limit z 10GB Internetu za 19,99 zł netto już po zniżce za e-fakturę i zgodę marketingową.
W sumie koszt tak niewielki, że bez większego kombinowania (zmiana konta na indywidualne) chyba więcej nie uzyskam...
 #974014  autor: redrobo
 25 sty 2018, 14:21
Wczoraj dostalem za 50pln abonament na 3 numery full + po 10GB. Pierwsze 3 miesiace gratis, zzerowanie bierzacego/ostatniego rachunku ze 149 na 0. Czyli wychodzi ok 13 pln za jeden numer na miesiac. To byl pierwszy kontakt z DUK po pisemnym zakonczeniu umowy w salonie.
 #974016  autor: reggie
 25 sty 2018, 14:22
yanger pisze:Mam dwa numery w orange, zaoferował mi Pan -20% zniżki na abo i przedłużenie umowy o 24mc od teraz na obu telefonach. Łącznie ma być 39,99zł za no limit + 10gb internetu.
Możesz dostać ten pakiet (przy złożeniu wniosku o przeniesienie numerów do innej sieci) z -40% rabatu na abo oraz 3 m-ce gratis, co daje 17,5zł/m-c przy umowie na 2 lata.
Sam sobie odpowiedz, czy oferta jest "not bad" :)
samboman pisze:Ja ostatecznie w ofercie dla firm dostałem No limit z 10GB Internetu za 19,99 zł netto już po zniżce za e-fakturę i zgodę marketingową.
W sumie koszt tak niewielki, że bez większego kombinowania (zmiana konta na indywidualne) chyba więcej nie uzyskam...
Przy jednym numerze rzeczywiście oferta w porządku, ale przy co najmniej dwóch numerach już niekoniecznie.

redrobo - rozumiem, że podane warunki dostałeś w ofercie dla indywidualnych?
 #974024  autor: Revanthor
 25 sty 2018, 15:08
ukefake pisze:Revanthor, dzwoniłem z poza orange na 400 gdzie proponowano 20% ale potem jak powiedziałem, że złożyłem wniosek do innego opa zostałem przełączony i dalej już wiesz. Tylko trzeba podkreślać fakt, że właśnie złożyłeś wniosek o przeniesienie numeru.
A u mnie dalej uparci i oferują 79,99 albo 49,99 za 3 numery bez telefonu
Chyba muszę przyjanuszyć i zacząć się awanturować bo za grzeczny jestem na tej infolinii :lol: :lol:
 #974028  autor: yanger
 25 sty 2018, 15:29
reggie pisze:
yanger pisze:Mam dwa numery w orange, zaoferował mi Pan -20% zniżki na abo i przedłużenie umowy o 24mc od teraz na obu telefonach. Łącznie ma być 39,99zł za no limit + 10gb internetu.
Możesz dostać ten pakiet (przy złożeniu wniosku o przeniesienie numerów do innej sieci) z -40% rabatu na abo oraz 3 m-ce gratis, co daje 17,5zł/m-c przy umowie na 2 lata.
Sam sobie odpowiedz, czy oferta jest "not bad" :)
Z tym co ja powiedziałem wychodzi po 20zł/mc każdy numer.
-podstawowa kwota 49,99 - 20% zniżki na pierwszy numer - 5zł efaktura - 5zł zgoda = 29,99zł

a drugi numer
tak jak wyżej tylko jeszcze -20zł za "łączenie numeru, duet rodzina" (tak mi to nazywał Pan przez telefon) a więc 9,99zł

łącznie dwa numery 40zł bez groszy :)
 #974133  autor: xR_32x
 25 sty 2018, 19:03
Revanthor pisze:
ukefake pisze:Revanthor, dzwoniłem z poza orange na 400 gdzie proponowano 20% ale potem jak powiedziałem, że złożyłem wniosek do innego opa zostałem przełączony i dalej już wiesz. Tylko trzeba podkreślać fakt, że właśnie złożyłeś wniosek o przeniesienie numeru.
A u mnie dalej uparci i oferują 79,99 albo 49,99 za 3 numery bez telefonu
Chyba muszę przyjanuszyć i zacząć się awanturować bo za grzeczny jestem na tej infolinii :lol: :lol:
Nie ma taniej niz 50zł za 3 numery, mozesz jedynie 3mc za free wytargowac, ale to juz przepasci nie zrobi i tak bardzo dobrej ofercie. Ten abo za 80zł ma poprostu wiecej neta i telefony sa tansze.

EDIT:
U mnie bylo tak ze umowa sie skonczyla, dzwonili z "salonow" z oferta jak z neta, wkoncu po ktoryms telefonie powiedzialem im od razu odbierajac, ze bede rezygnowac,ok i rozlaczyli sie. Kolejny telefon byl juz z warszawy. Z miejsca dostalem oferte 3numery za 50zł, gdybym chcial tel to -5zł/mc rata i szczesliwym trafem zalapalem sie jeszcze na 3mc za free. W opcji mialem virgin rodzinny. Po teej ofercie uwazam ze nie ma lepszej, pozatym jestem zadowolony z firmy orange. Duzo pewnie zalezy od osoby ktora przedstawia oferte, mnie sie trafila bardzo mila i kompetentna Pani. Powodzenia i pozdrawiam :)
 #974196  autor: Revanthor
 25 sty 2018, 22:27
xR_32x pisze:
Revanthor pisze:
ukefake pisze:Revanthor, dzwoniłem z poza orange na 400 gdzie proponowano 20% ale potem jak powiedziałem, że złożyłem wniosek do innego opa zostałem przełączony i dalej już wiesz. Tylko trzeba podkreślać fakt, że właśnie złożyłeś wniosek o przeniesienie numeru.
A u mnie dalej uparci i oferują 79,99 albo 49,99 za 3 numery bez telefonu
Chyba muszę przyjanuszyć i zacząć się awanturować bo za grzeczny jestem na tej infolinii :lol: :lol:
Nie ma taniej niz 50zł za 3 numery, mozesz jedynie 3mc za free wytargowac, ale to juz przepasci nie zrobi i tak bardzo dobrej ofercie. Ten abo za 80zł ma poprostu wiecej neta i telefony sa tansze.

EDIT:
U mnie bylo tak ze umowa sie skonczyla, dzwonili z "salonow" z oferta jak z neta, wkoncu po ktoryms telefonie powiedzialem im od razu odbierajac, ze bede rezygnowac,ok i rozlaczyli sie. Kolejny telefon byl juz z warszawy. Z miejsca dostalem oferte 3numery za 50zł, gdybym chcial tel to -5zł/mc rata i szczesliwym trafem zalapalem sie jeszcze na 3mc za free. W opcji mialem virgin rodzinny. Po teej ofercie uwazam ze nie ma lepszej, pozatym jestem zadowolony z firmy orange. Duzo pewnie zalezy od osoby ktora przedstawia oferte, mnie sie trafila bardzo mila i kompetentna Pani. Powodzenia i pozdrawiam :)
Skąd ta informacja? Bo dosłownie kilka(naście) postów wyżej użytkownik dostał 3 numery za 20 złotych wszystkie. 6,67 pln/numer
 #974209  autor: xR_32x
 25 sty 2018, 23:14
ludzie dostaja taka oferte na 2 numery i to jakims fartem, nie logiczne by bylo by taka sama oferta byla dla 3 numerow, pozatym prawie tutaj takich nie ma. Jesli ktos tak cebuli i chce mu sie bawic to jego wola, okolo 17zł za abo to nie jest jakas wysoka cena. A i tak ta oferta jest dla nielicznych.
 #974220  autor: perdos1
 26 sty 2018, 01:03
Masterjam77 pisze:No to ja znów zaczynam podchody z Orange , jednak teraz bardziej skomplikowana sytuacja.
W tej chwili na koncie mam :
tel.komórkowy - do 04.2018 (smart plan LTE ) + rata za P9Lite
tel.komórkowy - do 03.2020 (smart plan LTE wspólny) + rata za Samsung 7 edge
Internet LTE dla domu - do 11.2018 + rata za Xbox One S

Wszystkie rabaty łącznie 77,50 i płacę za to wszystko 200 zł miesięcznie.
Mógłbyś wypisać ile dokładnie kosztują poszczególne abonamenty (bez rat)? Czy masz jakieś plany dodatkowe do tego wspólnego?
Wg mnie najlepiej zrobić tak, wniosek o przeniesienie numeru kończącego się w marcu do innego operatora na kartę. Jak wniosek zostanie zarejestrowany to wydzwaniać i ubiegać się o zniżkę 40% na 2 numery (jest to możliwe). Wtedy obecne umowy się anulują i dostaniesz pierwszy numer no limit +10GB za 20 zł na miesiąc a drugi za 0, umowa na 24 miesiące od momentu podpisania. Zostanie internet z którego zrezygnujesz w listopadzie, a do listopada pakiet z LTE dla domu będzie dostępny również dla tych dwóch numerów.
 #974225  autor: rekin01
 26 sty 2018, 07:10
Podsumowując wcześniejsze posty, na 40% rabatu nie ma szans bez wniosku o przeniesienie numeru? Jakiś czas temu zlożylem wypowiedzenie i zero kontaktu.
 #974227  autor: Symulant
 26 sty 2018, 07:15
rekin01 pisze:Jakiś czas temu zlożylem wypowiedzenie i zero kontaktu.
Dzwoń do nich sam pod *220 i spytaj o ofertę czy jest coś ciekawego, bo myślisz o przeniesieniu do konkurencji itp itd.
 #974240  autor: Masterjam77
 26 sty 2018, 08:56
perdos1 pisze:
Masterjam77 pisze:No to ja znów zaczynam podchody z Orange , jednak teraz bardziej skomplikowana sytuacja.
W tej chwili na koncie mam :
tel.komórkowy - do 04.2018 (smart plan LTE ) + rata za P9Lite
tel.komórkowy - do 03.2020 (smart plan LTE wspólny) + rata za Samsung 7 edge
Internet LTE dla domu - do 11.2018 + rata za Xbox One S

Wszystkie rabaty łącznie 77,50 i płacę za to wszystko 200 zł miesięcznie.
Mógłbyś wypisać ile dokładnie kosztują poszczególne abonamenty (bez rat)? Czy masz jakieś plany dodatkowe do tego wspólnego?
Wg mnie najlepiej zrobić tak, wniosek o przeniesienie numeru kończącego się w marcu do innego operatora na kartę. Jak wniosek zostanie zarejestrowany to wydzwaniać i ubiegać się o zniżkę 40% na 2 numery (jest to możliwe). Wtedy obecne umowy się anulują i dostaniesz pierwszy numer no limit +10GB za 20 zł na miesiąc a drugi za 0, umowa na 24 miesiące od momentu podpisania. Zostanie internet z którego zrezygnujesz w listopadzie, a do listopada pakiet z LTE dla domu będzie dostępny również dla tych dwóch numerów.
Smart Plan - po rabatach 21,19 zł
Lte Wspólny - po rabatach 23,69 zł , brak innych planów dodatkowych
Internet Lte dla domu: 44,90 zł

Reszta to raty za sprzęt
 #974246  autor: lukaszsz3
 26 sty 2018, 09:50
xR_32x pisze:ludzie dostaja taka oferte na 2 numery i to jakims fartem, nie logiczne by bylo by taka sama oferta byla dla 3 numerow, pozatym prawie tutaj takich nie ma. Jesli ktos tak cebuli i chce mu sie bawic to jego wola, okolo 17zł za abo to nie jest jakas wysoka cena. A i tak ta oferta jest dla nielicznych.
To że ktoś chce oszczedzić, nie znaczy od razu, że cebuli. Skoro można mieć usługę taniej, to moim zdaniem czystą głupotą jest płacić za nią więcej. Na swoim przykładnie wiem, że bez większych problemów, po złożeniu wypowiedzenia, można dostać 40% i 3 miesiące, ale jak to mówią kto bogatemu zabroni płacić więcej.
 #974248  autor: Egon
 26 sty 2018, 10:16
Witam

Potwierdzam dziś udało mi się podpisać umowę z rabatem na 40% na 2 numery : ( pomogło złożenie przeniesień numerów do innego operatora oferta na kartę)
Jak miałem złożone wypowiedzenie ( które wycofałem ) oferta 3 miesiace gratis i rabat 20%

Pytanie czy muszę teraz odkręcać przeniesiene numeru ? Czy orane automatycznie to robi?

Brawo Zielony:) :smt006 :mrgreen: :-D dziękuję za wskazówki
 #974254  autor: WebSter
 26 sty 2018, 11:29
Witam
Mam zlozone wypowiedzenie. Odlaczenie 3 nr 15 luty.
Dostaje 20 proc rabatubemsc gratis i 5 zl na racie
Zlozylem wniosek o przeniesienie do virgin. Czekaka na dokumenty od kuriera.

Czy jak dostane potwierdzenie przeniesienia pojawi sie opcja rabatu 40 proc? Jak wycofac pozniej takie przeniesienie i rozwoazanie umowy. Ciekawe czy virgin wyrobi sie z potwierdzeniem do nastepnego tygodnia.

Only Windows Mobile! : )
 #974262  autor: Revanthor
 26 sty 2018, 12:54
Egon pisze:Witam

Potwierdzam dziś udało mi się podpisać umowę z rabatem na 40% na 2 numery : ( pomogło złożenie przeniesień numerów do innego operatora oferta na kartę)
Jak miałem złożone wypowiedzenie ( które wycofałem ) oferta 3 miesiace gratis i rabat 20%

Pytanie czy muszę teraz odkręcać przeniesiene numeru ? Czy orane automatycznie to robi?

Brawo Zielony:) :smt006 :mrgreen: :-D dziękuję za wskazówki
Gratulacje - jak zwykle moja prośba o uzupełnienie informacji - czy sam dzwoniłeś czy oni dzwonili i z jakiego numeru/na jaki numer? :D
  • Strona 614 z 675
  • 1
  • 612
  • 613
  • 614
  • 615
  • 616
  • 675
  • 1
  • 612
  • 613
  • 614
  • 615
  • 616
  • 675