DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 2 z 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
 #973749  autor: neotele
 23 sty 2018, 23:03
Testuję obecnie internet z Play w ramach (byłego) bonusu 50GB i w porównaniu do moich wcześniejszych doświadczeń z Plus, Orange i T-Mobile jest bardzo kiepsko. Często (może nawet codziennie) coś nie działa, jak powinno, tj., albo zanika LTE, albo prędkość pobierania spada z bonusowego 7 Mbps do poniżej 1 Mbps, albo ping rośnie z ok 30ms do 140ms.
Pytanie do użytkowników Play: Czy takie problemy to norma w Play, czy też jest to związane z darmowym bonusem 50GB ?
Ostatnio zmieniony 24 sty 2018, 00:03 przez neotele, łącznie zmieniany 1 raz.
 #973750  autor: dwaeuro
 23 sty 2018, 23:06
Wszystko zależy od lokalizacji. Ja np. mam duży problem z Playem w domu, ale za to w pracy jest najlepiej odbierającą siecią.

Nowa Huta Wolne Miasto!
 #973752  autor: jarekt
 23 sty 2018, 23:27
Skoro Play potrafi "wykryć" to 50GB pochodzące z BzP (co jest oczywiście mega proste) i nałożyć na niego regulaminowe ograniczenie 7Mbps, to potrafi również dać mu najniższy priorytet w całej sieci P4 - jak coś ma zwolnić i się przyciąć aby coś innego nie zwolniło i się nie przycięło - to właśnie do odstrzału w pierwszej kolejności będzie to darmowe 50GB (no bo przecież nie abonamentowiec, który słono płaci za 10GB i mu się umowa kończy :)).

Jeśli do tego jeszcze dołożyć być może pechową czy niedobrą lokalizację (słabszy zasięg, duże obciążenie sieci), to z takiego testu dobrych i poprawnych wniosków nie wyciągniesz.
 #973944  autor: KR2615
 25 sty 2018, 08:53
albo przejście do Faktu. Chociaż u mnie w obu nie działa agregacja. W RBM5 leci ok 200Mbps a w dwóch wcześniej wspomnianych tylko 70. Wy też tak macie?
 #991948  autor: iSiO
 06 maja 2018, 10:53
adacomp pisze:Ale ograniczenie 7Mbps można bardzo prosto ściągnąć.
Wystarczy 5zł co 30dni jednorazowo lub cyklicznie :)
Masz na myśli pakiet 600 mb za 5 zł? Bo staram się właśnie zdjąć to ograniczenie i w regulaminie tego pakietu jest napisane ze też ma dokładnie takie same ograniczenia jak 20 GB z przeniesienia...
 #1010655  autor: TeleCypisek
 01 wrz 2018, 20:52
W tej promocji za przeniesieniu numeru jest pułapka, w którą sam wpadłem, a o której nikt tu jak dotąd nie wspomniał.
Otóż po przeniesieniu numeru lądujemy w jakiejś taryfie z bardzo krótkim okresem ważności połączeń wychodzących (chyba "Play na Kartę").
Nie chcąc być zmuszonym do robienia z konta skarbonki, zmieniłem taryfę na "Play na Kartę RWK". I w tym samym momencie (zgodnie z Regulaminem promocji) straciłem prawo do bonusa za przeniesienie numeru!
Tyle tytułem ostrzeżenia.
 #1010660  autor: jarekt
 01 wrz 2018, 21:03
Ważność początkowa po aktywacji startera nie jest istotna, bo dostajesz przecież RWK po uruchomieniu BzP!!!
Poza tym w regulaminie masz to wyraźnie napisane: po aktywacji masz 10 dni początkowej ważności konta aby sobie wszystko porobić (jak 10 dni mało to za 5zł masz kolejne 6 dni).
 #1010679  autor: TeleCypisek
 01 wrz 2018, 23:27
Ja ten post napisałem tylko po to, aby innych ostrzec przed popełnieniem takiego samego błędu jaki ja popełniłem, bo ja ten numer i tak miałem zamiar traktować jako awaryjny i z tego powodu zależało mi na RWK oraz jak najdłuższej ważności posiadanych środków.
 #1010686  autor: TeleCypisek
 02 wrz 2018, 00:14
A co to jest FM, bo nie kojarzę? Czy chodzi o Fakt?
Na razie zostaję w Play do końca ważności pakietu „INTERNET NA LATO ZA DARMO” (zwłaszcza, że na infolinii dali mi trochę kasy "na otarcie łez" gdy zareklamowałem brak bonusa BzP), a potem zobaczę co dalej.
  • Strona 2 z 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16