DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 16 z 24
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 24
 #973154  autor: kaspeed
 20 sty 2018, 22:59
Chodzilo o czas nie o bonus 30min.30minut to czas w jakim mu przyznali bonus no limit+100gb xD oj panowie;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #973219  autor: kaspeed
 21 sty 2018, 15:37
Drugiemu musze tłumaczyć? Chodzi o rezygnację z przeniesienia i bonusu.Ale jesli zgłosil to po ptokach

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #973221  autor: Gregrin
 21 sty 2018, 16:04
kaspeed pisze:Chodzi o rezygnację z przeniesienia i bonusu.Ale jesli zgłosil to po ptokach
Aha, chodzi ze ktoś się rozmyślił z przeniesieniem i w jego miejsce chcemy zaprosić kogoś innego kto się przeniesie ? To rzeczywiście może być problem ale ja bym napisał zgłoszenie techniczne opisujac ze dana osoba się rozmyśliła i w jej miejsce mamy inna i powinni to ogarnąć w celu pozyskania kolejnego klienta..
 #973286  autor: wasylek
 21 sty 2018, 23:14
telefontosmycz pisze:trzeba poczekać ponad 30 dni i numer wypadnie z listy i wtedy jest możliwość wysłania kolejnego zaproszenia
ale promocja ta jest do końca stycznia, więc jak zaprosił któregoś stycznia, to nie minie 30dni przed zakończenie promocji.

Posiadam wolne zaproszenia, chętne osoby zapraszam na PW z numerem telefonu który zaprosić.
 #973333  autor: neotele
 22 sty 2018, 09:58
wasylek pisze:ale promocja ta jest do końca stycznia, więc jak zaprosił któregoś stycznia, to nie minie 30dni przed zakończenie promocji.
Regulamin nie jest do końca precyzyjnie napisany(czy celowo?), ale wg mnie, data 31 stycznia jest ostatnim dniem na wysłanie zaproszenia.
Natomiast, zarówno na stronie http://wybierzorange.pl/ jak i w Regulaminie, jest napisane, że osoba zaproszona ma 30 dni na przeniesienie (domyślnie i zdroworozsądkowo - licząc od daty otrzymania zaproszenia). Nie jest natomiast nigdzie napisane, aby osoba zaproszona musiała przenieść się do Orange do 31 stycznia. Więc, wg mnie, dziś otrzymane zaproszenie, wyznacza osobie zaproszonej ostatni dzień na przeniesienie najpóźniej za 30 dni, czyli w lutym.
 #973343  autor: wasylek
 22 sty 2018, 10:27
neotele pisze:
wasylek pisze:ale promocja ta jest do końca stycznia, więc jak zaprosił któregoś stycznia, to nie minie 30dni przed zakończenie promocji.
Regulamin nie jest do końca precyzyjnie napisany(czy celowo?), ale wg mnie, data 31 stycznia jest ostatnim dniem na wysłanie zaproszenia.
Natomiast, zarówno na stronie http://wybierzorange.pl/ jak i w Regulaminie, jest napisane, że osoba zaproszona ma 30 dni na przeniesienie (domyślnie i zdroworozsądkowo - licząc od daty otrzymania zaproszenia). Nie jest natomiast nigdzie napisane, aby osoba zaproszona musiała przenieść się do Orange do 31 stycznia. Więc, wg mnie, dziś otrzymane zaproszenie, wyznacza osobie zaproszonej ostatni dzień na przeniesienie najpóźniej za 30 dni, czyli w lutym.
dokładnie, ale jak kolega wysłał zaproszenie np 10 stycznia, a ta osoba go poinformowała że nie przejdzie, to jego zaproszenie zwolni się 10 lutego czyli już po promocji, więc nie będzie mógł zaprosić nikogo, dlatego on chce wysłać maila do orangę aby mu zlikwidowali to ostatnie zaproszenie, aby mieć możliwość zaproszenia kogoś innego.
 #973374  autor: kaspeed
 22 sty 2018, 12:26
Niech probuje powinni skasować aczkolwiek nie wiadomo wlaśnie przez te jasne regulaminy....

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #973559  autor: wasylek
 23 sty 2018, 11:36
eljot87 pisze:Czy jak ktoś mnie zaprosił to powinienem dostać jakiegoś SMS a? Czy długo na niego czekaliście?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
sms-a z informacją o zaproszeniu otrzymuje tylko osoba zapraszająca, osoba zaproszona nic nie otrzyma.
 #973560  autor: eljot87
 23 sty 2018, 11:38
wasylek pisze:
eljot87 pisze:Czy jak ktoś mnie zaprosił to powinienem dostać jakiegoś SMS a? Czy długo na niego czekaliście?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
sms-a z informacją o zaproszeniu otrzymuje tylko osoba zapraszająca, osoba zaproszona nic nie otrzyma.
Dzięki za informacje, jaką taryfę w salonie najlepiej wybrać przy przenoszeniu? Planuje dokupić do tego SMS y no limit

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 #973587  autor: kaspeed
 23 sty 2018, 13:05
Tak powiem: prosze o konkretne deklaracje.Nie dawać mi na priv nr które juz zostały przez kogoś zaproszone!!!

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #973647  autor: kaspeed
 23 sty 2018, 17:02
Na odesłanie danych do firm mają cos kolo 7dni. Choć w wypadku sim z Virgin miałem aktywne nr po2h maks.( ale nie było to MNP tylko nowy sim z rejestracją)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
  • Strona 16 z 24
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 24
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 24