Telekomunikacja jak na dłoni

Plus dostał pozwolenie na dodatkowe opłaty za roaming :(

Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderatorzy: darkangel, Kaczy, thonka, Pawrzes, Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: Plus dostał pozwolenie na dodatkowe opłaty za roaming :(

Postprzez owsiaklg » 21 sty 2018, o 11:41

Witam. Matka posiada abo 69.99 w plusie ma 120 minut ue przebywa obecnie w Niemczech od 24 Grudnia wykonuje połączenia ,smsy sporadycznie ,od 5 Stycznia czyli cyklu rozliczeniowego wykorzystała może połączń przychodzących na około 40 minut i już dostała smsa, pytanko czy to jest nadużywanie sieci ? czy minuty nie powinny schodzić z pakietu 120 ue w pierwszej kolejności, proszę o pomoc
Obrazek
Obrazek
owsiaklg
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Gregrin » 21 sty 2018, o 18:06

Ważne tez, ile jest się poza zasięgiem polskich nadajników jeśli chodzi o RLAH. Nie wiem jak to jest jeśli ma się osobny pakiet. Poczytać możesz o podobnej sytuacji tutaj viewtopic.php?p=970060#p970060 i tam tez dalej pytać jeśli jeszcze czegoś nie wiesz.

PS. W twoim przypadku chodzi o "odbierane" połączenia. Moze one nie zaliczają się do tego pakietu 120min. Radze poczytać regulamin tego pakietu. Jeśli jest tam ze to na wychodzące i przychodzące w UE to pisałbym do plusa.
Gregrin
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez owsiaklg » 21 sty 2018, o 21:56

Odbyłem dziś rozmowę 1 minutowa na testy i zaczęło ścigać z pakietu 120 ue nie ma znaczenia czy ja dzwonie czy do mnie ,tylko chodzi o ten RLAH czy to jest nadużywanie sieci miało być jak ktoś przegina i po 2 miesiącach miały być naliczeń opłaty no chyba ze Plus cos namieszał,wcześniej przed RLAH rozmowy były rozliczane od razu z pakietu 120 minut
Obrazek
owsiaklg
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Gregrin » 21 sty 2018, o 23:54

Moze (tak jak pisałem w tamtym wątku) to jakiś standardowy sms i nie będzie dodatkowych opłat skoro jest ten pakiet. Mozna tez skrobnąć reklamacje ze dostałeś takiego esa a przecież jest pakiet. Adres to chyba bok@plus.pl
Gregrin
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez kaspeed » 22 sty 2018, o 13:30

Priorytetowanie RLAH ponad pakiety.W tmobile podobnie było z pakietem neta w ramach abo w UE.
folx.com kod polecający:​68678939
1miesiac za darm​o aktywacja 9,99​ z tym kodem 1mi​esiac darmo.
kaspeed
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 11
Model telefonu: Huawei P8Lite
Sieć: Orange POP,Heyah

Postprzez jutek » 23 sty 2018, o 02:02

Dodatkowo widać, że Plus ma sknocony, błędnie działający system decydujący komu należy wysłać smsa o naliczaniu dodatkowej opłaty.
jutek
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Poprzednia strona

Powrót do Sieci komórkowe