DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 634 z 692
  • 1
  • 632
  • 633
  • 634
  • 635
  • 636
  • 692
 #973512  autor: gepard
 22 sty 2018, 22:57
Max to Solo za 25PLN, no limit rozm owy, ssmy i 10GB netu, a dalej lejek 1Mb/s.
Najlepiej na czas nieokreślony, ale też są opcje na 18 i 24 miesiące. Nic ciekawszego nie ma do wyszarpania.
https://www.play.pl/dokumenty/2017/9801 ... -07-21.pdf

Ktoś ma regulamin Solo za 25PLN na czas nieokreślony ze stycznia, ktoś dostał taką ofertę i zarazem link do regulaminu?


Tak na marginesie, od stycznia za każde 5PLN abonamentu nie jest już 257MB w roamingu, a 326MB. Stąd nowe regulaminy z poprawkami UE GB :)
 #973568  autor: Karlos20
 23 sty 2018, 12:18
Zawarłem aneks do umowy z abo za 25 zł/mies. na 18 miesięcy. Nowe abo już od 1 lutego (taniej aż o połowę z obecnych 49,99). Polecam wysyłać formularz kontaktowy na stronie Playa.
https://www.play.pl/pomoc/formularz-kontaktowy/
Podajemy nr tel + imię i nazwisko + sprawa przedłużenia umowy + zatwierdzenie zgód marketingowych, aby Play mógł przedstawić ofertę. Oddzwonią z ofertą w 24h tylko od poniedziałku do piątku. Wypowiedzenie umowy ułatwia otrzymanie oferty.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #973628  autor: Heeisenberg
 23 sty 2018, 16:18
Mnie nie udało się "wyszarpać" tej oferty. Dzwoniłem z 7 razy oni ze trzy.
Najlepsza była rozmowa w dzień rozwiązania umowy, odbieram telefon po zgłoszeniu na play24 gdzie napisałem czego oczekuje, jak zostałem potraktowany ponieważ miałem już propozycje tejże umowy lecz połączenie zostało zerwane.
Miła PANI dzwoni i pierwsze co to 50 zł na 24 miesiące, oczywiście odmówiłem mówiąc, że to oferta ze strony więc PANI zeszła na 45 lecz ja jej na to, że to również oferta ze strony z tym "pseudo" rabatem.
PANI mówi, że nie ma innej oferty dla mnie więc ja na to że wiem bo każdy tak mówi - dlatego przenoszę numer. Jedyne co usłyszałem w słuchawce to: "no to trudno"

Nie wiem czy tylko ja czy Wy też ale nie spotkałem się jeszcze w swoim życiu z osobami tak niekompetentnymi !!! Człowiek zawsze przedłużał umowę sam przez stronę a gdy przyszło zadzwonić do zBOKU to zdanie o tej firmie obróciło się o 180 stopni.
Nie piszcie, że marudze, wylewam żale bo nie dostałem tego co chciałem.
To prawda chciałem taką umowę z racji tego, że byłem już przywiązany do tej sieci od dłuższego czasu a z racji tego, że korzystałem głownie z usługi voice w trasach zasięg "wszystkich sieci" sprawdzał się.

Pomimo tego najlepsze uczucie jest teraz, bez comiesięcznego zobowiązania i możliwości przebierania w duużo tańszych ofertach bez wiązania na smyczy.
Życzę każdemu takiej wolności, a widząc codziennie kolejki w salonie play mam ochotę wejść i krzyknąć "nie róbcie tego!" tylko i wyłącznie umowy bezterminowe + ewentualnie telefon na raty 0 procent.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
 #973636  autor: pakierhakierxd
 23 sty 2018, 16:30
Wiec jak zawierasz umowę na 30zl można przeżyć i 2 lata i tak nie zmieniam operatora co raz, w play juz jestem w abo może z 6 lat czy więcej

Wysłane z mojego AGS-L09 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #973644  autor: TomLee
 23 sty 2018, 16:53
Dziwi mnie takie podejście Playa do tego abo za 25 zł. Dając umowę bezterminową mogą mieć klienta na wiele wiele lat. Taki klient nie będzie się zastanawiał po 18, 24 miesiącach czy może przejść do innej sieci, czy też zostać. Będzie płacił dalej. Paradoksalnie dla przenoszących nr w prepaid Play dawał 5 miesiący za 0 zł. Teraz takie czasy, że abonamenty będą musiały maleć do kwoty 25 -35 pln. Ludzie potrafią liczyć swoje pieniądze.
 #973652  autor: Nikita_Bennet
 23 sty 2018, 17:36
byłem wczoraj w salonie play w sprawie RBM ale podpytałem o aktualność jednej z ofert, i tak:
Stan Nielimitowany – SOLO RePlay SOLO z rabatem na abonament I +
jest dalej dostępne w ofercie za 25zł na bezterminówce, tylko trzeba wysłać wypowiedzenie, dostępne kanałem sprzedaży telefonicznej i trzeba chcieć a nie godzić się od razu. Nie ważne na jakiej umowie się jest teraz, najlepiej aby była bezterminowa.
 #973657  autor: Karlos20
 23 sty 2018, 17:58
Może to umowa na 18m, ale koszt ładnie amortyzuje ten czas umowy. Miły dodatek to PLAY NOW, który testowałem jeszcze 2 lata temu. Kto chce w tej ofercie mieć szybszego neta, można dopłacić 10 zł i wyjdzie 20 GB na szybszym necie, a później 1 mbps. A z kartą płatniczą MasterCard jest do 7x po 5 zł rabatu - 20 zł przez pół roku z samo płacącą się fakturą, to unikalna opcja.

WAŻNE: jeśli ktoś miał na numerze w poprzedniej taryfie aktywnego Showmaxa i Tidala, przedłużenie umowy NIE POWODUJE przedłużenia opcji darmowych ww usług. Play poinformuje na miesiąc przed końcem darmowości usług, aby z nich zrezygnować bez kosztów. Tylko PLAY NOW w opcji podstawowej jest darmowy na zawsze + na 12 miesięcy mamy dodatkowe opcje oglądania kanałów tv z ich nagrywaniem.
Nikita_Bennet pisze:Stan Nielimitowany – SOLO RePlay SOLO z rabatem na abonament I +
jest dalej dostępne w ofercie za 25zł na bezterminówce, tylko trzeba wysłać wypowiedzenie, dostępne kanałem sprzedaży telefonicznej i trzeba chcieć a nie godzić się od razu. Nie ważne na jakiej umowie się jest teraz, najlepiej aby była bezterminowa.
Bezterminówka tylko na 1 miesiąc przed końcem poprzedniej umowy, no i nie każdy ją dostanie. Ja sam miałem trudności z otrzymaniem oferty na 18m w tej samej cenie.
TomLee pisze:Dziwi mnie takie podejście Playa do tego abo za 25 zł. Dając umowę bezterminową mogą mieć klienta na wiele wiele lat. Taki klient nie będzie się zastanawiał po 18, 24 miesiącach czy może przejść do innej sieci, czy też zostać. Będzie płacił dalej.
Dodam, że w opcji 18m jest GWARANCJA stałej ceny abonamentu, w innym wypadku można zakończyć umowę szybciej. W bezterminówce jest wygodniej, bo zerwiesz szybciej, ale jeśli coś się pojawi lepszego (w co wątpię), zawrzesz aneks po 3 miesiącach. Ale w bezterminówce promocje mogą trwać krótko.
Jednak ceny są na tyle tak niskie, że nie ma czego oczekiwać, że będzie no-limit jeszcze tańszy.

W moim wypadku nie mam prawa narzekać - 50% mniejszy abonament będzie od poprzedniego i to od teraz, stówka będzie w kieszeni porównując poprzedni pozostały czas umowy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #973672  autor: TomLee
 23 sty 2018, 18:39
Nie jestem fanem abonamentów. Będąc na kartę zawsze możesz się przenieść gdy jest fajna promocja w jakiejś sieci. Obecnie cała rodzina jest w Play na kartę za 0 zł. Obecnie nawet w Orange na kartę jest sporo więcej GB do wykorzystania za 25 zł niż w Play na kartę. A Play nie rusza swoich magicznych 6 GB.
 #973679  autor: Sk_uter
 23 sty 2018, 19:05
Witam,
Wiecie jak wygląda oferta rodzinna z kartą dużej rodzinki? Coś mi tutaj proponowali 85 zł za 4 nr z wszystkim no limits i 10 GB neta, czy ktoś to potwierdza?

Wysłane z mojego SM-T700 przy użyciu Tapatalka
 #973792  autor: anna_nowak
 24 sty 2018, 10:50
gepard pisze:Ktoś ma regulamin Solo za 25PLN na czas nieokreślony ze stycznia, ktoś dostał taką ofertę i zarazem link do regulaminu?)
https://www.play.pl/dokumenty/2018/9981 ... -01-01.pdf


I tak na marginesie to nie chciała bym być abonentem PLAY jeśli tak robią w "ciulka" swoich klientów wmawiając że nie ma takiej oferty jak regulamin mówi inaczej. A z tego postu widać że sprawa dość powszechna :(
 #973848  autor: MikiQQ
 24 sty 2018, 16:13
Lepiej jest TM. Przedstawiają ofertę przez telefon, wysyłają umowę na której jest zupełnie coś innego. Więc nie tylko Play leci w preta.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 #973852  autor: gmpl74
 24 sty 2018, 16:35
Heeisenberg pisze:Mnie nie udało się "wyszarpać" tej oferty. Dzwoniłem z 7 razy oni ze trzy.
.
Ja od jakiegoś czasu miałem FORMUŁA UNLIMITED 49,99 w Promocji RePlay FORMUŁA UNLIMITED na zawsze extra, cena 29,99pln No Limit i 5GB neta, w umowie bezterminowej. Dzisiaj dzwoni do mnie miła pani z DOK i proponuje zmianę oferty, zapytała czego oczekuję, powiedziałem, że nie chcę Tidala, ani Play Now interesuje mnie więcej netu i tańszy abonament, oferta jaką mi zaproponowała nie była dla mnie rewelacyjna, Rodzina za 90pln na 3 numery i 10GB netu, podziękowałem, mówiąc, że zastanowię się jeszcze, podparłem się ofertą konkurencji, na co pani zaproponowała połączenie z DUK, gdzie zaproponowano mi SOLO STAN NIELIMITOWANY w Promocji RePlay SOLO z rabatem na abonament I +, za 25pln, za numer + 10GB netu reszta no limit, dodatkowo Play Now, z którego i tak nie skorzystam :-) oczywiście wszystko dalej na bezterminowej. Bez żadnych wypowiedzeń i bawienia się w ciuciubabkę :-)
 #973870  autor: gepard
 24 sty 2018, 18:41
gmpl74 pisze:Bez żadnych wypowiedzeń i bawienia się w ciuciubabkę :-)
Nic nadzwyczajnego, wszak już jesteś na bezterminówce. Z tej za 29.99PLN zmieniałem 2 czy 3 razy na nowsze bezterminowe Solo i nie było problemu, wypowiedzeń itd..
Inaczej sprawa wygląda mając umowę i choć przechodzi na czas nieokreślony to przeważnie płacisz nie 25PLN a 50 czy 90PLN i im nie jest na rękę dawać full wypasu, a uwiązać cię na 18 czy 24 miechy chociażby za 30PLN. A jak się przeciągają negocjacje, ty bez wypowiedzenia, to bulisz za abo 50PLN i 30PLN za telefony do BOK. El Dorado :)
 #973876  autor: Heeisenberg
 24 sty 2018, 19:33
gmpl74 pisze:
Heeisenberg pisze:Mnie nie udało się "wyszarpać" tej oferty. Dzwoniłem z 7 razy oni ze trzy.
.
Ja od jakiegoś czasu miałem FORMUŁA UNLIMITED 49,99 w Promocji RePlay FORMUŁA UNLIMITED na zawsze extra, cena 29,99pln No Limit i 5GB neta, w umowie bezterminowej.
Ja płaciłem łącznie 100 zł abonamentu (dwie umowy) nie licząc rat za urządzenia ... :-)
gepard pisze:
gmpl74 pisze:Bez żadnych wypowiedzeń i bawienia się w ciuciubabkę :-)
Nic nadzwyczajnego, wszak już jesteś na bezterminówce. Z tej za 29.99PLN zmieniałem 2 czy 3 razy na nowsze bezterminowe Solo i nie było problemu, wypowiedzeń itd..
Inaczej sprawa wygląda mając umowę i choć przechodzi na czas nieokreślony to przeważnie płacisz nie 25PLN a 50 czy 90PLN i im nie jest na rękę dawać full wypasu, a uwiązać cię na 18 czy 24 miechy chociażby za 30PLN. A jak się przeciągają negocjacje, ty bez wypowiedzenia, to bulisz za abo 50PLN i 30PLN za telefony do BOK. El Dorado :)
Istnieją osoby które dzwonią z numeru "plejowego" na zBOK play ? Racja opłaty są wysokie ale myślę, że większość dzwoni z numerów innych sieci ? Wtedy rozliczane jest jako rozmowa do innej sieci czyli w większości przypadków no limit ...
 #973950  autor: scandelux
 25 sty 2018, 09:20
Z końcem stycznia kończy mi się zobowiązanie na PLAY MIX S (24 doładowania po 30 zł). Ta oferta kiedyś mi wystarczała obecnie nie więc nie widzę sensu aby w jakikolwiek sposób ją kontynuować. Nowego modelu telefonu nie potrzebuję więc zastanawiam się czy po zakończeniu obecnej umowy jestem w stanie jakoś przeskoczyć z MIX na tą ofertę abonamentową SOLO za 25 zł/mc???? Jak to najprościej zrobić???
 #974083  autor: gepard
 25 sty 2018, 17:37
Heeisenberg pisze:Istnieją osoby które dzwonią z numeru "plejowego" na zBOK play ? Racja opłaty są wysokie ale myślę, że większość dzwoni z numerów innych sieci ? Wtedy rozliczane jest jako rozmowa do innej sieci czyli w większości przypadków no limit ...
Pewnie nie jedna i nie dwie, sam znam takie osoby. Nawet na forum Play nie raz piszą, że płacą kosmiczne kwoty za połączenia *500.
  • Strona 634 z 692
  • 1
  • 632
  • 633
  • 634
  • 635
  • 636
  • 692
  • 1
  • 632
  • 633
  • 634
  • 635
  • 636
  • 692